НАШІ ПЕРЕВАГИ
Складання
будівельного кошторису
Підбір
матеріалів
Повний пакет
документів
Будівництво та
введення в експлуатацію
Наші послуги

Команда архітекторів, дизайнерів, конструкторів та інженерів компанії Профістрой втілить ваші мрії про ідеальний простір для життя та відпочинку.

Визначимо основну концепцію майбутнього будинку, розробимо необхідні архітектурні та конструктивні рішення, підберемо всі необхідні матеріали для будівництва. Забезпечимо комплексне супроводження об'єкта будівництва від першого дзвінка клієнта до здачі в експлуатацію.

Архітектурні рішення

99 грн/м2
від 18 робочих днів

Відправити заявку
 • Генеральний план.
 • Ситуаційний план.
 • Фіксація діючої ділянки.
 • Поверховий план.
 • Паспорт фасаду.
 • Візуалізація будинку / екстер'єр (за додаткову оплату).
 • Архітектурне рішення – є обов'язковим! Інакше не отримаємо будівельний паспорт (дозвіл на будівництво).

Конструктивні рішення (Робочий проект)

от 250 грн/м2
до 50 робочих днів

Відправити заявку
 • Відомість креслень альбому. Загальні дані.
 • План монолітної фундаментної стрічки/плити. Розрізи, вузли.
 • План стін фундаменту. Розрізи. Вузли.
 • Специфікація. Сердечники. Колони.
 • Плани розміщення перемичок поверхів. Специфікація.
 • План розміщення сходової клітини. Розрізи. Вузли. Специфікація.
 • План розміщення опалубки монолітної плити перекриття. Плани перекриттів. Вузли. Специфікація.
 • План розміщення монолітного пояса. Вузли. Специфікація.
 • План перекриття дерев'яними балками. Вузли. Специфікація.
 • План розміщення кроквяних систем покриття. Розрізи. Вузли. Специфікації.
 • Вентиляційні канали
 • Заповнення віконних отворів та дверних.
 • Експлікація, оздоблення зовнішня.

Інженерні мережі

Індивідуальний прорахунок
до 40 робочих днів

Відправити заявку
 • Електротехнічний розрахунок.
 • Розрахунок комунікації водовідведення/водопідведення.
 • Розрахунок системи опалення.
 • Тепловий розрахунок

Калькулятор проектування
Розрахуйте вартість проекту для вашого будинку
Ви знаєте, яким буде ваш будинок?
Вкажіть бажані параметри будинку – поверховість, площа, матеріал стін, тип даху та форму будинку - і отримайте розрахунок вартості проекту вже сьогодні.
Перейти до розрахунку
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Оформлення заявки.
02
Проводимо всі необхідні дослідження на вашій ділянці для старту проектування.
03
Складаємо технічне завдання та укладаємо договір на проектування.
04
Підготовляємо та подаємо пакет документів на дозвіл будівництва до держорганів.
05
Розробляємо робочу документацію.
06
Розраховуємо вартість будівництва та всіх будівельних матеріалів для вашого будинку.
Наші клієнти
ЧАСТІ ПИТАННЯ
 • Наскільки реалізований об'єкт відповідатиме архітектурному проекту?

  Проект будинку, виконаний на замовлення, має на увазі не тільки відповідність вашим очікуванням, а й, зрештою, максимальну відповідність реалізованої будівлі задуманому.

 • Чи можу я розраховувати на допомогу ваших фахівців в оформленні прилеглої до будинку території?

  У нашій команді є першокласні спеціалісти з ландшафтного оформлення.Ландшафтний дизайн

 • Чи допоможе архітектор із вибором та покупкою всіх необхідних матеріалів?

  Архітектор не допомагає у купівлі матеріалів. Натомість у нашій компанії є цілий відділ Комплектації. Цей відділ знімається прорахунками вартості матеріалів з урахуванням бюджету та побажань замовника, а також придбанням усіх матеріалів для проекту.

 • Чи допоможуть ваші фахівці з отриманням дозволу на будівництво та подальшим введенням в експлуатацію?

  Так, наші юристи підготують пакет документів, отримають дозвільну документацію у державних органах, а після завершення будівництва введуть ваш будинок в експлуатацію. Подробнее на странице Документи.

 • Чи можна обійтися без геологічних досліджень, при проектуванні будинку? Наприклад, якщо я ухвалю рішення змінити земельну ділянку, вже після придбання архітектурного проекту.

  Це можливо, але в майбутньому, з високою ймовірністю, може виникнути потреба постійного ремонту фундаменту та конструкції будинку в цілому. Крім того, без геології конструктор, щоб перестрахуватися, робить фундамент максимум. Це, відповідно, веде до перевитрати матеріалу. Геологічні дослідження допомагають не тільки зробити надійний фундамент, а й заощадити кошти в майбутньому.

  Важливо враховувати, що кожен проект розробляється під кліматичні та ґрунтові умови. При цьому грунтові умови можуть значно відрізнятися навіть від сусідніх ділянок! Якщо ґрунтові умови не відповідають прийнятим у проекті, то необхідно буде зробити коригування фундаментів або взагалі вибрати інший тип фундаментів. За відсутності такої можливості, необхідно буде штучно сформувати ґрунтові умови, прийняті в проекті, шляхом, наприклад, виїмки невідповідного ґрунту та заміни його щебенем та піском. Подробнее на странице Геологія.

 • Чи можу я контролювати виконання будівництва віддалено?

  Так, за допомогою онлайн системи звітності. Перебуваючи вдома, на роботі або на відпочинку ви завжди зможете контролювати хід виконання робіт з проектування та будівництва вашого будинку. Ви отримуватимете фото, фінансову звітність та звіти про виконані етапи. Реалізація будинку під ключ має на увазі те, що компанія бере відповідальність за виконання процесів проектування на себе, надаючи вам можливість мінімальної участі, але за бажання максимального контролю створення майбутнього будинку.

  Крім цього рекомендуємо змонтувати камери відеоспостереження на об'єкті, встановивши повну оглядовість. Так ви зможете спостерігати за перебігом будівельних робіт.

 • Чи гарантує ваша компанія дотримання термінів будівництва?

  Перед початком будівельних робіт ми зафіксуємо терміни будівництва, дату завершення та повної готовності вашого будинку. Завдяки наявності календарного графіка (робиться зі кошторисом), ви отримуєте простий та зрозумілий план будівництва будівлі, що дозволяє вам розподіляти свій час та інші ресурси.

 • Які ще гарантії я зможу отримати від компанії?

  При замовленні послуги архітектурного проекту та будівництва вашого будинку, ви можете бути впевнені як процес і кінцевий результат. За підсумками завершення будівництва, ми надаємо вам гарантійний сертифікат на комплекс будівельно-монтажних робіт. (Влаштування фундаменту, бетонні роботи, кладка стін, покрівельні роботи, фасадні роботи).

 • У мене залишилися питання, як мені їх поставити?

  Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.
  1- Зателефонувати за телефоном +38 (095) 804-66-92
  2- Написати в Телеграм Телеграм
  3- Написати на імейл mybigroad@gmail.com
  Відвідайте один з наших офісів у вашому місті. Адреси та час роботи є в низу сторінки та на сторінці Контакти

Про нас

Якщо ви у нас на сайті, значить відбулася дуже важлива подія у вашому житті - ви прийняли рішення про будівництво свого власного будинку і це круто! Залишилося тільки вирішити, як буде виглядати ваше нове житло. Будівельна компанія «Профі Строй» пропонує замовити проект Дома з урахуванням актуальних течій в області створення сучасної архітектури.

Що ми пропонуємо?

У нашій компанії ви можете замовити індивідуальне проектування будинків або будівель промислового призначення, 3D візуалізацію, а також кошторис на проект і багато іншого за доступною вартості.
За більш ніж 8 років роботи в сфері будівництва нам вдалося отримати практичний досвід успішного проектування оригінальних житлових будинків, дач, котеджів, а також будівель під промислові призначення (склади, офісні приміщення), унікальних і на даний момент популярних ресторанів, кафе, барів і бутиків. Ми стежимо за новинками в області проектування, виходом на ринок нових прогресивних матеріалів і інструментів, тому завжди пропонуємо найсвіжіші і якісні рішення і професійні послуги.

«Профі Строй» надає комплексну допомогу на всіх етапах проектно-будівельних робіт і пропонує проектування будинків з максимальним відповідністю вашим можливостям і потребам.

Замовити проект будинку в Херсоні

З чого складається проект житлового або промислового будинку?

Проектування котеджів або промислових будівель - це комплексний набір робочої будівельної документації, який завжди використовується як план забудовником. У проекті завжди повинні бути 3 складових:

 1. Архітектурна

Сюди входить кожен креслення передбачуваного будівлі: план кожного поверху, з огляду на підвальне приміщення і мансарду, план дверних і віконних прорізів, даху та фасадів будинку.

 1. Конструкторська

Ця частина призначена для втілення в життя архітектурної складової, і включає в себе схему пристрою кожної з частин приміщення, починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом. Також містить розрахунки кількості необхідних матеріалів (кошторис) та рекомендації щодо будівельних робіт.

 1. Інженерно-технічна

Третя частина складається з точних розрахунків і креслень по підключенню комунікацій, таких як водопровід, газопостачання, електропостачання, вентиляція, каналізація, опалювальна система, пожежна сигналізація і відеоспостереження.

Всі проекти, за якими в подальшому ведеться будівництво будинків, можна розділити на два види:

 1. Типові - проекти, які спрямовані на багаторазове відтворення і будівництво однотипних приміщень
 2. Індивідуальні - проектування будинку під ключ, яке максимально відповідає всім вимогам замовника та дає можливість реалізувати будь-які його побажання.

В індивідуальний проект одноповерхового будинку можна включити додаткові об'єкти: гараж, баню або сауну, будиночок для гостей, персоналу або просто літній будиночок для відпочинку, альтанку з міні-кухнею. До переваг даного виду проектів можна також віднести облік даних топографії, геології, клімату, типу грунту та інших особливостей ділянки.

Замовити проектування будинку в Херсоні

Розрахунок вартості послуг зі створення індивідуального проекту будинку

Кошторис ПВР (проектно-вишукувальних робіт) дозволить вам економити на майбутньому будівництві, до того ж, додаткові витрати в ході будівництва будинку будуть зведені до абсолютного мінімуму. І головна перевага, це те, що будь-яка грамотна будівельник зможе побудувати будинок по готовому проекту.

Ціна на проектування будинку залежить від багатьох факторів. Оскільки індивідуальний проект замовляють для будівництва непростих будинків, чим складніше споруда, тим проект дорожче. На ціни також впливає загальна квадратура будинку. Середня вартість індивідуального проекту не менше 500 $, звичайно, без урахування проектування додаткових будівель.

За час роботи нам вдалося отримати репутацію професійного та вкрай відповідального виконавця. Про нас говорять, нас рекомендують друзям. Ми вже побудували понад 160 будинків і з кожним місяцем число наших задоволених клієнтів зростає. Ви можете бути в їх числі.

Звичайно, вартість проекту завжди повністю відображає обсяги праці групи професіоналів, разом з тим звернувшись в нашу компанію і уклавши договір на будівництво будинку, всю проектну документацію ви зможете отримати в подарунок.

Проектування будинку в Херсоні

Чому слід замовити проект будинку від експертів «Профі Строй»?

На перший погляд здається, що проектування будинку - це необхідна процедура тільки для будівельної бригади, але насправді це не так. Архітектурний проект будинку включає не тільки інженерні креслення та схеми планування комунікацій, але й дає клієнту можливість побачити, яким житло буде у результаті. На плані буде добре видно, де розташувалася якась кімната, а також меблі в ній. Проектування будинків також обов'язково включає складання кошторисної документації і, як наслідок, розрахунок фінансових витрат клієнта. Якщо замовник не зможе подужати кошторис щодо фінансів, то експерти запропонують внести до проекту коригування.

Підкреслимо, що будівельники від компанії «Профі Строй» керуються технічними стандартами та ДЕСТами, тому ризик помилки з їхнього боку мінімальний, чого не можна сказати про самобуд. Навряд чи ви зможете спати спокійно, знаючи, що могли допустити помилку в підведенні комунікацій або підібрали неякісний матеріал для фундаменту або оздоблення. Які ж очікують на ризики тих, хто вирішив обійтися без розробки індивідуальний проект приватного будинку:

 • якщо не враховані властивості ґрунту – тріщини у фундаменті;
 • якщо перекриття та покрівля виявилися надто важкими – ущелини у стінах та облицювання.

Також можуть виникнути розломи в стелі - все це через відсутність грамотного прорахунку всіх інженерних конструкцій.

Що включає проектування одноповерхових будинків?

Зазначимо, що проектування дачного будинку - це можливість замовникам спокійно очікувати завершення будівництва і, звичайно ж, гарантія того, що все буде так, як обговорювалося спочатку. Проектування дерев'яного будинку або будь-якого іншого обов'язково включає два розділи: архітектурний та конструктивний. Вони описується вся необхідна для будівництва інформація. При цьому вартість послуги проектування будинку з газобетону – демократична та прийнятна. Ми пропонуємо клієнтам регулярні системи знижок та акцій, які тільки збільшують наш авторитет у їхніх очах.

Сервіс проектування дачі від фірми «Профі Строй» - це економія особистого часу та фінансів споживача. Завдяки цій послугі можна уникнути безлічі ризиків і зберегти свої гроші та нерви.

ХОЧЕТЕ МИ РОЗРАХУВАЄМО ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ?
error
error
error
НАШІ КОНТАКТИ
ОдесаОдеса, Львівська вулиця, 48+38 (095) 804 66 92mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
ЛьвівПроспект Чорновола 63+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
КиївУ процесі відкриття+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
МиколаївКорабелів 3Б+38 (095) 391 88 85mybigroad@gmail.comПн-Пт, 09.00-18.00
Встановіть більш свіжу версію браузера!