ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Смета на проект
Кошторис на проект
від 4 000 грн
від 3 днів
Раздел
розділ
від 3 500 грн
від 7 днів
Рабочий проект
Робочий проект
від 22 000 грн
від 1 місяця
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ПРОЕКТУ БУДИНКУ В КИЄВІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ В КИЄВІ
error
error
error
ПРОЕКТУВАННЯ В КИЄВІ

Проектування будинків в Києві

Всі, хто збирається придбати житло в Україні, стоять перед вибором - квартира або приватний будинок, і багато хто віддає перевагу другому варіанту. Пояснює це проста причина - жителі мегаполісу хочуть мати власний будинок далеко від міської суєти і насолоджуватися природою. Якщо ви прийняли рішення почати будівництво, саме час підготувати проект будинку в Києві. Виконати роботу без певних знань практично неможливо, тому краще її довірити фахівцям. Будівельна компанія «ПРОФІ СТРОЙ» готова прийняти замовлення будь-якої складності та обсягу, і розробити документацію з урахуванням особливостей ділянки і дотриманням всіх будівельних норм.

Навіщо потрібен проект?

Проектування приватних будинків - важливий етап будівництва. Як показує практика, при відсутності робочої документації ускладнюється процес зведення будівлі. Проект - це комплект креслень, які фахівці розробляють з дотриманням загальноприйнятих норм. Без них навіть професійні будівельники не застраховані від помилок, що може призвести до незворотних наслідків.

Основні причини, чому слід скористатися послугами будівельної компанії «ПРОФІ СТРОЙ» і замовити проект будинку в Києві.

Фахівці розраховують допустимі навантаження, які витримає конструкція і фундамент. Це дає впевненість, будинок буде міцно стояти на підставі і мешканцям не загрожує небезпека.

Проектування будинків в Києві, ціна, замовити

Можливість оцінити вартість будівництва до початку проведення робіт. Затверджені документи беруться за основу при складанні кошторису, діюча ціна на послуги, що надаються вказана в прайсі. Це можуть бути готові варіанти, які реалізувала компанія або індивідуальне проектування будинків в Києві.

Економія. Індивідуальне проектування заміських будинків і котеджів в Києві допоможе розрахувати кошторисні витрати і правильно розподілити кошти. Без розрахунку міцності конструкції складно визначити необхідну глибину фундаменту, товщину несучих стін і перекриттів. Завищені розміри тягнуть перевитрату матеріалів, що відбивається на загальній вартості будівництва будинків в Києві. Причиною недостатньої міцності конструкції може стати помилка в меншу сторону і для вирішення проблеми потрібні додаткові витрати.

Перепланування в процесі експлуатації. Навіть індивідуальне проектування заміських будинків в Києві з часом може виявитися не ідеальним варіантом. З різних причин може виникнути необхідність в переплануванні простору. При наявності проекту легко визначити несучі стіни, які забезпечують міцність конструкції і ні за яких обставин не підлягають знесенню. При капітальному ремонті по кресленнях легко визначити, де проходять системи комунікацій.

Розробка проекту будинку в Києві полегшує процес будівництва. Будівельна фірма «ПРОФІ СТРОЙ» укладає із замовником договір на надання послуг. У документі прописується підсумкова сума, зазначена в кошторисі, і терміни виконання робіт. Якщо виникають непередбачені питання, без попереднього узгодження з замовником ніякі рішення не приймаються.

Замовити проект будинку в Києві

Важливі моменти при проектуванні

Проектування приватних будинків - це наука, в якій існує безліч правил, законів і факторів, що впливають на якість конструкції і комфорт проживання. Основні моменти, без яких неможливо досягти бажаного результату.

Функціональність

На етапі проектування необхідно приділити увагу різним деталям, від яких залежить функціональність будинку. Це стосується продуманого планування, систем комунікації, козирка над входом і т.д. За кресленнями легко визначити, наскільки комфортним буде проживання. Якщо замовника все влаштовує, можна вважати, що робота на цьому етапі завершена.

Надійність конструкції

Житло має бути надійним і безпечним. Готовий проект будинку, створений фахівцями «ПРОФІ СТРОЙ», допоможе уникнути помилок в будівництві і звести практичне споруда, яка прослужить довгі роки.

Дизайн

У повсякденному житті велике значення має зовнішній вигляд будівлі і облаштування приміщення. Щоб екстер'єр та інтер'єр радували, слід приділити увагу кожному елементу.

Види проектування будинків

Замовити проект заміського будинку в Києві можна двох видів - типовий та індивідуальний. Багатьох замовників влаштовують готові варіанти, з якими можна ознайомитися на сайті компанії.

Індивідуальне проектування будинків в Києві на увазі розробку комплекту креслень з урахуванням рельєфу місцевості та особистих уподобань замовника. Багато ділянок розміщені на схилі, для такої споруди розробляється нестандартний фундамент. Також необхідно враховувати площу території. На невеликих ділянках буває більш раціонально замовити в Києві індивідуальний проект будинку в кілька поверхів.

Встановіть більш свіжу версію браузера!