НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
КАЖДЫЙ МЕСЯЦ

4000
Строим м.кв
6000
Делаем ремонт кв.м
50000
Проектируем кв.м
15000
Разрабатываем дизайн-проектов кв.м
СТРОИТЕЛЬСТВО ИНДИВИДУАЛЬНОГО ДОМА ПОД КЛЮЧ

СТРОИМ КОМФОРТНЫЕ КОТТЕДЖИ и ДОМА В СОВРЕМЕННОМ СТИЛЕ

Каменные дома/газобетон/комбинированные/из дерева/эко дома

Цена от 300$ за кв.м.

 • Команда профессионалов, менеджеры, прораб и бригада персонально в вашем распоряжении
 • Строгий технадзор и контроль
 • Профессиональный архитектор и бригада со всеми инструментами
 • Проект дома в подарок*
 • Гарантия на дом 10 лет
 • Качественные материалы, цена/качество.
Отправить заявку
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ДОПОЛНИТЕЛЬНО:

Пакет услуг "СТАРТОВЫЙ"

 • Архітектура
 • Геодезия (топосъемка 1:500, 1:2000)
 • Разрешение на строительство

Пакет услуг "ПОЛНЫЙ"

 • Геология (исследование грунтов)
 • Конструктивный раздел проекта
 • Дизайн інтер'єру
 • Архитектурная визуализация
 • Ландшафтний дизайн

При заказе пакета "СТАРТОВЫЙ" или "ПОЛНЫЙ"

Разрешение на строительство в подарок*

*нет нарушений по ДБН

Калькулятор строительства
Рассчитайте стоимость вашего дома за 5 простых шагов
Вы знаете, каким будет ваш дом?
Укажите желаемые параметры дома — этажность, площадь,материал стен, тип крыши и форму дома — и получитерасчет стоимости строительства дома
Перейти к расчету
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
Про нас

Будівництво будинків більше 8 років є основним напрямком діяльності нашої компанії «Профі Строй». З самого першого дня роботи ми зіткнулися з дефіцитом кадрів, з відсутністю якісної конкуренції і як наслідок слабкими і не підготовленими «фахівцями». Застарілі підходи, нездатність і небажання раціонального використання ресурсів - все це і багато іншого змушувало нас почати роботу на цьому ринку.

Сьогодні впевнено йдемо до наміченої мети, і, кожен день, отримуючи нове замовлення побудувати будинок під ключ, ми втілюємо свої навички та вміння, стаємо сильнішими, а значить ставимо ще більш амбітні завдання!

Ми прийшли змінити будівельний ринок України! Ми зробимо його інноваційним, раціональним, професійним!

Що ми пропонуємо?

Будівельна компанія «Профістрой» пропонує замовити зведення будинку з використанням наступних надійних і популярних матеріалів:

 1. Бетон (монолітне будівництво на замовлення під ключ)

Головною перевагою монолітних бетонних будинків є їх довговічність і надійність, в порівнянні з будівлями з інших матеріалів. Проектування будинків з бетону давно користується популярністю у великих містах. Цей матеріал прекрасно підходить для зведення багатоповерхових будівель, оскільки прекрасно витримує високі навантаження.

 1. Камінь (будівництво будинків з каменю на замовлення під ключ)

Цей матеріал, так само, як і бетон, володіє досить високою міцністю і надійність. Камінь - це матеріал з якого раніше будували замки і оборонні споруди, тому він скоріше підійде тим, хто в першу чергу цінує довговічність будови.

 1. Газобетон (будівництво будинків з газобетону на замовлення під ключ)

Газобетон часто застосовують для зведення невисоких будинків (близько 3 поверхів). Він набагато легше бетону, доступніше за ціною і набагато краще зберігає температуру всередині приміщення, що дозволяє економити на утепленні і кондиціонуванні. Додатково, газобетон володіє досить високою стійкістю до вогню, що підвищує вогнестійкість будівлі і рівень пожежної безпеки. Зараз газобетон дуже популярний в Херсоні, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Києві, Дніпрі.

 1. Брус дерева (будівництво будинків з бруса на замовлення під ключ)

Зазвичай з бруса будують невисокі будівлі в 1-2 поверхи. Будинки з бруса відносяться до розряду екологічно чистих. Вони відмінно зберігають температуру всередині приміщення і не потребують обробці. Будівництво будинків з бруса проводиться за досить простою технологією. Найчастіше будівлі зводять без бетонного фундаменту, що істотно знижує вартість проекту. Даний варіант відмінно підійде для будівництва малогабаритних будинків

 1. СИП-панелі

СИП-панелі - це порівняно новий матеріал. Він екологічно чистий, дуже легкий (не вимагає бетонного фундаменту), добре утримує температуру всередині приміщення, а ще у нього цілком доступна ціна. Будівництво приватних будинків з СИП-панелей не відрізняється високою трудомісткістю і не вимагає застосування особливої ​​спецтехніки як у випадку з бетоном, наприклад. Підійде для будівництва будинків на 1-3 поверхи.

Чому варто вибрати саме компанію «Профі Строй»

 1. За весь час роботи було зведено понад 160 різноманітних будівель, серед яких житлові будинки з бруса, бетону, газобетону, цегли і сип-панелей, дачі, заміські будинки.
 2. Нашою відмінною рисою є будівля будинку по особливою унікальною технологією «без головного болю і тяганини». Вам не доведеться ламати голову над тим, де дістати проект або у кого замовити спец техніку (вантажівки, бульдозери, підйомники та інше).
 3. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи з допомоги при оформленні документів і узаконення, до підключення комунікацій і введення будинків в експлуатацію. Штат з вузько фахівців з великим досвідом роботи, інноваційний підхід і сучасне обладнання дозволяють нам виконувати будівництво будинків під ключ швидко, якісно і без зайвих витрат.

Алгоритм співробітництва

 1. Ви залишаєте заявку на зворотний зв'язок або просто телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону;
 2. Наш фахівець виїжджає за вказаною адресою для попереднього виміру і консультації;
 3. Виконуємо розрахунок вартості будівництва будинку і складаємо кошторис на виконання будівельних робіт;
 4. Укладаємо договір, в якому чітко прописані ціна, а також права та обов'язки всіх сторін;
 5. Після завершення всіх паперових справ настає самий трудомісткий етап - процес будівництва;
 6. Нарешті, фінальний етап - здача об'єкта і введення його в експлуатацію.

На даний момент нас діє спеціальна пропозиція для всіх нових і старих клієнтів: укладіть договір на будівництво будинку і отримаєте в подарунок безкоштовне проектування і складання кошторису.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
Наші клієнти
ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ
 • У нас свой проект. Построите?

  Конечно. Наш менеджер сможет рассчитать сроки строительства дома, а так же его стоимость. При необходимости еще до заключения договора мы отрисуем дом в специальной программе и вы сможете прогуляться по его комнатам в виртуальном пространстве.

 • Есть ли гарантия?

  Мы предоставляем гарантию 10 лет на наши дома. Мы уверены профессионализме наших сотрудников и партнеров, которые поставляют нам строительные материалы.

 • Какая будет доплата, если стоимость материалов изменится?

  Мы работаем по договору в котором фиксируем цену - никаких доплат не будет, даже если стоимость матерала вырастет в 1,5-2 раза. У нас есть резервы материалов, которые мы приобрели еще по старым ценам.

 • У меня нет всей суммы на строительство. Вы строите в кредит?

  Мы работаем с Приватбанком другими кредитными организациями. Потому при оформлении заявки на нашем сайте сообщите нашему менеджеру, что планируете взять кредит через нашу компанию и он сориентирует вас по срокам и ставкам.

 • Нужно заплатить всю сумму сразу или можно платить частями?

  В нашей компании гибкая система платежей. Изначально идет оплатата разработку проекта, затем идут поэтапные платежи. Например: 80% за работы и материалы по фундаменту, оставшуюся часть после сдачи фундамента, далее стены первого этажа, перекрытие, второй этаж, крыша и окна оплачиваются по такой же схеме - поэтапно.

 • Можно посмотреть на ваши работы?

  Конечно, мы строим по всей Укриаине. При общении с менеджером сообщите ему, что вы хотели бы посетить один или несколько объектов и он подберет вам наиболее подходящие по вашему месторасположению.

 • Чем вы лучше других?

  Для полной прозрачности мы устанавливаем камеры видеонаблюдения на участке. Предоставляем доступ к специальной программе на телефоне. Вы в режиме 24/7 сможете наблюдать за всеми строительными объектами и при возникновении вопросов звонить прорабу и получать разъяснения.

  Мы - компания полного цикла. Мы берем проект от идеи, до полного воплощения на участке. За нами не приходится доделывать работу. Например крышу мы заканчиваем полностью (подшиваем софитами, устанавливаем снегозадержатели, водосточную систему).

  Даже в самые нелегкие времена мы фиксируем цену на строительство. Мы понимаем, что нашим Заказчикам комфортнее сразу знать, сколько они в итоге заплатят, без подводных камней. Мы предоставляем расчет и готовы строить по ранее оговоренной цене. Цену мы фиксируем в договоре подряда.

 • Из каких материалов строите?

  Мы строим каменные дома из газобетона и керамических блоков. В работе используем проверенных производителей, таких как Бонолит, Ytong, Wienerberger и др.

 • Каковы сроки строительства?

  Здесь многое зависит от различных факторов: например погоды, уровня грунтовых вод, уклона на участке, сложности заезда, площади дома и прочих условий. В среднем строительство дома из газобетона в два этажа 100 - 150 м2 занимает 3 - 4 месяца.

ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
НАШИ КОНТАКТЫ
ОдессаОдесса, Львовская улица, 48+38 (095) 804 66 92mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00Показать на карте
ХерсонПреображенская 32 со стороны ул. Торговой+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00Показать на карте
КиевПланируется открытие+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00Показать на карте
НиколаевВ процессе открытия+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00Показать на карте
Встановіть більш свіжу версію браузера!