НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
БУДІВНИЦТВО ІНДИВІДУАЛЬНОГО БУДИНКУ ПІД КЛЮЧ

БУДУЄМО КОМФОРТНІ КОТЕДЖІ ТА БУДИНКИ У СУЧАСНОМУ СТИЛІ

Кам'яні будинки/газобетонні/комбіновані/з дерева/еко будинки

Ціна від 300 $ за кв.м.

 • Команда професіоналів, менеджери, прораб та бригада персонально у вашому розпорядженні
 • Суворий технагляд та контроль
 • Професійний архітектор та бригада з усіма інструментами
 • Проект будинку у подарунок*
 • Гарантія до дому 10 років
 • Якісні матеріали, ціна/якість.
Відправити заявку
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ДОДАТКОВО:

Пакет послуг СТАРТОВИЙ

 • Архітектура
 • Геодезія (топозйомка 1:500, 1:2000)
 • Дозвіл на будівництво

Пакет послуг ПОВНИЙ

 • Геологія (дослідження ґрунтів)
 • Конструктивний розділ проекту
 • Дизайн інтер'єру
 • Архітектурна візуалізація
 • Ландшафтний дизайн

При замовленні пакета СТАРТОВИЙ або ПОВНИЙ

Дозвіл на будівництво у подарунок*

*немає порушень по ДБН

Калькулятор будівництва
Розрахуйте вартість вашого будинку за 5 простих кроків
Ви знаєте, яким буде ваш будинок?
Вкажіть бажані параметри будинку – поверховість, площа, матеріал стін, тип даху та форму будинку – та отримайте розрахунок вартості будівництва будинку
Перейти до розрахунку
ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
Про нас

Будівництво будинків в Дніпрі

Якщо ви плануєте будівництво будинків в Дніпрі, повний комплекс послуг представляє компанія «Профі Строй». Ми займаємося забудовою котеджів 8 років. Сьогодні наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними технологіями будівництва.

Завдяки застосуванню інноваційного обладнання, роботи завершуються оперативно. Нерухомість здається клієнтові в точно обумовлені терміни. Будівництво котеджів в Дніпрі швидко і просто - реально!

Як здійснюється будівництво

Беручись за будівництво будинків в Дніпрі, експерти «Профі Строй» в першу чергу замовляють геологічне дослідження місцевості. Знаючи особливості грунту, закладається відповідний фундамент.

Далі здійснюється розробка архітектурного проекту. Також можна взяти за основу готовий проект з каталогу. Це заощадить час на складання креслень і схем, кошторисної документації. Кошторис із зазначенням кількості матеріалів і найменувань узгоджується з клієнтом. Якщо є якісь зауваження, фахівець враховує їх і вносить зміни в документ.

Щоб будівля вийшло комфортним для проживання, важливо грамотно передбачити прокладку інженерних мереж і комунікацій. Після того як клієнт затвердив проект, будівельники приступають до чищення земельної ділянки, щоб побудувати будинок Дніпро.

Процес будівництва відбувається поетапно. Кожен етап контролює виконроб - фахівець з великим досвідом роботи.

 1. Укладання фундаменту.
 2. Облаштування стін, міжстінових перегородок, покрівлі.
 3. У будинку встановлюють вікна та двері.
 4. Утеплюють стіни і займаються обробкою фасаду.
 5. Проводять електрику, монтують сантехніку, вентиляційну систему, опалення.
 6. Дизайнер розробляє дизайн інтер'єру, який припаде до душі замовнику.
 7. Залишилося провести оздоблювальні роботи всередині, слідуючи обраним дизайнерським рішенням, і житло в ідеальному стані можна передавати в руки клієнтові.

Будівництво будинків в Дніпрі - низькі ціни, під ключ

Чому важливий проект будинку

Будь-яке будівництво приватних будинків починається зі складання проекту. Завдання фахівця - розробити креслення і схеми, враховуючи норми СНиП та ГОСТів.

Без цієї робочої документації побудувати теплий, захищений від вологи і сторонніх звуків будинок неможливо. Пізніше вона буде потрібно при реєстрації нерухомості, для отримання дозволу на будівництво в державних інстанціях.

Проекти, що пропонуються компанією «Профі Строй», складені грамотно. Дотримуючись їх, легко уникнути помилок і заощадити бюджет. За бажанням замовника наші експерти можуть скласти індивідуальний проект або скористатися вже наявними високої якості.

Готові проекти «Профі Строй»

Готові проекти будинків вибирають з-за низької вартості і економії часу на цьому етапі будівництва. Якщо клієнт хоче використовувати інші матеріали або трохи змінити схему, фахівець швидко вирішує це питання.

Багато проектів «Профі Строй» вже реалізував. За бажанням замовника котеджі можна подивитися і оцінити власні очі. У каталозі «Профі Строй» ви знайдете варіанти різного рівня складності і виконання. Є цікаві будівлі з мансардою, шикарною терасою і гаражем.

Чому будівництво будинку довіряють «Профі Строй»

Послуги будівельної компанії «Профі Строй» в Україні користуються великим попитом. В одній організації зібрані провідні фахівці, які будують житло на совість, володіють кваліфікаційними сертифікатами і рекомендаціями від постійних клієнтів. Каталог з великим асортиментом будинків на будь-який смак - портфоліо, яке не викликає сумніву в професіоналізмі експертів.

Будівництво будинків під ключ здійснюється на умовах договору, який підписують замовник і представник фірми «Профі Строй». У документі вказують комплекс робіт, терміни виконання, суму оплати та інші нюанси, обумовлені спільно з клієнтом.

Всі зводяться будівлі відповідають індивідуальним потребам замовників і технічним нормативам. Ви будете приємно здивовані, як швидко і легко ми закінчимо будівництво, не витрачаючи ваших нервів і часу.

Ціни на будівництво будинків у Дніпрі

Ціни на будівництво будинків можуть бути різними. Визначитися з вартістю можна на етапі розробки проектно-кошторисної документації.

Розробляючи проект і дизайн, фахівці використовують тільки якісні матеріали. Будівельні матеріали купуються в надійних магазинах з відмінною репутацією. Також ми співпрацюємо з оптовими будівельними базами, які роблять знижки на ряд товарів і готові йти на поступки постійним покупцям.

Замовити виконання проектів і будівництво житлових будинків в Україні можна, зв'язавшись з менеджером по телефону на сайті. Нам важливо, щоб кожен замовник залишився задоволений роботою співробітників. Тому працюємо на совість і відмінний результат.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
Наші клієнти
ЧАСТІ ПИТАННЯ
 • Ми маємо свій проект. Збудуєте?

  Звичайно. Наш менеджер зможе розрахувати терміни будівництва будинку, а також його вартість. За потреби ще до укладення договору ми малюємо будинок у спеціальній програмі і ви зможете прогулятися його кімнатами у віртуальному просторі.

 • Чи є гарантія?

  Ми надаємо гарантію 10 років на наші будинки. Ми впевнені в професіоналізмі наших співробітників і партнерів, які постачають нам будівельні матеріали.

 • Якою буде доплата, якщо вартість матеріалів зміниться?

  Ми працюємо за договором, в якому фіксуємо ціну - жодних доплат не буде, навіть якщо вартість матеріалу зросте в 1,5-2 рази. Ми маємо резерви матеріалів, які ми придбали ще за старими цінами.

 • Я не маю всієї суми на будівництво. Ви будуєте у кредит?

  Ми працюємо із Приватбанком іншими кредитними організаціями. Тому при оформленні заявки на нашому сайті повідомте нашого менеджера, що плануєте взяти кредит через нашу компанію і він зорієнтує вас за термінами та ставками.

 • Потрібно заплатити всю суму одразу чи можна платити частинами?

  У нашій компанії є гнучка система платежів. Спочатку йде оплата на розробку проекту, потім йдуть поетапні платежі. Наприклад: 80% за роботи та матеріали по фундаменту, частину, що залишилася після здачі фундаменту, далі стіни першого поверху, перекриття, другий поверх, дах і вікна оплачуються за такою ж схемою - поетапно.

 • Чи можна подивитися на ваші роботи?

  Звичайно, ми будуємо по всій Україні. При спілкуванні з менеджером повідомте йому, що ви хотіли б відвідати один або кілька об'єктів і він підбере вам найбільш підходящі за вашим місцезнаходженням.

 • Чим ви кращі за інших?

  Для повної прозорості встановлюємо камери відеоспостереження на ділянці. Надаємо доступ до спеціальної програми на телефоні. Ви в режимі 24/7 зможете спостерігати за всіма будівельними об'єктами та при виникненні питань дзвонити виконробу та отримувати роз'яснення.

  Ми – компанія повного циклу. Ми беремо проект від ідеї до повного втілення на ділянці. За нами не доводиться робити роботу. Наприклад, дах ми закінчуємо повністю (підшиваємо софітами, встановлюємо снігозатримувачі, водостісну систему).

  Навіть у найлегші часи ми фіксуємо ціну на будівництво. Ми розуміємо, що нашим Замовникам комфортніше відразу знати, скільки вони зрештою заплатять, без підводного каміння. Ми надаємо розрахунок та готові будувати за раніше обумовленою ціною. Ціну фіксуємо в договорі підряду.

 • З яких матеріалів будуєте?

  Ми будуємо кам'яні будинки з газобетону та керамічних блоків. У роботі використовуємо перевірених виробників, таких як Боноліт, Ytong, Wienerberger та ін.

 • Які терміни будівництва?

  Тут багато залежить від різних факторів: наприклад погоди, рівня ґрунтових вод, ухилу на ділянці, складності заїзду, площі будинку та інших умов. У середньому будівництво будинку з газобетону в два поверхи 100 – 150 м2 займає 3 – 4 місяці.

 • У мене залишилися питання, як мені їх поставити?

  Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.
  1- Зателефонувати за телефоном +38 (095) 804-66-92
  2- Написати в Телеграм Телеграм
  3- Написати на імейл mybigroad@gmail.com
  Відвідайте один з наших офісів у вашому місті. Адреси та час роботи є в низу сторінки та на сторінці Контакти

НАШІ КОНТАКТИ
ОдесаОдеса, Львівська вулиця, 48+38 (095) 804 66 92mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
ХерсонПреображенська 32 зі сторони вул. Торгової+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
КиївУ процесі відкриття+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
МиколаївКорабелів 3Б+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ В ДНІПРІ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!