ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Косметический ремонт
Косметичний ремонт
від 1 400 грн
від 1 місяця
Капитальный ремонт
Капітальний ремонт
від 8 400 грн
від 3 місяців
Ремонт под ключ
Ремонт під ключ
від 14 000 грн
від 5 місяців
* Всі ціни вказані з урахуванням матеріалів
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість РЕМОНТУ У МИКОЛАЄВІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РЕМОНТ В МИКОЛАЄВІ
error
error
error
РЕМОНТ В МИКОЛАЄВІ

Ремонт квартир під ключ в місті Миколаїв: якість і швидкість виконання робіт

Комплексний ремонт квартир в місті Миколаїв проводиться відповідно до індивідуальних вимог клієнта Профі Строй, і важливість деталей у виконанні широкого спектру ремонтних послуг складно переоцінити. Щоб уникнути помилок і додаткових витрат на усунення недоліків, команда фахівців займається складанням індивідуального проекту дизайну, з огляду на існуючу площу житлового приміщення, кількість і розміри кімнат, необхідність зміни планування або видалення непотрібних перегородок.

Ремонт квартир в місті Миколаїв та інших містах України вимагає уважності і зосередженості на процесі, тому перед початком виконання цілого комплексу робіт, розподіливши їх між фахівцями Профі Строй, слід затвердити використання всіх матеріалів, кольорів, текстур з замовником, що, безумовно, вказується в проекті запланованого ремонту. З проектом набагато простіше працювати ремонтній бригаді, тоді як клієнтові набагато зручніше стежити за якістю і обсягом виконаних робіт.

Ремонт невеликого розміру квартири або будинку в місті Миколаїв здійснюється в зазначені в проекті терміни, тоді як затримки можуть виникнути через непередбачених ситуацій, що обговорюється в індивідуальному порядку з замовником.

Підготовчий етап

Навряд чи варто починати ремонтні роботи без узгодження проекту з клієнтом і письмового підтвердження замовлення по виконанню комплексного ремонту кімнати або квартири, так як ремонт квартири в місті Миколаїв необхідний для створення комфортної і затишної атмосфери для тривалого проживання певних людей.

Все частіше мешканці використовують житловий простір в якості робітника, тому узгодження всіх деталей монтажу, елементів декору є обов'язковим. Вирішальним фактором є навіть не вартість загальних ремонтних робіт, так як через неузгодження деталей можуть виникнути додаткові витрати, а слідування індивідуальним вимогам замовника.

Ремонт квартир в Миколаєві

Після узгодження проекту починається підготовчий етап ремонтних робіт. Компанія Профі Строй займається забезпеченням безпечних і комфортних умов для роботи, підготовкою необхідних інструментів і матеріалів для старту ремонтних робіт, засобів індивідуального захисту.

Робочий простір слід тримати в чистоті, тому на кожному етапі ремонтних робіт проводиться очистка робочого простору за допомогою спеціального інвентарю (щітки, совки). Ремонт під ключі в місті Миколаїв передбачає роботу з різними за складом матеріалами, тому слід попередньо підготувати житловий простір і співробітників для роботи з ними.

Під комплексним ремонтом мається на увазі обробка внутрішніх стін житлового простору, заміна комунікацій і систем, якщо буде потрібно, перепланування, демонтаж дверей і вікон, установка нових вікон і дверей. Особливе місце відводять і демонтажних робіт, що входить в послуги будівельної компанії. Термін виконання демонтажних робіт вказується в індивідуальному порядку, оскільки після вилучення вікон і дверей, видалення перегородок належить забезпечити швидку і якісну очистку житлового простору від нагромадилося будівельного сміття.

На етапі чорнової обробки стін і установки нових перегородок будівельна фірма працює над створенням зон громадського та індивідуального використання. Для того, щоб гарантувати якісний ремонт квартир у місті Миколаїв, команда фахівців консультує і в питанні вибору оздоблювальних і будівельних матеріалів, завжди готова допомогти у виборі електрики або сантехніки, якщо така допомога буде потрібна від Профі Строй.

Ремонт квартир в місті Миколаїв вимагає від фахівців продумувати масу речей наперед, щоб забезпечити максимально акуратний монтаж кондиціонерів та іншої техніки, установку шаф і освітлення, що закладено і в бюджет ціни проекту.

Замовити ремонт квартири в Миколаєва

У перелік послуг української будівельної компанії Профі Строй входить будівництво будинків в Миколаєві, проектування приватних будинків і заміських комплексів.

Готові проекти будинків мають ряд переваг, у тому числі команда може зорієнтувати з приводу того, якою буде ціна кінцевого результату. Проекти будинків в місті Миколаїв створюються і за індивідуальними рекомендаціями замовника, що потребують трохи більше часу і зусиль від команди Профі Строй.

Щоб замовити послугу на зведення будинку або його ремонт, перепланування квартири, досить залишити контактні дані для зв'язку з менеджером Профі Строй для уточнення деталей співпраці. Прайс лист відправляється за запитом.

Встановіть більш свіжу версію браузера!