Земельні ділянки

Розділ порожній.

Купити земельні ділянки у Херсоні

Будь-яке будівництво для шанувальника півдня України починається з рішення купити земельну ділянку у Херсоні. Якщо місце вибрали правильно, котедж прослужить довго, у стінах не з'являться тріщини і не доведеться витрачати гроші на залив дорогого фундаменту.

Якщо Ви хочете, щоб будівництво принесло мінімум клопоту, звернутися за земельною ділянкою рекомендують до компанії «Профі Строй». Спеціалісти мають вигідні пропозиції зі зручною транспортною розв'язкою та необхідною інфраструктурою, в населених пунктах, де прокладено інженерні комунікації. Вартість об'єктів на Херсонщині помірна.

Площа ділянки та особливості ґрунту

Немає сенсу витрачатися на великий земельний наділ, якщо планується будувати невеликий будинок, особливо коли йдеться про дачу, куди сім'я приїжджатиме у весняно-осінній сезон. З потрібною площею легше визначитися з огляду на необхідність у наступних спорудах:

  • будівлі для ведення с/г діяльності;
  • для дітей майданчик з пісочницею та гойдалками;
  • всією сім'єю зручно відпочивати у альтанці, не завадить і мангальна зона.

Звернувшись до фірми «Профі Буд», клієнт зможе придбати земельну ділянку з будь-якою площею. Фахівці також подбають про те, щоб майбутнє будівництво завдало мінімум турбот.

Торф'яні та насипні наділи не рекомендуються. Вони відрізняються нестабільністю, тому під них заливають фундамент, що вимагає великих фінансових витрат. Непопулярні також для будівництва болотиста місцевість та глинистий ґрунт.

Пропонуючи купити земельну ділянку під будинок у Херсоні, сумлінні продавці надають покупцю інформацію про глибину залягання ґрунтових вод. Адже від цього показника залежить стійкість будівлі.

Наявність світла, води та газу

Щоб не довелося бурити свердловину та рити колодязь, будівництво будинків у Херсоні рекомендується на ділянках, де можливе підключення до централізованого водопостачання. Якщо все ж таки прийнято рішення користуватися водою з підземних джерел, важливо уточнити її якість. Для цього рідину набирають як зразок і віддають на експертизу.Продаж ділянок в Херсоні. Купити земельну ділянку недорого

Якщо вирішено купити земельну ділянку під будівництво у Херсоні (в межах міста), зі світлом не буде проблем. По-іншому йдеться у віддалених селах. Фахівці радять заздалегідь дізнатися, яка КК зможе підключити будинок до мережі та яка потужність нової лінії.

Придбання балонів із газом обходиться дорого. Вигідніше підключитись до газового трубопроводу.

Багато котеджів монтують індивідуальну систему скидання відходів, до якої є доступ для спецтехніки. Будівництво та обслуговування вигрібної ями сягає минулого. Вітається загальна каналізаційна система.

Інфраструктура

Купити земельну ділянку в Херсоні та області краще в місцевості хоча б із мінімальною кількістю об'єктів інфраструктури. Ціна на землю вища, якщо у селищі є магазини, лікарня, дитячий садок, школа та зони для відпочинку. Добре, якщо поряд є зупинка громадського транспорту.

Стан доріг - теж важливий чинник. Для нормального ходу будівництва необхідні облаштовані під'їзні шляхи.

Документи на земельну ділянку

Послуги будівельної компанії розповсюджуються на оформлення документації для ділянки під будинок. Угода з продавцем укладається з урахуванням чинного законодавства України. Покупцю надають такі папери.

  1. Держакт на право володіння наділом.
  2. Довідка, що підтверджує відсутність обмежень та арештів.
  3. Виписка із зазначенням кадастрового номера.

Ділянки, які пропонує «Профі Буд», призначені для цілей, визначених у рамках будівництва котеджів. Якщо Ви ще не знайшли висококласного проектувальника, готові проекти будинків допоможуть реалізувати мрію в реальність за невелику плату.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!