ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
Замовити послугу?
error
error
error
Покрівля
Покрівля

Покрівельні роботи - це завершальний етап будівництва будинків та інших споруд. Покрівля виконує естетичну функцію, вона є завершальною крапкою в створенні екстер'єру будівлі і захищає конструкцію від впливу опадів. Також вона необхідна для якісної гідроізоляції і теплоізоляції кімнат. І якщо вам необхідно провести роботи з ремонтом або настилом покрівлі в Херсоні під ключ, будівельна компанія «Профі Строй» до ваших послуг.

Послідовність і специфіка робіт

Покрівельні роботи виконуються в кілька етапів. Насамперед потрібно визначити спосіб кріплення каркаса майбутньої даху до стін споруди. Найчастіше в цих цілях використовується дерев'яний брус, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження в зоні кріплення. Другий варіант - це кріплення каркаса даху безпосередньо до балок перекриття. Такий метод використовується рідше, тому що має на увазі серйозне навантаження на стіни.

Ми виконуємо покрівельні роботи під ключ і в індивідуальному порядку погоджуємо всі етапи з кожним клієнтом. Після монтажу підстави, ми збираємо каркас і монтуємо бічні крокви. Вони зміцнюються укіс і укладаються на стіни споруди. Наступний етап - пристрій обрешітки, утеплення та ізоляція. З метою утеплення можна використовувати пінопласт або мінеральну вату, ці матеріали укладаються між кроквами.

Ціни на покрівельні роботи залежать від їх обсягу та складності. Для даху можна використовувати найрізноманітніші за характеристиками і колірній палітрі матеріали:

  • металочерепицю;
  • м'яку бітумну черепицю;
  • керамічну або цементно-піщану черепицю;
  • профнастил і асбестоцементний шифер.

Ціна за м2 буде багато в чому залежати від обраного матеріалу.

За якою схемою виконуються роботи?

Монтаж даху зазвичай виконується з низкою супутніх послуг. Коли мова йде не про новій будівлі, спочатку потрібно виконати демонтаж застарілої покрівлі. У комплекс послуг можуть входити також:

  • установка водостічних систем;
  • монтаж підшивки покрівлі;
  • установка гідробар'єру;
  • монтаж металевих планок.

Обговорити монтаж покрівлі та всі супутні послуги ви можете, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.

Наш представник може в будь-який зручний час приїхати на ваш об'єкт для прорахунку вартості за квадратний метр. Після ми створимо план робіт, складемо кошторис і укладемо договір. Покрівля даху буде встановлена ​​в обумовлений термін, а по закінченню робіт ми вивеземо з об'єкта все будівельне сміття.

Щоб подивитися розцінки або ознайомитися з детальним прайс-листом, заповніть коротку онлайн-форму на сайті.

Грамотно прорахована і сумлінно укладена крівля буде відмінно виконувати захисну функцію і забезпечить дому довговічність. Компанія «Профі Строй» в місті Херсон строго дотримується стандартів і використовує виключно перевірені методи і сучасне обладнання. Відповідальність і професійний підхід до роботи дозволяють нам швидко виконувати навіть складні замовлення і надавати гарантію на всі проведені роботи.

Встановіть більш свіжу версію браузера!