ХОЧЕТЕ розрахувати вартість БУДІВНИЦТВА ВАШОГО ДОМУ В ОДЕСІ?
error
error
error
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ПЕРЕВАГИ
50 років
Працюємо з
2010 року
Безвідсоткова
розстрочка
Поетапна
оплата
Наші клієнти
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Про нас

Будівництво будинків в місті Одеса

Будівництво приватних будинків в Одесі вимагає залучення команди професіоналів в процес зведення будівель або споруди, де будуть жити люди і їхні домашні тварини. Це складний і багатоетапний процес, який має безліч нюансів і тонкощів, оскільки будинок повинен бути комфортним і безпечним для їх жителів.

Щоб побудувати будинок в Одесі, спочатку слід сфокусуватися на підготовчому етапі будівництва. Досвідчені забудовники приділяє особливу увагу вивченню планування і проектування самого будинку, щоб врахувати всі деталі перед початком зведення фундаменту і коробки приватного будинку.

Безумовно, забудовники повинні мати уявлення про особливості земельної ділянки, щоб забезпечити швидке і безпечне проведення інженерних комунікацій приватного будинку або котеджу. Команда Профі Строй знаходить інформацію і про склад грунті, грунтових водах, що в рази спрощує проведення водопостачання в заміському будинку.

Для будівництва будинку з нуля в Одесі потрібно потурбуватися і про забір для заміського будинку, щоб відразу ж захистити земельну ділянку від володінь сусідів. Найкраще поставити паркан після покупки земельної ділянки. Відразу ж слід визначитися і з місцем для замішування бетону і складання сміття, щоб забезпечити чистоту на території будівництва. З забудовником можна проконсультуватися з приводу особливостей сортування сміття і відходів, якщо є така необхідність.

Ціни на будівництво будинку в Одесі

Будівництво будинків в Одесі під ключ - дорога послуга, і вимагає значних грошових вливань, якщо мова йде про зведення досить простого одноповерхової будівлі на земельній ділянці. Вартість готового або індивідуального проекту звертайтесь до свого будівельної компанії, яка відразу ж зорієнтує щодо термінів, матеріалів і т.д.

Якщо ціна кінцевого проекту будинку і послуги з його зведення під ключ не влаштує клієнта, завжди можна обговорити в індивідуальному порядку ймовірність скорочення витрат на будівництво, але не слід економити на інженерному забезпеченні.

Будівництво будинків в Одесі. Будинки під ключ

Готові проекти будинків

Будівництво будинків в Одесі не завжди потрібно починати з покупки готового проекту будинку, але багато власників приватних будинків, які завершили будівництво власного заміського комплексу, сходяться на тому, що все-таки таке вкладення економить не тільки час, зусилля, витрачені на розробку та затвердження проекту, але і засоби на будівництво в загальному.

Що стосується готового проекту, купувати його краще у компанії, яка має досвід зведення будинків, і вже працювала з такими проектами раніше. Завантаження безкоштовного проекту будинку в Інтернеті - марна трата часу свого і замовника, якщо власник земельної ділянки ніколи не стикався з питанням проектування приватних будинків в професійному середовищі.

Прості поради

 

 • Будівництво котеджів в Одесі, як і приватних будинків, слід починати тільки після того, як забудовник отримав розділи проекту на руки.
 • А перед затвердженням проекту будинку обов'язково перевірте висоту відвідувань. Найбільш оптимальною є висота приміщень в 3 м, що актуально для житлових приміщень.
 • Замовити чи дизайн-проект приміщень заздалегідь? В послуги будівельної компанії Профі Строй в Україні входить і ремонт під ключ в Одесі. Якщо дизайнерський проект замовляти чи не заздалегідь, то хоча до того моменту, як фахівці займуться оштукатурюванням стін.
 • Незважаючи на те, що оригінальні проекти будинків дивують своєю красою, слід враховувати той факт, що на зведення таких споруд буде потрібно потрібно більше коштів, ніж простих по реалізації проектів. Для тих, хто планує зменшити витрати, краще брати більш прості проекти в реалізацію.
 • Дешевше переробити будинок або побудувати новий заміський будинок з нуля? Найчастіше відновлення пошкоджених несучих конструкцій вимагає великих вкладень, тому новий будинок побудувати і простіше, і дешевше. Але якщо мова йде про фамільному маєтку або будинку, яке має історичне і культурне значення, питання грошей відходить на другий план.
 • Будувати одноповерховий або двоповерховий будинок? Мабуть, все залежить від уподобань і побажань власника земельної ділянки та майбутніх мешканців цього будинку. Хоча тепловтрати в двоповерховому будинку набагато нижче, якщо порівнювати з одноповерховим будинком.

Що потрібно врахувати перед тим, як звести будинок (Одеса)?

Коли клієнт звертається до «Профі-Буд» з бажанням, щоб ми зайнялися розробкою проекту майбутньої будівлі, фахівці спершу дізнаються про його наміри та смаки. Багато українців хочуть жити біля моря, але будівництво будинків в Одесі — відповідальний захід, на який вирішується далеко не кожен. Замовник повинен розуміти, що це тривалий процес, в якому максимально дотримується принципу: сім разів відміряй, один відріж. Співпраця з експертами нашої компанії - це гарантія того, що будинок буде побудований у чітко узгоджені терміни, а також відповідатиме всім вимогам споживача, зовнішнім та технічним. Для ознайомлення з алгоритмом дій будівельників, клієнтам пропонуються практичні поради перед тим, як вони вирішили починати будівництво.

 1. Скільки ви готові витратити? Експерти, звичайно, можуть побудувати будинок в Одесі недорого, але для кожного ця цифра індивідуальна. Врахуйте, що у витрати входить: покупка ділянки, проектування, витрати на закупівлю будматеріалів, оплата праці будівельників.
 2. Яких габаритів має бути будова? Ціна будівництва одноповерхового будинку в одесі буде набагато меншою, ніж наприклад дво- або триповерхового будинку. Коли споживач приблизно встановив фінальну суму, він може розпочинати покупку ділянки.
 3. З якого матеріалу будуватимемо? Будівництво приватних будинків (Одеса) можливе наступних типів: каркасний, зруб, монолітний залізобетон, цегляний.
 4. Який зовнішній вигляд майбутнього житла? Досить складно уявити майбутню картинку, коли перед очима порожня земля або гола «коробка». Для цього і залучаються архітектори та дизайнери, які, крім кошторисної документації, складають 3D візуалізацію — сучасне будівництво будинків (Одеса) без неї неможливе.
 5. Чи можливо зайнятися будівництвом самостійно? Однозначно ні. Будівництво будинків Одеса — це відповідальне завдання, яке повною мірою впорається висококваліфікована команда «Профі-Строй».
 6. Яка вартість будівництва будинку Одеса? На перший погляд здається, що будівництво будинків під ключ Одеса — дороге задоволення, яке може дозволити собі далеко не кожен, але ця думка є помилковою. Наша компанія пропонує найвигідніші та найдемократичніші ціни на будівництво котеджів Одеса, а також надає знижки новим та старим клієнтам.

Компанія Профі Строй надає широкий спектр послуг - від ремонту невеликого розміру приміщень до реставрації старовинних будівель і будівництва приватних будинків, котеджів в Одесі і інших містах України. Фірма консультує в питаннях будівництва, забезпечує набір професійної команди майстрів, інформація про яких надається в індивідуальному порядку. Ціни на будівництво будинків в Одесі залежать від складності проекту та обсягу робіт, тому записуйтеся на консультацію і дізнаєтеся про будівництво приватного будинку набагато більше.

ЗАМОВИТИ БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ В ОДЕСІ
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами для уточнення деталей
error
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!