НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
БУДІВНИЦТВО ІНДИВІДУАЛЬНОГО БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ

БУДУЄМО КОМФОРТНІ КОТЕДЖІ ТА БУДИНКИ У СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Кам'яні будинки/газобетонні/комбіновані/з дерева/еко будинки

Ціна від 300 $ за кв.м.

 • Команда професіоналів, менеджери, прораб та бригада персонально у вашому розпорядженні
 • Суворий технагляд та контроль
 • Професійний архітектор та бригада з усіма інструментами
 • Проект будинку у подарунок*
 • Гарантія до дому 10 років
 • Якісні матеріали, ціна/якість.
Відправити заявку
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ДОДАТКОВО:

Пакет послуг СТАРТОВИЙ

 • Архітектура
 • Геодезія (топозйомка 1:500, 1:2000)
 • Дозвіл на будівництво

Пакет послуг ПОВНИЙ

 • Геологія (дослідження ґрунтів)
 • Конструктивний розділ проекту
 • Дизайн інтер'єру
 • Архітектурна візуалізація
 • Ландшафтний дизайн

При замовленні пакета СТАРТОВИЙ або ПОВНИЙ

Дозвіл на будівництво у подарунок*

*немає порушень по ДБН

Калькулятор будівництва
Розрахуйте вартість вашого будинку за 5 простих кроків
Ви знаєте, яким буде ваш будинок?
Вкажіть бажані параметри будинку – поверховість, площа, матеріал стін, тип даху та форму будинку – та отримайте розрахунок вартості будівництва будинку
Перейти до розрахунку
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
Про нас

Будівництво будинків в Києві та Київській області

Багато сімей мріють про власний будинок. Для сучасної людини це не просто житлоплощу, а стиль життя. Власна територія дає певну свободу дій. Багато жителів мегаполісів мріють проживати далеко від міської суєти. Це можливість вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти, організувати зону барбекю, комфортну дитячу площадку і т.д. Швидке, якісне і за доступною ціною будівництво будинків в Києві пропонує компанія «ПРОФІ СТРОЙ».

Етапи і порядок будівництва будинків в Києві

Будівництво приватних будинків в Україні - тривалий процес, який потребує вирішення серйозних організаційних і технічних завдань. Кожна людина являє ідеальне житло по-своєму. Може бути різною архітектура і стиль, але при цьому все мріють мати затишний будиночок з продуманим плануванням та упорядкованою територій. Оптимальний варіант для досягнення мети - замовити будівництво будинку під ключ в компанії «ПРОФІ СТРОЙ». Співробітники фірми візьмуть на себе всі зобов'язання і виконають роботу з дотриманням будівельних норм і чинного законодавства.

Дії проводяться в наступній послідовності:

 • вибір ділянки під будівництво котеджу в Києві;
 • геологічне дослідження місцевості;
 • проектування будинку;
 • розрахунок вартості будівництва, підготовка кошторису;
 • оформлення дозвільної документації на проведення будівельних робіт;
 • зведення споруди;
 • здача будинку в експлуатацію.

Будівництво будинків в Києві та Київській області

Вибір території

При виборі майданчика під будівництво будинків в Києві враховуються всі нюанси. Перше, на що звертають увагу фахівці, розмір ділянки. Для зведення котеджу 200-300 м2 буде потрібно не 12 соток землі. Для менш габаритних будівель підійде ділянку менших розмірів, але в цьому питанні вибір залишається за замовником. Важливий момент - наявність під'їзних шляхів і комунікацій.

В обов'язковому порядку проводиться геологія ділянки. Комплекс робіт і досліджень виконується з метою визначення властивостей ґрунту і рівня підземних вод. Фахівці беруть пробу грунту і проводять аналіз в лабораторних умовах. Отримані дані враховуються при розробці проектної документації.

Проектування

Складання проекту - творчий процес. На цьому етапі вирішується планування і зовнішній вигляд споруди. Можна вибрати готові проекти будинків. Зверніть увагу на розташування кімнат і підсобних приміщень. Якщо не знайшли відповідного варіанту повідомте, який ви хочете побудувати будинок в Києві. Будь-який проект фахівці компанії можуть видозмінити або створити новий, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам.

Затверджений проект береться за основу при складанні кошторису, в якій буде вказана ціна на будівництво будинку. Зверніть увагу на вартість проведених робіт, і які будуть використовуватися будівельні матеріали. На цьому етапі можна внести коригування, змінити або доповнити проект.

Побудувати будинок в Києві

Оформлення документації

Приступати до будівельних робіт можна відразу, після отримання дозвільних документів. Видають їх територіальні органи містобудування. Також цей документ буде потрібно після завершення будівництва при оформленні прав на власність майном. Для цього буде потрібно підготувати звернення, уявити технічний проект і договір на надання послуг будівельною компанією.

Процес будівництва

Основний етап будівництва житлових будинків - зведення конструкції. Роботи ведуться в такій послідовності.

Підготовка будівельного майданчика. Проводиться очищення і вирівнювання території

Земляні роботи. Копка траншеї під фундамент будівлі і комунікації.

Нульовий цикл. На цьому етапі підводять комунікації і формують основу. Тип фундаменту залежить від характеру грунту і будівельного матеріалу, який використовується для зведення конструкції.

Будівельні роботи. Бригада будівельників зводить стіни, встановлює перегородки і перекриття, монтаж покрівлі.

Внутрішні і зовнішні роботи. Будівля утеплюють, виконують обробку зовнішніх і внутрішніх стін, проводять монтаж декоративних елементів.

Підведення комунальних мереж. Встановлюється система водопроводу, каналізація, опалення, зовнішнє і внутрішнє освітлення і т.д.

Ландшафтні роботи. На завершальному етапі будівництва передбачено облаштування території. На ділянці висаджують рослини, прокладають доріжки, встановлюють поливальні системи і т.д.

На завершальному етапі об'єкт здається в експлуатацію. Замовник отримає ключі від нового будинку і документи, що підтверджують право на його власність. Будівництво будинку під ключ фахівці компанії «ПРОФІ СТРОЙ» виконають у чітко встановлені терміни на найвищому професійному рівні.

Як вибрати матеріал для того, щоб збудувати будинок у Києві?

Вибирати тип будинку слід не тільки виходячи з власних уподобань, але також із фінансових можливостей та його призначення. Якщо житло проектується як дача, то не обов'язково, щоб воно було виконане з теплоізоляційних матеріалів, здатних утримувати тепле повітря всередині тривалий час. Тому процедура будівництва будинків (Київ) — це відповідальний захід, який потребує професійного підходу, обліку кожної дрібниці, а головне — терпіння та уважності. Так, будівництво будинку (Київ) починається з підбору будматеріалів, а вже виходячи з цього будівля може бути:

 • Каркасний. Будівництво приватних будинків і котеджів передбачає використання дерев'яного остова, утеплювальних елементів, а також внутрішнє та зовнішнє оздоблення.
 • Зі зрубу. Подібні дерев'яні будівлі довговічні, екологічні та мають власний приємний мікроклімат. Такий будинок тішить око і огортає своїм затишком домочадців.
 • З цегли. Подібний тип сміливо слід назвати традиційним, при цьому він сподобався споживачам своєю довговічністю та непохитністю до несприятливих впливів навколишнього середовища.
 • Залізобетонні. Така оселя здатна витримати велике навантаження і простоїть тривалий час. Ще одна незаперечна перевага — можливість вільного планування, що сподобається клієнтам з особливим смаком.
 • Зводити стіни рекомендується також із газоблоків. Будинок з газобетону під ключ у Києві простоїть свій вік і щодня радуватиме мешканців.

Яка вартість послуги будівництво будинків під ключ (ціна Київ)?

Кінцева ціна залежить від багатьох факторів. По-перше, чим габаритніше планується будівництво, тим більше грошей споживач витратити на будматеріали та роботу будівельників. По-друге, сама вартість матеріалів варіюється від дорогих до дешевих, при цьому експерти не рекомендують віддавати перевагу зовсім бюджетним варіантам, оскільки будинок будуватиметься на тривалий час. По-третє, оздоблювальні роботи та закупівля меблів і техніки — це точно фінансові вкладення, тому фахівці «ПРОФІ СТРОЙ» спочатку озвучують все це клієнту, щоб досягти оптимального результату на вигляд, фінансової складової та технічних характеристик.

Збудувати будинок, ціна якого є демократичною, без участі експертів неможливо. Тому радимо довірити будівництво котеджів у Києві нашим спеціалістам.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
Наші клієнти
ЧАСТІ ПИТАННЯ
 • Ми маємо свій проект. Збудуєте?

  Звичайно. Наш менеджер зможе розрахувати терміни будівництва будинку, а також його вартість. За потреби ще до укладення договору ми малюємо будинок у спеціальній програмі і ви зможете прогулятися його кімнатами у віртуальному просторі.

 • Чи є гарантія?

  Ми надаємо гарантію 10 років на наші будинки. Ми впевнені в професіоналізмі наших співробітників і партнерів, які постачають нам будівельні матеріали.

 • Якою буде доплата, якщо вартість матеріалів зміниться?

  Ми працюємо за договором, в якому фіксуємо ціну - жодних доплат не буде, навіть якщо вартість матеріалу зросте в 1,5-2 рази. Ми маємо резерви матеріалів, які ми придбали ще за старими цінами.

 • Я не маю всієї суми на будівництво. Ви будуєте у кредит?

  Ми працюємо із Приватбанком іншими кредитними організаціями. Тому при оформленні заявки на нашому сайті повідомте нашого менеджера, що плануєте взяти кредит через нашу компанію і він зорієнтує вас за термінами та ставками.

 • Потрібно заплатити всю суму одразу чи можна платити частинами?

  У нашій компанії є гнучка система платежів. Спочатку йде оплата на розробку проекту, потім йдуть поетапні платежі. Наприклад: 80% за роботи та матеріали по фундаменту, частину, що залишилася після здачі фундаменту, далі стіни першого поверху, перекриття, другий поверх, дах і вікна оплачуються за такою ж схемою - поетапно.

 • Чи можна подивитися на ваші роботи?

  Звичайно, ми будуємо по всій Україні. При спілкуванні з менеджером повідомте йому, що ви хотіли б відвідати один або кілька об'єктів і він підбере вам найбільш підходящі за вашим місцезнаходженням.

 • Чим ви кращі за інших?

  Для повної прозорості встановлюємо камери відеоспостереження на ділянці. Надаємо доступ до спеціальної програми на телефоні. Ви в режимі 24/7 зможете спостерігати за всіма будівельними об'єктами та при виникненні питань дзвонити виконробу та отримувати роз'яснення.

  Ми – компанія повного циклу. Ми беремо проект від ідеї до повного втілення на ділянці. За нами не доводиться робити роботу. Наприклад, дах ми закінчуємо повністю (підшиваємо софітами, встановлюємо снігозатримувачі, водостісну систему).

  Навіть у найлегші часи ми фіксуємо ціну на будівництво. Ми розуміємо, що нашим Замовникам комфортніше відразу знати, скільки вони зрештою заплатять, без підводного каміння. Ми надаємо розрахунок та готові будувати за раніше обумовленою ціною. Ціну фіксуємо в договорі підряду.

 • З яких матеріалів будуєте?

  Ми будуємо кам'яні будинки з газобетону та керамічних блоків. У роботі використовуємо перевірених виробників, таких як Боноліт, Ytong, Wienerberger та ін.

 • Які терміни будівництва?

  Тут багато залежить від різних факторів: наприклад погоди, рівня ґрунтових вод, ухилу на ділянці, складності заїзду, площі будинку та інших умов. У середньому будівництво будинку з газобетону в два поверхи 100 – 150 м2 займає 3 – 4 місяці.

 • У мене залишилися питання, як мені їх поставити?

  Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.
  1- Зателефонувати за телефоном +38 (095) 804-66-92
  2- Написати в Телеграм Телеграм
  3- Написати на імейл mybigroad@gmail.com
  Відвідайте один з наших офісів у вашому місті. Адреси та час роботи є в низу сторінки та на сторінці Контакти

НАШІ КОНТАКТИ
ОдесаОдеса, Львівська вулиця, 48+38 (095) 804 66 92mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
ХерсонПреображенська 32 зі сторони вул. Торгової+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
КиївУ процесі відкриття+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
МиколаївКорабелів 3Б+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ В КИЄВІ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!