ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Косметический ремонт
Косметичний ремонт
від 1 400 грн
від 1 місяця
Капитальный ремонт
Капітальний ремонт
від 8 400 грн
від 3 місяців
Ремонт под ключ
Ремонт під ключ
від 14 000 грн
від 5 місяців
* Всі ціни вказані з урахуванням матеріалів
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість РЕМОНТУ У МИКОЛАЄВІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РЕМОНТ В МИКОЛАЄВІ
error
error
error
РЕМОНТ В МИКОЛАЄВІ

Ремонт квартир під ключ в місті Миколаїв: якість і швидкість виконання робіт

Комплексний ремонт квартир в місті Миколаїв проводиться відповідно до індивідуальних вимог клієнта Профі Строй, і важливість деталей у виконанні широкого спектру ремонтних послуг складно переоцінити. Щоб уникнути помилок і додаткових витрат на усунення недоліків, команда фахівців займається складанням індивідуального проекту дизайну, з огляду на існуючу площу житлового приміщення, кількість і розміри кімнат, необхідність зміни планування або видалення непотрібних перегородок.

Ремонт квартир в місті Миколаїв та інших містах України вимагає уважності і зосередженості на процесі, тому перед початком виконання цілого комплексу робіт, розподіливши їх між фахівцями Профі Строй, слід затвердити використання всіх матеріалів, кольорів, текстур з замовником, що, безумовно, вказується в проекті запланованого ремонту. З проектом набагато простіше працювати ремонтній бригаді, тоді як клієнтові набагато зручніше стежити за якістю і обсягом виконаних робіт.

Ремонт невеликого розміру квартири або будинку в місті Миколаїв здійснюється в зазначені в проекті терміни, тоді як затримки можуть виникнути через непередбачених ситуацій, що обговорюється в індивідуальному порядку з замовником.

Підготовчий етап

Навряд чи варто починати ремонтні роботи без узгодження проекту з клієнтом і письмового підтвердження замовлення по виконанню комплексного ремонту кімнати або квартири, так як ремонт квартири в місті Миколаїв необхідний для створення комфортної і затишної атмосфери для тривалого проживання певних людей.

Все частіше мешканці використовують житловий простір в якості робітника, тому узгодження всіх деталей монтажу, елементів декору є обов'язковим. Вирішальним фактором є навіть не вартість загальних ремонтних робіт, так як через неузгодження деталей можуть виникнути додаткові витрати, а слідування індивідуальним вимогам замовника.

Ремонт квартир в Миколаєві

Після узгодження проекту починається підготовчий етап ремонтних робіт. Компанія Профі Строй займається забезпеченням безпечних і комфортних умов для роботи, підготовкою необхідних інструментів і матеріалів для старту ремонтних робіт, засобів індивідуального захисту.

Робочий простір слід тримати в чистоті, тому на кожному етапі ремонтних робіт проводиться очистка робочого простору за допомогою спеціального інвентарю (щітки, совки). Ремонт під ключі в місті Миколаїв передбачає роботу з різними за складом матеріалами, тому слід попередньо підготувати житловий простір і співробітників для роботи з ними.

Під комплексним ремонтом мається на увазі обробка внутрішніх стін житлового простору, заміна комунікацій і систем, якщо буде потрібно, перепланування, демонтаж дверей і вікон, установка нових вікон і дверей. Особливе місце відводять і демонтажних робіт, що входить в послуги будівельної компанії. Термін виконання демонтажних робіт вказується в індивідуальному порядку, оскільки після вилучення вікон і дверей, видалення перегородок належить забезпечити швидку і якісну очистку житлового простору від нагромадилося будівельного сміття.

На етапі чорнової обробки стін і установки нових перегородок будівельна фірма працює над створенням зон громадського та індивідуального використання. Для того, щоб гарантувати якісний ремонт квартир у місті Миколаїв, команда фахівців консультує і в питанні вибору оздоблювальних і будівельних матеріалів, завжди готова допомогти у виборі електрики або сантехніки, якщо така допомога буде потрібна від Профі Строй.

Ремонт квартир в місті Миколаїв вимагає від фахівців продумувати масу речей наперед, щоб забезпечити максимально акуратний монтаж кондиціонерів та іншої техніки, установку шаф і освітлення, що закладено і в бюджет ціни проекту.

Замовити ремонт квартири в Миколаєва

У перелік послуг української будівельної компанії Профі Строй входить будівництво будинків в Миколаєві, проектування приватних будинків і заміських комплексів.

Готові проекти будинків мають ряд переваг, у тому числі команда може зорієнтувати з приводу того, якою буде ціна кінцевого результату. Проекти будинків в місті Миколаїв створюються і за індивідуальними рекомендаціями замовника, що потребують трохи більше часу і зусиль від команди Профі Строй.

Щоб замовити послугу на зведення будинку або його ремонт, перепланування квартири, досить залишити контактні дані для зв'язку з менеджером Профі Строй для уточнення деталей співпраці. Прайс лист відправляється за запитом.

Встановіть більш свіжу версію браузера!