ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
Замовити послугу?
error
error
error
Комунікації
Комунікації

Можу уявити скільки роботи ви виконали, якщо вже дійшли до підключення комунікацій. Але головне ви вже зважилися побудувати власний будинок і це велике досягнення з яким я вас вітаю. У цій статті розповім вам про все по порядку: види, вартість послуг і ціни на підключення комунікацій і найважливіше до кого звернутися, щоб уникнути головного болю і типових помилок.

Відразу може здатися, що основний трудомісткий процес і витрати після заливки фундаменту, спорудження стін і будівництва даху вже далеко позаду, разом з тим кожен хто знаходиться на етапі будівництва або вже закінчив його, чудово розуміє, що по витраті грошей і нервів, підключення комунікацій під ключ до приватного будинку або будівлі промислового призначення ні в якій мірі не поступається самого будівництва будинку.

Отже, хочу відразу зазначити що ви щасливчик, якщо придбали ділянку в районі де є чинне товариство власників житла, оскільки найчастіше питання комунікацій вже вирішені і в достатній мірі буде всього лише заплатити внесок щоб залагодити всі справи. Якщо ж вам пощастило менше і ви швидше за все купили ділянку без оглядки на потребу проведення комунікацій, діяти доведеться поодинці. Можливо навіть що питання підключення електрики або врізка в газопровід і зовсім будуть недоступні ні за які гроші - в цьому випадку вихід тільки в автономному живленні.

водопровід

Підключення води зазвичай найпростіший з видів комунікацій в плані підключення, оскільки при наявності центрального водопостачання його можна оформити в досить короткі терміни. Вартість підключення водопостачання для всіх індивідуально. Що потрібно зробити? Насамперед потрібно отримати дозвіл у місцевій адміністрації, якщо подача води передбачена в селищі звичайно. Хочу відразу зазначити, що якщо мова йде про селищах, то в літню пору ви можете відчувати деякі незручності через слабке напору води або зовсім залишитися без неї, тому оптимальним рішенням буде буріння особистої свердловини на ділянці для постачання житла водою цілодобово.
Ціна підключення води в цьому випадку безпосередньо залежить від того наскільки глибоко на вашій землі залягають грунтові води і інших дрібних нюансів по типу ціна обладнання (насоса, фільтра), обладнання автономної дренажної системи.


електропостачання

Як далеко від наділу стоять стовпи мереж електропостачання? Ви напевно подумали що підключити електрику буде просто як двічі два, але ... Ви здивуєтеся коли вам запропонують підключитися до найближчого трансформатора безпосередньо з усіма наслідками, що випливають грошовими витратами. Вся справа в відпущених потужностях на кожен з об'єктів. Що потрібно робити:
1 визначити звідки надходять електричні потужності для району
2 запросити технічні умови і розрахунок потужності
3 купити потужності за тарифною ставкою
4 купити або створити проект
5 змонтувати і підключитися.


газ

Газифікація будинку під ключ відкриває перед нами масу можливостей, починаючи від обігріву будинку, приготування їжі, наявності гарячої води 24/7 і багато іншого, тим більше порівняно дешево. Наявність доступу до газу в будинку - це раціонально і рентабельно. Разом з тим врізатися в магістраль досить дороге задоволення навіть незважаючи на те, що газ по межі може проходити по сусідству з вашим ділянкою. Процедуру підключення можна розбити на кілька етапів першим з яких є отримання спец дозволу на врізку в магістраль. Наступним етапом потрібно узгодити всі технічні умови і отримати план газифікації. Останнім етапом буде монтаж системи газопостачання. У загальному і цілому процедура підключення до дому може зайняти близько півроку, а вартість підключення газу до будинку завжди дуже індивідуальна і залежить від того наскільки далеко від земельної ділянки знаходиться газопровід і інших дрібних деталей.

каналізація

Висновок і утилізація використаної води та нечистот - важливий фактор для сучасного будинку. Є кілька видів каналізації перший з яких використовується досить давно, є економічним і простим в облаштуванні - зливна яма. Виглядає вона наступним чином: яма з підставою з цегли або бетону і гідроізолювати стінами з підведеними до неї трубами звідки і зливається вся вода з будинку. Вміст періодично потрібно утилізувати через спеціалізовані служби. Другий варіант - це система септики. Вони користуються великим попитом останнім часом. Виглядає ця система як ряд заритих герметичних ємностей з щебенем, піском і іншим, в кожній з ємностей відкладаються частки різної величини і щільності. За підсумком природної фільтрації виходить майже чиста вода. Третій вид - це біологічна станція очистки води. В резервуарі, куди подаються нечистоти, заселяються мікроорганізми для подальшої переробки ними відпрацьованої води. Прийнято вважати що даний метод дозволяє очистити воду на 98%, тому широко застосовується в усіх міських станціях очистки стічних вод.


опалення

В кліматичній зоні України важко уявити собі будинок без опалення, що робить даний вид комунікацій не менш важливим

 

Встановіть більш свіжу версію браузера!