ХОЧЕТЕ розрахувати вартість БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ В ДНІПРІ?
error
error
error
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
Наші клієнти
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Про нас

Будівництво будинків в Дніпрі

Якщо ви плануєте будівництво будинків в Дніпрі, повний комплекс послуг представляє компанія «Профі Строй». Ми займаємося забудовою котеджів 8 років. Сьогодні наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними технологіями будівництва.

Завдяки застосуванню інноваційного обладнання, роботи завершуються оперативно. Нерухомість здається клієнтові в точно обумовлені терміни. Будівництво котеджів в Дніпрі швидко і просто - реально!

Як здійснюється будівництво

Беручись за будівництво будинків в Дніпрі, експерти «Профі Строй» в першу чергу замовляють геологічне дослідження місцевості. Знаючи особливості грунту, закладається відповідний фундамент.

Далі здійснюється розробка архітектурного проекту. Також можна взяти за основу готовий проект з каталогу. Це заощадить час на складання креслень і схем, кошторисної документації. Кошторис із зазначенням кількості матеріалів і найменувань узгоджується з клієнтом. Якщо є якісь зауваження, фахівець враховує їх і вносить зміни в документ.

Щоб будівля вийшло комфортним для проживання, важливо грамотно передбачити прокладку інженерних мереж і комунікацій. Після того як клієнт затвердив проект, будівельники приступають до чищення земельної ділянки, щоб побудувати будинок Дніпро.

Процес будівництва відбувається поетапно. Кожен етап контролює виконроб - фахівець з великим досвідом роботи.

  1. Укладання фундаменту.
  2. Облаштування стін, міжстінових перегородок, покрівлі.
  3. У будинку встановлюють вікна та двері.
  4. Утеплюють стіни і займаються обробкою фасаду.
  5. Проводять електрику, монтують сантехніку, вентиляційну систему, опалення.
  6. Дизайнер розробляє дизайн інтер'єру, який припаде до душі замовнику.
  7. Залишилося провести оздоблювальні роботи всередині, слідуючи обраним дизайнерським рішенням, і житло в ідеальному стані можна передавати в руки клієнтові.

Будівництво будинків в Дніпрі - низькі ціни, під ключ

Чому важливий проект будинку

Будь-яке будівництво приватних будинків починається зі складання проекту. Завдання фахівця - розробити креслення і схеми, враховуючи норми СНиП та ГОСТів.

Без цієї робочої документації побудувати теплий, захищений від вологи і сторонніх звуків будинок неможливо. Пізніше вона буде потрібно при реєстрації нерухомості, для отримання дозволу на будівництво в державних інстанціях.

Проекти, що пропонуються компанією «Профі Строй», складені грамотно. Дотримуючись їх, легко уникнути помилок і заощадити бюджет. За бажанням замовника наші експерти можуть скласти індивідуальний проект або скористатися вже наявними високої якості.

Готові проекти «Профі Строй»

Готові проекти будинків вибирають з-за низької вартості і економії часу на цьому етапі будівництва. Якщо клієнт хоче використовувати інші матеріали або трохи змінити схему, фахівець швидко вирішує це питання.

Багато проектів «Профі Строй» вже реалізував. За бажанням замовника котеджі можна подивитися і оцінити власні очі. У каталозі «Профі Строй» ви знайдете варіанти різного рівня складності і виконання. Є цікаві будівлі з мансардою, шикарною терасою і гаражем.

Чому будівництво будинку довіряють «Профі Строй»

Послуги будівельної компанії «Профі Строй» в Україні користуються великим попитом. В одній організації зібрані провідні фахівці, які будують житло на совість, володіють кваліфікаційними сертифікатами і рекомендаціями від постійних клієнтів. Каталог з великим асортиментом будинків на будь-який смак - портфоліо, яке не викликає сумніву в професіоналізмі експертів.

Будівництво будинків під ключ здійснюється на умовах договору, який підписують замовник і представник фірми «Профі Строй». У документі вказують комплекс робіт, терміни виконання, суму оплати та інші нюанси, обумовлені спільно з клієнтом.

Всі зводяться будівлі відповідають індивідуальним потребам замовників і технічним нормативам. Ви будете приємно здивовані, як швидко і легко ми закінчимо будівництво, не витрачаючи ваших нервів і часу.

Ціни на будівництво будинків у Дніпрі

Ціни на будівництво будинків можуть бути різними. Визначитися з вартістю можна на етапі розробки проектно-кошторисної документації.

Розробляючи проект і дизайн, фахівці використовують тільки якісні матеріали. Будівельні матеріали купуються в надійних магазинах з відмінною репутацією. Також ми співпрацюємо з оптовими будівельними базами, які роблять знижки на ряд товарів і готові йти на поступки постійним покупцям.

Замовити виконання проектів і будівництво житлових будинків в Україні можна, зв'язавшись з менеджером по телефону на сайті. Нам важливо, щоб кожен замовник залишився задоволений роботою співробітників. Тому працюємо на совість і відмінний результат.

ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ В ДНІПРІ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!