ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Смета на проект
Кошторис на проект
від 4 000 грн
від 3 днів
Раздел
розділ
від 3 500 грн
від 7 днів
Рабочий проект
Робочий проект
від 22 000 грн
від 1 місяця
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ПРОЕКТУ БУДИНКУ В МИКОЛАЄВІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ В МИКОЛАЄВІ
error
error
error
ПРОЕКТУВАННЯ В МИКОЛАЄВІ

Проектування будинків в Миколаєві

Індивідуальне проектування будинків в місті Миколаїв та Миколаївській області - трудомісткий процес, що вимагає залучення кваліфікованих фахівців для обліку безлічі чинників, які гарантують надійність і безпеку споруди на земельній ділянці.

Проекти будинків в різних містах України розробляються після детального дослідження меж земельної ділянки. Команда будівельної компанії продумується всі аспекти побудови - від місця зведення приватного будинку або заміського комплексу до вибору оздоблювальних матеріалів у внутрішній частині будівлі.

З чого почати?

Щоб замовити проект будинку в місті Миколаїв, де в його північній частині відкривається вид на Бузький лиман, який бере початок від Варварівського мосту, слід попередньо проконсультуватися з забудовником в питанні особливостей проведення робіт.

Нехай, у виборі місцевості для побудови клієнт зробив остаточний вибір, з огляду на дивовижну красу пейзажів Миколаївщини, все ж не завжди власники земельної ділянки звертаються за допомогою для будівництва нового житлового будинку. Іноді проекту будинку на одній з вулиць в місті Миколаїв потрібен для його реконструкції з метою розширення житлового простору або удосконалення для більш компактного розміщення всіх мешканців будинку.

Одним з найважливіших етапів проектування є складання загального уявлення про концепцію приватного будинку, кінцевого результату проекту, але в загальних рисах без продумування деталей. Компанія Профі Строй приділяє особливу увагу кожному з етапів, щоб прискорити будівництво будинків в Миколаєві в точності до проекту, затвердженого замовником в індивідуальному порядку.

В послуги будівельної компанії входить зведення приватного будинку або заміського комплексу, покладаючись на особливості обраної будмайданчика. Що враховується при будівництві будинку? Забудовнику потрібна інформація про топографічні елементах місцевості, розташування червоної лінії, розподілі земельних насаджень, розмір земельної ділянки. Фірма, яка несе відповідальність за проектування різної складності приватних будинків, працює із запропонованим земельною ділянкою, грамотно розраховуючи розмір конструкції, лінію під'їзду до будинку, прокладку інженерних комунікацій і систем.

Проектування будинків в Миколаєві

Готовий і індивідуальний проект приватного будинку в Миколаєві

Готові проекти будинків Профі Строй враховують особливості архітектури коробки приватного будинку і внутрішнього планування, щоб гарантувати цілісність сприйняття зовнішнього і внутрішнього вигляду об'єкту житлової нерухомості. Проте, в Профі Строй можна замовити індивідуальний проект будинку, розроблений з нуля з урахуванням побажань власника земельної ділянки, забезпечивши вільне планування приватного будинку. Що мається на увазі під вільним плануванням будинку? Несучими залишаться тільки огороджувальні стіни будинку, так як внутрішні стіни представлені у вигляді перегородок, розташування яких можна мінятися при бажанні.

У вартість індивідуального проекту будинку, побудованого в місті Миколаїв, входить і вибір конструкції приватного будинку. Найбільш простим і відносно доступним за ціною варіантом є будівництво прямокутного будинку, хоча все частіше власники земельних ділянок вирішуються на зведення компактних будинків, але з більш складними в реалізації конструкціями, незважаючи на невеликі розміри.

Забудовник гарантує зведення приватного будинку на конкретній земельній ділянці відповідно до існуючих нормативних вимог. Приватний будинок являє собою місце, де має бути прохолодно жарким літом, і тепло при зниженні температури нижче 0 градусів Цельсія в зимовий період часу. Профі Строй пропонує проекти будинку в місті Миколаїв, які здатні витримати сильний вітер і грозу, що багато в чому залежить від вибору матеріалів для зведення конструкції будинку і монтажу покрівлі даху.

Щоб купити проект будинку в місті Миколаїв, досить залишити заявку на сайті компанії Профі Строй про необхідність розробки індивідуального проекту приватного будинку, або виборі вже готового проекту з каталогу реалізованих командою кваліфікованих фахівців. Прайс лист з переліком послуг компанії містить інформацію про те, якою є орієнтовна ціна. Кінцева вартість послуг вказується в індивідуальному порядку.

Проектування - можливість поглянути на візуалізацію будівництва

Погодьтеся, що маючи навіть найрозвиненішу і живу уяву, важко уявити собі, як будинок виглядатиме після оздоблювальних робіт, не кажучи вже про те, щоб передбачити кожен елемент декору та меблів. Саме з цією метою слід скласти індивідуальний проект приватного будинку миколаїв, замовити який можливо за демократичною ціною спеціалістів компанії «Профі Строй». Слід зазначити, що цей трудомісткий процес вимагає максимальної уваги та профільних знань, тому самостійно скласти проектну документацію точно не вийде.

Ваш проект будинку (Миколаїв) відображатиме всі вимоги, а експерти попрацюють над тим, щоб його технічна сторона відповідала стандартам, техвимогам та ДЕСТам. Безперечно, індивідуальне проектування будинків Миколаїв неможливе без участі самого споживача — він є головним координатором, але при цьому йому достатньо лише спостерігати і радіти збігам з кресленнями. Ця послуга значно заощаджує час і сили, оскільки все підбирається на старті будівництва. Тому замовника буде звільнено від стомлюючих походів по магазинах, дизайнер надасть усі найменування на вибір, відповідно до кошторису, а також у рамках заявленого бюджету.

Переваги співпраці з нами

Рекомендуємо замовити архітектурний проект будинку, ціна якого прийнятна від експертів «Профі-Буд», з кількох причин:

  1. Кваліфікована команда. Спеціалісти нашої компанії мають належний рівень знань та практичного досвіду, щоб реалізовувати проекти навіть підвищеної складності.
  2. Індивідуальний підхід. Співпраця з нами дозволить нам реалізувати навіть найекстравагантніший проект.
  3. Демократична вартість обслуговування. Проектування дерев'яного будинку обійдеться вам за доступною вартістю, незважаючи на те, що подібний комплекс робіт здається дорогим.
  4. Затребувані та конкурентні пропозиції. Ми надаємо споживачам можливість вивчити новинки ринку та вибрати відповідні тенденції для свого житла.

Проектування будинку з газобетону або будь-якого іншого матеріалу – прерогатива експертів «Профі-Буд». Ми допоможемо вам реалізувати свою мрію та побудуємо відмінне житло за зовнішніми та технічними характеристиками за доступною ціною.

Встановіть більш свіжу версію браузера!