ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Смета на проект
Кошторис на проект
від 4 000 грн
від 3 днів
Раздел
розділ
від 3 500 грн
від 7 днів
Рабочий проект
Робочий проект
від 22 000 грн
від 1 місяця
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ПРОЕКТУ БУДИНКУ В ДНІПРІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ БУДИНКУ В ДНІПРІ
error
error
error
Індивідуальне проектування будинків у Дніпрі

Проектування в Дніпрі

Багато сімей мріють мати власне житло. Особливою популярністю в Україні користується власні будинки розташовані далеко від шуму і міської суєти. Таку тенденцію пояснює ряд переваг: комфорт, простір, відсутні за стіною сусіди, є присадибна ділянка, який можна використовувати на свій розсуд. Перед початком будь-якого будівництва розробляється в Дніпрі проект будинку. Це перший і важливий етап на шляху до досягнення мети.

Особливості проектування

Сучасне житло повинне бути безпечним, затишним і комфортним для всіх членів сім'ї. Серед типових готових проектів будинку не завжди можна вибрати підходящий варіант, що задовольняє вимоги замовника. Вкладати заощадження в нерухомість, яка не буде доставляти радість, не має сенсу. Вірне рішення питання в подібній ситуації - замовити в Дніпрі проект будинку своєї мрії по індивідуальному проектуванню. Надає такі послуги будівельна компанія «Профі Строй».

Індивідуальне проектування будинків в Дніпрі має ряд незаперечних переваг.

  1. Надійність. Над створенням проекту працює команда професіоналів. Фахівці досліджують ділянку, на якій планується будівництво, перевірять рівень підводних вод. Це допоможе виявити проблемні зони і максимально вигідно використовувати територію.
  2. Комфорт. Розробка проекту будинку в Дніпрі ведеться з урахуванням всіх побажань замовника щодо поверховості, площі, планування.
  3. Краса. Крім комфорту і затишку будинок повинен приносити естетичне задоволення. Створення в Дніпрі проекту будинку за індивідуальним замовленням дозволяє мрію перетворити в реальність щодо екстер'єру будівлі.
  4. Ексклюзивність. Унікальність - важлива умова для тих, хто цінує свою індивідуальність, статус і особистий простір. Оскільки проект виконаний в єдиному екземплярі, будинок буде виділятися на тлі інших будівель.

Вартість проекту будинку в Дніпрі залежить від обсягу виконаної роботи. Індивідуальне проектування - це можливість провести комплексну забудову ділянки, на якому крім котеджу буде басейн, лазня, гараж або інші споруди.

Проектування будинків у Дніпрі: ціни, замовити проект будинку

Особливості розробки проекту

Кількість матеріалу і обсяг робіт розраховується на підставі документації, представленої будівельною фірмою «Профі Строй». Розробка проекту будинку під ключ в Дніпрі об'єднує кілька етапів.

Ескізний проект. Проводяться геодезичні дослідження місця, де буде розташований будинок. На цьому етапі створюється генплан ділянки і поверховий план будівлі. Вся документації розроблена з урахуванням будівельних норм і вимог і служить підставою для отримання будівельного паспорта.

Архітектурний проект. Даний етап - творча робота групи архітекторів. При тісному спілкуванні з замовником, фахівці розробляють фасад, фундамент, підбирають форму покрівлі і т.д.

Конструктивний проект. Основний етап, від якого залежить безпека і надійність споруди. Інженери-конструктори опрацьовують всі вузли і деталі, розраховують міцність несучих стін, перекриттів, фундаменту і т.д. на підставі підготовленої документації складається кошторис на закупівлю матеріалу і виконання робіт.

Крім планування і оформлення фасаду, проект включає багато інших важливих моментів. Будинок не може існувати без водопроводу і опалення. У заміських будинках найбільш часто використовуються автономні системи. Вибір опалювального приладу залежить від площі та поверховості будівлі. Замовити проект будинку в Дніпрі можна з прибудованим гаражем, що також відбивається на виборі і розміщенні обладнання. У дачних будинках, які не призначені для постійного проживання, найбільш прийнятний варіант - камін. Гаряча вода може подаватися від котла, бойлера або колонки.

Проекти цегляних будинків передбачають розробку системи вентиляції, яка забезпечує циркуляцію повітря. Також при проектуванні може бути передбачена установка кондиціонерів.

Створення сходів вимагає професійних навичок. Місце установки позначено в проекті, оздоблювальні роботи виконують після монтажу конструкції.

Розробка проекту будинку - складна і копітка робота, яку слід довірити фахівцям. Якщо у вас є ідеї та бажання замовити індивідуальне проектування будинку, наші фахівці завжди готові прийняти замовлення і якісно виконати роботу в найкоротший термін. Ми не тільки здійснюємо індивідуальне проектування будинків, починаючи від загального макета і до повного комплекту затверджених креслень, а й забезпечує нагляд на всіх етапах будівництва.

Навіщо потрібне індивідуальне проектування будинків?

Деякі споживачі вважають, що можна обійтися без створення проекту майбутнього будинку. Це рішення може бути спровоковане безліччю факторів, іноді навіть банальним незнанням навіщо потрібна ця процедура. Проектування будинків (Дніпро) — важлива процедура, і експерти компанії «Профі Строй» доводять це, перераховуючи її наступні переваги:

Грамотний розрахунок навантажень. При процедурі проектування будинку з газобетону враховується кінцеве навантаження, яке здійснюватиметься на фундамент та перекриття. Це дозволить уникнути тріщин та мінімізує необхідність подальшої реконструкції будівлі.

Ергономічність приміщення. Попередні розрахунки дозволяють продумати функціональну складову приміщення та оптимізувати її.

Подальша безпека. Грамотно складені креслення та виконані за ними роботи гарантують міцність конструкції, а також безпеку мешканців.

Економія фінансів. Кваліфікований архітектор розрахує кошторис та надасть його на погодження замовнику. Це дозволить уникнути марних витрат або навпаки нестачі коштів на закупівлю матеріалів.

Спрощення процесу наступного перепланування. Якщо клієнт вирішить у майбутньому переобладнати своє житло, індивідуальний проект приватного будинку (замовити в пару кліків) допоможе оперативно встановити, де знаходяться системи комунікацій та видозмінити їх.

Чіткий план дій для будівельників. Архітектурний проект будинку, ціна якого є демократичною від нашого сервісу, це структурований алгоритм, яким керуються виконавці. Крім того, клієнт страхує себе, якщо має проект будинку у Дніпрі, адже у ньому вказано терміни, а також вартість робіт.

Рекомендуємо замовити проектування дерев'яного будинку саме в нашій компанії, оскільки експерти «Профі Строй» вивчили ринок та пропонують українцям лише затребувані та актуальні ціни на обслуговування.

Якщо вас цікавить проектування дачі Дніпро під ключ, зверніться до компетентного менеджера. Він відповість на запитання, що цікавлять клієнта, а також розповість про системи діючих знижок та акцій.

Проекти будинків Дніпро — це насамперед гарантія для споживача, що його житло буде комфортним, функціональним та сучасним, а ми це гарантуємо. З «Профі Строй» ви спатимете спокійно і збережете свій час!

Встановіть більш свіжу версію браузера!