ХОЧЕТЕ розрахувати вартість БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ У КИЄВІ?
error
error
error
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
Наші клієнти
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Про нас

Будівництво будинків в Києві та Київській області

Багато сімей мріють про власний будинок. Для сучасної людини це не просто житлоплощу, а стиль життя. Власна територія дає певну свободу дій. Багато жителів мегаполісів мріють проживати далеко від міської суєти. Це можливість вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти, організувати зону барбекю, комфортну дитячу площадку і т.д. Швидке, якісне і за доступною ціною будівництво будинків в Києві пропонує компанія «ПРОФІ СТРОЙ».

Етапи і порядок будівництва будинків в Києві

Будівництво приватних будинків в Україні - тривалий процес, який потребує вирішення серйозних організаційних і технічних завдань. Кожна людина являє ідеальне житло по-своєму. Може бути різною архітектура і стиль, але при цьому все мріють мати затишний будиночок з продуманим плануванням та упорядкованою територій. Оптимальний варіант для досягнення мети - замовити будівництво будинку під ключ в компанії «ПРОФІ СТРОЙ». Співробітники фірми візьмуть на себе всі зобов'язання і виконають роботу з дотриманням будівельних норм і чинного законодавства.

Дії проводяться в наступній послідовності:

  • вибір ділянки під будівництво котеджу в Києві;
  • геологічне дослідження місцевості;
  • проектування будинку;
  • розрахунок вартості будівництва, підготовка кошторису;
  • оформлення дозвільної документації на проведення будівельних робіт;
  • зведення споруди;
  • здача будинку в експлуатацію.

Будівництво будинків в Києві та Київській області

Вибір території

При виборі майданчика під будівництво будинків в Києві враховуються всі нюанси. Перше, на що звертають увагу фахівці, розмір ділянки. Для зведення котеджу 200-300 м2 буде потрібно не 12 соток землі. Для менш габаритних будівель підійде ділянку менших розмірів, але в цьому питанні вибір залишається за замовником. Важливий момент - наявність під'їзних шляхів і комунікацій.

В обов'язковому порядку проводиться геологія ділянки. Комплекс робіт і досліджень виконується з метою визначення властивостей ґрунту і рівня підземних вод. Фахівці беруть пробу грунту і проводять аналіз в лабораторних умовах. Отримані дані враховуються при розробці проектної документації.

Проектування

Складання проекту - творчий процес. На цьому етапі вирішується планування і зовнішній вигляд споруди. Можна вибрати готові проекти будинків. Зверніть увагу на розташування кімнат і підсобних приміщень. Якщо не знайшли відповідного варіанту повідомте, який ви хочете побудувати будинок в Києві. Будь-який проект фахівці компанії можуть видозмінити або створити новий, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам.

Затверджений проект береться за основу при складанні кошторису, в якій буде вказана ціна на будівництво будинку. Зверніть увагу на вартість проведених робіт, і які будуть використовуватися будівельні матеріали. На цьому етапі можна внести коригування, змінити або доповнити проект.

Побудувати будинок в Києві

Оформлення документації

Приступати до будівельних робіт можна відразу, після отримання дозвільних документів. Видають їх територіальні органи містобудування. Також цей документ буде потрібно після завершення будівництва при оформленні прав на власність майном. Для цього буде потрібно підготувати звернення, уявити технічний проект і договір на надання послуг будівельною компанією.

Процес будівництва

Основний етап будівництва житлових будинків - зведення конструкції. Роботи ведуться в такій послідовності.

Підготовка будівельного майданчика. Проводиться очищення і вирівнювання території

Земляні роботи. Копка траншеї під фундамент будівлі і комунікації.

Нульовий цикл. На цьому етапі підводять комунікації і формують основу. Тип фундаменту залежить від характеру грунту і будівельного матеріалу, який використовується для зведення конструкції.

Будівельні роботи. Бригада будівельників зводить стіни, встановлює перегородки і перекриття, монтаж покрівлі.

Внутрішні і зовнішні роботи. Будівля утеплюють, виконують обробку зовнішніх і внутрішніх стін, проводять монтаж декоративних елементів.

Підведення комунальних мереж. Встановлюється система водопроводу, каналізація, опалення, зовнішнє і внутрішнє освітлення і т.д.

Ландшафтні роботи. На завершальному етапі будівництва передбачено облаштування території. На ділянці висаджують рослини, прокладають доріжки, встановлюють поливальні системи і т.д.

На завершальному етапі об'єкт здається в експлуатацію. Замовник отримає ключі від нового будинку і документи, що підтверджують право на його власність. Будівництво будинку підлогу ключ фахівці компанії «ПРОФІ СТРОЙ» виконають у чітко встановлені терміни на найвищому професійному рівні.

ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ В КИЄВІ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!