ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Дизайн интерьера
Дизайн інтер'єру
от 420 грн за м2
від 1 місяця
Ландшафтный дизайн
Ландшафтний дизайн
от 50 грн за м2
від 1,5 місяців
Архитектура
Архітектура
Вартість індивідуальна
Терміни індивідуальні
* Ціна може змінюватися в залежності від обсягу
** Для корпоративних клієнтів передбачені знижки
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ В ОДЕСІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ БУДИНКУ В ОДЕСІ
error
error
error
Дизайн інтер'єрів та архітектура в Одесі

Вибір дизайну інтер'єру в Одесі

Дизайн інтер'єру в Одесі змінився за останні кілька років, що пояснюється глобальними політичними і економічними змінами у всьому світі, які знайшли відображення в плануванні і стилістичних рішеннях житлового простору.

Якщо ще в початку 20 століття багато домовласників вважали прийнятним стиль ар нуво, то вже в 21 столітті дизайн та архітектура будинків в Одесі виконані в стилі мінімалізму, техно, хай-тек, фьюжин, екостилі. Мінімалізм дуже чітко відображає потреби сучасного покоління людей.

Світло і простір, впорядкованість в сучасному інтер'єрі

Коли мова йде про сучасному стилі інтер'єру житлового простору, квартири або будинку, замовник більше фокусується на простоті і лаконічності форм. Прагнення позбутися від усього зайвого стало причиною появи дійсно цікавих форм, які дозволяють економити простір, залишаючись багатофункціональним для вирішення широкого спектра побутових завдань.

На перший план все-таки виходить функціональність предметів меблів. Функціональність простежується і в організації простору. І хоча багато замовників вважають за краще зупинятися на одному стилі інтер'єру, все-таки все частіше клієнти звертаються в Профі Строй в Україні, щоб в одному житловому просторі поєднувалося відразу кілька стилів, що є відображенням їхнього способу життя і мислення.

Щоб замовити дизайн інтер'єру в Одесі, досить розуміти, що дійсно потрібно від команди дизайнерів і будівельників. Сучасні житлові простору впускають світло всередину. В таких квартирах і будинках, мабуть, мінімум меблів, але вся вона використовується для того, щоб поліпшити і спростити життя сучасного покоління людей. Ще більше простору, світла і впорядкованості на один квадратний метр, і професіонали пропонують зробити дизайн інтер'єру в Одесі недорого.

Сучасний стиль в інтер'єрі відрізняється відсутністю строгих рамок і канонів, тому є можливість створити дійсно безпечне і гармонійне простору для приємного проведення часу. Якщо замовник має власне уявлення про те, яким має бути житловий простір його мрії, однієї консультації з фахівцями Профі Строй цілком достатньо, щоб обговорити індивідуальний дизайн інтер'єру в Одесі і ціни на нього дізнатися.

Дизайн інтер'єрів та архітектура в Одесі: ціни, замовити

Різноманітність стилів в інтер'єрі

Будівництво будинків в Миколаєві включає не тільки зведення коробки, але і планування. Найчастіше професіонали радять відразу ж визначитися і з дизайном інтер'єру, щоб врахувати всі деталі при монтуванні складних конструкцій. Крім мінімалізму, є багато й інших стилів в інтер'єрі, які користуються популярністю у жителів України.

Можна замовити дизайн-проект в класичному стилі, який ідеально підійде для цінителів розкоші. Риси класичного стилю можна знайти в різних історичних періодах. Вибрати є з чого - бароко, рококо, модерн, готика і багато інших цікавих рішень в інтер'єрі.

В послуги будівельної компанії Профі Строй входить і будівництво будинків в Одесі, де передбачається втілення дизайн-проекту в етнічному стилі. У такому випадку компанія робить ставку на застосування натуральних екологічних матеріалів, які будуть підкреслювати стиль життя власника квартири або будинку.

На етапі обговорення архітектури, планування будинку в Одесі можна зупинитися на пропозиції будівельної компанії в питанні вибору дизайн-проекту. Готові проекти будинків передбачають і стиль в інтер'єрі, який найбільше підходить для цього типу будинку. Мабуть, сучасні стилі користуються популярність через сполучуваності з сучасними предметами меблів і предметами мистецтвами. Та й багато власників житлового простору спочатку планують зробити будинок функціональним і просторим для приємного проведення часу з членами сім'ї або друзями.

Розробка проекту дизайну інтер'єру в Одесі

Популярність послуги дизайну інтер'єру в Одесі пояснюється тим, що сучасне покоління людей проводить багато часу вдома. Будівництво будинків в Херсоні, де планується впровадження сучасного стилю в інтер'єрі, який дає свободу у втіленні найсміливіших дизайнерських рішень, відповідає духу часу. Вартість дизайн інтер'єру без зведення коробки будинку залежить від складності рішень, якості матеріалів і особливостей їх монтажу і кріплення.

Щоб дізнатися, якою буде ціна будівництва каркасного і безкаркасного будинку, створення унікального дизайн проекту або реалізація вже готових проектів, досить зв'язатися з фахівцями Профі Строй. Українська будівельна фірма працює з замовниками з різних міст України, в тому числі Одеси, Херсона та Миколаєва.

Встановіть більш свіжу версію браузера!