ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Кошторис на проект
Кошторис на проект

Від 4000 грн

Від 3 днів
Розділ
Розділ

від 3 500 грн

від 7 днів
Робочий проект
Робочий проект

Від 22 000 грн

1 місяць
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
БАЖАЄТЕ МИ розрахуємо вартість ПРОЕКТУ БУДИНКУ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ
error
error
error
Готові проєкти
Z2 + w p
Варіант Z2 з підвалом
Z10 P
Варіант одноповерхового будинку Z10 з підвалом
Zz10 stu bk
Комфортний проект будинку з балконом на мансардному поверсі
Проектування будинків в Херсоні
Проектування будинків в Херсоні

Проектування будинків та котеджів у Херсоні та Херсонській області

Рішення про будівництво власного будинку - це відповідальний крок. Щоб уявити, яким ви бачите майбутній будинок, скористайтесь послугою проектування. Будівельна компанія «Профі Строй» пропонує замовити проект будинку в Херсоні з урахуванням актуальних течій у галузі створення сучасної архітектури.

Створимо проект будинку мрії з урахуванням потреб клієнта

Коли покупець наважився будувати власне житло, він повністю бажає відобразити в ньому свій характер і переваги. Наприклад, споживач займається музикою, тому необхідно спланувати конструкцію таким чином, щоб гучні звуки не були надто чутні за її межами. Або ж господар майбутнього житла обожнює готувати - йому необхідний простір, де він зможе повноцінно проявити свій талант і примножити його. Всі ці нюанси, а також безліч інших, слід враховувати на початкових етапах будівництва, оскільки подальше перероблення — колосальне витрачання часу, сил і фінансів. Тому рекомендуємо замовити проект будинку у будівельної компанії «Профі Строй».

Достоїнств співпраці з нами безліч, ось деякі з них:

  • професійний підхід - всі завдання виконуються строго згідно з нормами та стандартами будівництва;
  • особистісна спрямованість на кожного клієнта – індивідуальний проект приватного будинку буде складено експертами з урахуванням усіх вимог споживача;
  • кваліфікована команда - проектування будинків (Херсон) виконується виключно дипломованими спеціалістами, які мають належний теоретичний та практичний рівень знань;
  • демократична вартість сервісу — проект будинку (Херсон) точно не обійдеться клієнтам у копієчку, швидше навпаки, ціна послуги приємно здивує замовника.

Проектування одноповерхових будинків: особливості

Насамперед проект дачного будинку складається для того, щоб своєчасно скоригувати недоліки та оптимізувати процес з фінансового та технічного боку. Так, маючи на руках кошторисну документацію, власник майбутнього житла розуміє, скільки йому коштуватиме будівництво. На цьому етапі легко щось змінити так, щоб воно не надто позначилося на бюджеті сім'ї. Повірте, виправляти помилки чи нестачу коштів після завершення будівництва – вкрай проблематично.

Архітектурний проект будинку в Херсоні, ціна послуги демократична від компанії «Профі Строй», продемонструє клієнту те, як виглядатиме будівля після завершення всієї роботи. Краще вносити коригування в міру їх надходження, ніж змушувати будівельників відхилятися від плану. Проектування дерев'яного будинку, будинки з газобетону або будь-якої іншої конструкції дозволить уникнути ряду помилок та суттєво заощадить ваші сили.

Проектування будинків у Херсоні: що ми пропонуємо

У нашій компанії ви можете замовити індивідуальне проектування будинків або будівель промислового призначення, 3D візуалізацію, а також кошторис на проект і багато іншого за доступною вартості.
За більш ніж 8 років роботи в сфері будівництва нам вдалося отримати практичний досвід успішного проектування оригінальних житлових будинків, дач, котеджів, а також будівель під промислові призначення (склади, офісні приміщення), унікальних і на даний момент популярних ресторанів, кафе, барів і бутиків. Ми стежимо за новинками в області проектування, виходом на ринок нових прогресивних матеріалів і інструментів, тому завжди пропонуємо найсвіжіші і якісні рішення і професійні послуги.

«Профі Строй» надає комплексну допомогу на всіх етапах проектно-будівельних робіт і пропонує проектування будинків з максимальним відповідністю вашим можливостям і потребам.

Замовити проект будинку в Херсоні

З чого складається проект житлового або промислового будинку?

Проектування котеджів або промислових будівель в місті Херсон - це комплексний набір робочої будівельної документації, який завжди використовується як план забудовником. У проекті завжди повинні бути 3 складових:

  1. Архітектурна

Сюди входить кожен креслення передбачуваного будівлі: план кожного поверху, з огляду на підвальне приміщення і мансарду, план дверних і віконних прорізів, даху та фасадів будинку.

  1. Конструкторська

Ця частина призначена для втілення в життя архітектурної складової, і включає в себе схему пристрою кожної з частин приміщення, починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом. Також містить розрахунки кількості необхідних матеріалів (кошторис) та рекомендації щодо будівельних робіт.

  1. Інженерно-технічна

Третя частина складається з точних розрахунків і креслень по підключенню комунікацій, таких як водопровід, газопостачання, електропостачання, вентиляція, каналізація, опалювальна система, пожежна сигналізація і відеоспостереження.

Всі проекти, за якими в подальшому ведеться будівництво будинків, можна розділити на два види:

  1. Типові - проекти, які спрямовані на багаторазове відтворення і будівництво однотипних приміщень
  2. Індивідуальні - проектування будинку під ключ, яке максимально відповідає всім вимогам замовника та дає можливість реалізувати будь-які його побажання.

В індивідуальний проект одноповерхового будинку можна включити додаткові об'єкти: гараж, баню або сауну, будиночок для гостей, персоналу або просто літній будиночок для відпочинку, альтанку з міні-кухнею. До переваг даного виду проектів можна також віднести облік даних топографії, геології, клімату, типу грунту та інших особливостей ділянки.

Замовити проектування будинку в Херсоні

Розрахунок вартості послуг зі створення індивідуального проекту будинку

Кошторис ПВР (проектно-вишукувальних робіт) дозволить вам економити на майбутньому будівництві, до того ж, додаткові витрати в ході будівництва будинку будуть зведені до абсолютного мінімуму. І головна перевага, це те, що будь-яка грамотна будівельник зможе побудувати будинок по готовому проекту.

Ціна на проектування будинку залежить від багатьох факторів. Оскільки індивідуальний проект замовляють для будівництва непростих будинків, чим складніше споруда, тим проект дорожче. На ціни також впливає загальна квадратура будинку. Середня вартість індивідуального проекту не менше 500 $, звичайно, без урахування проектування додаткових будівель.

За час роботи нам вдалося отримати репутацію професійного та вкрай відповідального виконавця. Про нас говорять, нас рекомендують друзям. Ми вже побудували понад 160 будинків і з кожним місяцем число наших задоволених клієнтів зростає. Ви можете бути в їх числі.

Звичайно, вартість проекту завжди повністю відображає обсяги праці групи професіоналів, разом з тим звернувшись в нашу компанію і уклавши договір на будівництво будинку, всю проектну документацію ви зможете отримати в подарунок.

Проектування будинку в Херсоні

Встановіть більш свіжу версію браузера!