ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Смета на проект
Кошторис на проект
від 4 000 грн
від 3 днів
Раздел
розділ
від 3 500 грн
від 7 днів
Рабочий проект
Робочий проект
від 22 000 грн
від 1 місяця
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ПРОЕКТУ БУДИНКУ В ОДЕСІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ В ОДЕСІ
error
error
error
ПРОЕКТУВАННЯ В ОДЕСІ

Проект будинку: індивідуальні та готові проекти приватних будинків

Популярною послугою є індивідуальне проектування будинків в Одесі, так як у замовника є можливість представити і втілити в реальність майбутнє житла для постійного проживання або відпочинку та приємного проведення часу з друзями. Чому будувати будинки з нуля дійсно хороша ідея? Можна підібрати коробку найбільш оптимальних розмірів відповідно до потреб конкретного замовника, завчасно підготувати простір для впровадження індивідуального проекту дизайну інтер'єру.

В послуги будівельної компанії Профі Строй в Україні входить не тільки підготовка індивідуального проекту будинку, а й готових проектів будинків. Під готовим проектом майбутнього житла маються на увазі креслення, ескізи, комп'ютерна візуалізація, загальна конфігурація будинку, представлені будівельною компанією.

Проектування будинків в Одесі

Умовно проектування можна розділити на кілька етапів, так як на архітектурному етапі фахівці обговорюють закупівлю будівельних матеріалів для зведення коробки. При будівництві будинків можна використовувати цеглу, піноблоки або деревину. Потім проводяться розрахунки і створюються перші креслення.

Інженерний етап передбачає залучення фахівців, які займаються монтажем комунікацій, електропроводки, газопостачання та водопостачання. Не менш важливим етапом є розробка дизайну майбутнього житла.

Розробка проекту будинку в Одесі - відповідальне рішення, тому потрібно приділити особливу увагу не тільки привабливому зовнішньому вигляду майбутнього житла, але і зробити його максимально комфортним і затишним для проживання і приємного проведення часу в колі сім'ї та друзів. Все частіше клієнти будівельних компаній запитують екологічні матеріали, які будуть використовуватися під час зведення коробки і його утеплення, якщо буде потрібно. Такі тонкощі впливають і на остаточну вартість проекту.

На що можна звернути увагу, якщо зробити проект будинку в Одесі? Цінується простота і лаконічність, продуманість деталей, які і роблять кожен проект особливим. Все частіше замовники віддають перевагу мінімалізму і економічності у використанні, що і є проявом турботи про навколишнє середовище.

Проектування будинків в Одесі: ціни, замовити проект будинку

Формування ціни

Вартість проекту будинку в Одесі може мати вирішальне значення в питанні вибору виду майбутнього житла, тому професійні фахівці можуть проконсультувати, де можливо заощадити, а де просто не можна, враховуючи той факт, що будинок повинен бути надійним і безпечним укриттям.

Щоб здешевити будівництво будинку, можна замовити проект будинку в Одесі вже готовий. Будівельна компанія часто пропонує зупинитися на готовому проекті, щоб не економити на будівельних матеріалах.

До переваг готових проектів відносять і низьку ціну, якщо подивитися прайс послуг на зведення коробки будинку по індивідуального і готовим проектом, і максимальну готовність документації. Безумовно, після проведення замірів конкретної земельної ділянки може знадобитися ще й адаптація проекту під певну ділянку.

Індивідуальний проект будинку в Одесі

Чому ж все-таки розробка індивідуального проекту будинку не поступається за популярністю готовим проектом?

Якщо індивідуальне замовлення проекту будинку в Одесі формується з урахуванням вимог конкретного замовника, в готовому варіанті немає можливості внести правки і корективи, так як не можна міняти габарити будинку, кількість приміщень і т.д. До того ж, готовий проект не буде унікальним. Та й немає можливості вникнути в усі деталі, які обговорюються під час складання власного проекту будинку з архітектором. Створення проекту будинку в Одесі може бути дійсно унікальним подорожжю.

В яких випадках фірма наполягає на тому, що створення індивідуального проекту будинку є обов'язковим етапом його будівництва? Щоб побудувати будинок під ключ, проекти в Одесі, попередньо розроблені будівельною компанією, просто можуть не підійти через форми земельної ділянки. Складність впровадження готового проекту може бути пов'язана з наявністю струмка або лісового масиву. До того ж, деякі клієнти будівельних компаній планують об'єднати нову споруду з іншими об'єктами, побудованими на території земельної ділянки. Тому замовити індивідуальний проект не тільки простіше, але і просто необхідно.

Ціна проекту залежить від його типу, так як будівельні компанії пропонують ескізний, архітектурний, архітектурно-будівельний та інженерні проекти будинків. Найвища ціна формується на архітектурно-будівельний проект будинку. Якщо мова йде про готовий проект, то в індивідуальному порядку обговорюється вартість всіх необхідних коригувань.

Встановіть більш свіжу версію браузера!