ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Дизайн интерьера
Дизайн інтер'єру
от 420 грн за м2
від 1 місяця
Ландшафтный дизайн
Ландшафтний дизайн
от 50 грн за м2
від 1,5 місяців
Архитектура
Архітектура
Вартість індивідуальна
Терміни індивідуальні
* Ціна може змінюватися в залежності від обсягу
** Для корпоративних клієнтів передбачені знижки
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ В ОДЕСІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ БУДИНКУ В ОДЕСІ
error
error
error
Дизайн інтер'єрів та архітектура в Одесі

Вибір дизайну інтер'єру в Одесі

Дизайн інтер'єру в Одесі змінився за останні кілька років, що пояснюється глобальними політичними і економічними змінами у всьому світі, які знайшли відображення в плануванні і стилістичних рішеннях житлового простору.

Якщо ще в початку 20 століття багато домовласників вважали прийнятним стиль ар нуво, то вже в 21 столітті дизайн та архітектура будинків в Одесі виконані в стилі мінімалізму, техно, хай-тек, фьюжин, екостилі. Мінімалізм дуже чітко відображає потреби сучасного покоління людей.

Світло і простір, впорядкованість в сучасному інтер'єрі

Коли мова йде про сучасному стилі інтер'єру житлового простору, квартири або будинку, замовник більше фокусується на простоті і лаконічності форм. Прагнення позбутися від усього зайвого стало причиною появи дійсно цікавих форм, які дозволяють економити простір, залишаючись багатофункціональним для вирішення широкого спектра побутових завдань.

На перший план все-таки виходить функціональність предметів меблів. Функціональність простежується і в організації простору. І хоча багато замовників вважають за краще зупинятися на одному стилі інтер'єру, все-таки все частіше клієнти звертаються в Профі Строй в Україні, щоб в одному житловому просторі поєднувалося відразу кілька стилів, що є відображенням їхнього способу життя і мислення.

Щоб замовити дизайн інтер'єру в Одесі, досить розуміти, що дійсно потрібно від команди дизайнерів і будівельників. Сучасні житлові простору впускають світло всередину. В таких квартирах і будинках, мабуть, мінімум меблів, але вся вона використовується для того, щоб поліпшити і спростити життя сучасного покоління людей. Ще більше простору, світла і впорядкованості на один квадратний метр, і професіонали пропонують зробити дизайн інтер'єру в Одесі недорого.

Сучасний стиль в інтер'єрі відрізняється відсутністю строгих рамок і канонів, тому є можливість створити дійсно безпечне і гармонійне простору для приємного проведення часу. Якщо замовник має власне уявлення про те, яким має бути житловий простір його мрії, однієї консультації з фахівцями Профі Строй цілком достатньо, щоб обговорити індивідуальний дизайн інтер'єру в Одесі і ціни на нього дізнатися.

Дизайн інтер'єрів та архітектура в Одесі: ціни, замовити

Різноманітність стилів в інтер'єрі

Будівництво будинків в Миколаєві включає не тільки зведення коробки, але і планування. Найчастіше професіонали радять відразу ж визначитися і з дизайном інтер'єру, щоб врахувати всі деталі при монтуванні складних конструкцій. Крім мінімалізму, є багато й інших стилів в інтер'єрі, які користуються популярністю у жителів України.

Можна замовити дизайн-проект в класичному стилі, який ідеально підійде для цінителів розкоші. Риси класичного стилю можна знайти в різних історичних періодах. Вибрати є з чого - бароко, рококо, модерн, готика і багато інших цікавих рішень в інтер'єрі.

В послуги будівельної компанії Профі Строй входить і будівництво будинків в Одесі, де передбачається втілення дизайн-проекту в етнічному стилі. У такому випадку компанія робить ставку на застосування натуральних екологічних матеріалів, які будуть підкреслювати стиль життя власника квартири або будинку.

На етапі обговорення архітектури, планування будинку в Одесі можна зупинитися на пропозиції будівельної компанії в питанні вибору дизайн-проекту. Готові проекти будинків передбачають і стиль в інтер'єрі, який найбільше підходить для цього типу будинку. Мабуть, сучасні стилі користуються популярність через сполучуваності з сучасними предметами меблів і предметами мистецтвами. Та й багато власників житлового простору спочатку планують зробити будинок функціональним і просторим для приємного проведення часу з членами сім'ї або друзями.

Розробка проекту дизайну інтер'єру в Одесі

Популярність послуги дизайну інтер'єру в Одесі пояснюється тим, що сучасне покоління людей проводить багато часу вдома. Будівництво будинків в Херсоні, де планується впровадження сучасного стилю в інтер'єрі, який дає свободу у втіленні найсміливіших дизайнерських рішень, відповідає духу часу. Вартість дизайн інтер'єру без зведення коробки будинку залежить від складності рішень, якості матеріалів і особливостей їх монтажу і кріплення.

Щоб дізнатися, якою буде ціна будівництва каркасного і безкаркасного будинку, створення унікального дизайн проекту або реалізація вже готових проектів, досить зв'язатися з фахівцями Профі Строй. Українська будівельна фірма працює з замовниками з різних міст України, в тому числі Одеси, Херсона та Миколаєва.

Встановіть більш свіжу версію браузера!