ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Дизайн интерьера
Дизайн інтер'єру
от 420 грн за м2
від 1 місяця
Ландшафтный дизайн
Ландшафтний дизайн
от 50 грн за м2
від 1,5 місяців
Архитектура
Архітектура
Вартість індивідуальна
Терміни індивідуальні
* Ціна може змінюватися в залежності від обсягу
** Для корпоративних клієнтів передбачені знижки
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ БУДИНКУ В МИКОЛАЄВІ
error
error
error
Дизайн інтер'єрів та архітектура в Миколаєві

Від архітектури та дизайну будинків до створення стильного інтер'єру житлових приміщень

Дизайн інтер'єру в місті Миколаїв та Миколаївській області істотно змінено на останні кілька років, що пов'язано зі світовими змінами в світі, що відображається на оформленні житлових приміщень в приватних будинках та квартирах.

Дизайн і ремонт: роботи від А до Я в Миколаєві

У сучасному дизайні домінуючих є лаконічні та прості форми, помірний функціоналізм. Усі часи власників житлової нерухомості віддають перевагу співпраці кількох стилів в одному житловому просторі, щоб підкреслити їх багатогранний мир. Безсумнівно, несмотря на площу житлових приміщень, в пріоритеті є відкрите та добре освітлене приміщення за рахунок мінімуму меблів та монтажу панорамних вікон, що забезпечують доступ до природного світу.

Залогом успішного ремонту квартири або приватного будинку є верстатно розставлені пріоритети, а саме індивідуальні вимоги клієнта "Профі Буд", який і визначає свої правила, і пропонує внести найкращі сміливі проекти.

Дизайн інтер’єру та архітектура в Миколаєві

Проектування дизайну інтер'єрів приватних будинків або квартир у місті Миколаїв починається з оригінальною або гениально простою ідеєю, поширюючи в реальності яку можуть спеціалісти будівельної компанії. "Фірма Профі Строй" пропонує та готові дизайнерські проекти, якщо вимоги клієнтів пов'язані з певним стилем інтер'єру та обмежені площі житлових приміщень.

Несмотря на креативну композиційну, детально розглядається питання планування просторів, освітлення, так само як і все популярніші стають парними потоками та плінтусами, які є додатковими джерелами освітлення, встановленням такого виду освітлення слід планувати замовлення, щоб уникнути збільшення збільшених витрат на проведення ремонтних робіт. Заранее складається і планується вентиляція та кондиціонування. Дизайнер пропонує та варіанти розстановки меблів, окремо стен, щоб в результаті зупинитися на одному проекті, який і станет головним у дизайні житлових приміщень.

Архітектура та дизайн будинків у місті Миколаїв та Миколаївській області є більш сложним та масштабним за реалізацією проекту, нежелі продумування дизайну інтер'єру окремо взятого житлового приміщення. Компанія "Профі Строй" не має архітектурних обмежень, тому будівництво готове реалізувати найоригінальніші ідеї клієнтів будівельної компанії, але ми завжди пропонуємо готові проекти, щоб заощадити час на складі індивідуального плану.

Заказать дизайн проекта интерьера дома в Профи Строй - Миколаїв

Дизайн інтер'єру в місті Миколаїв, розроблені зусилля команди спеціалістів "Профі Буд", - приваблива ціна, професійний підхід, сучасні матеріали та мінімальні терміни на перевезення найсміливіших проектів у життя. Компанія, домом якої є Україна, так як офіс Профі Будівництво знаходиться в Херсоні, як нікому іншому, розуміє потреби сучасного покоління клієнтів, здатних довести професійну команду будівництва приватних домових та котеджів під ключем.

Послуги будівельної компанії орієнтовані на землевласників, яким потрібна архітектура та планування приватного будинку в місті Миколаїв. Під архітектурою передбачається надання архітектурно-будівельних чертежів, необхідних для грамотного планування будівництва житлового об'єкта на визначеному земельному ділянці. Будівництво домів у місті Миколаїв здійснюється на основі проектної документації.

У Профі Строй можна замовити послугу по складанню необхідних пакетів робочих документацій, що безумовно, запрошує задачі для клієнтів, які не потребують займатися пошуковими спеціалістами-фрілансерами за чертежам. Комплексний підхід до будівництва дозволяє заощадити час та частину коштів на оформлення проектної документації, хоча і введення живих об'єктів вимагає залучення внутрішнього розміру інвестицій. Архітектура будинків у місті Миколаїв включає в себе пакет послуг, що надаються на етапі оформлення заявок.

Крім того, що будівельна компанія пропонує готові проекти домових, вартість яких залежить від особливостей реалізації та площі житлового об'єкта, за них коштує величезний обсяг робіт. До прикладу, спеціалісти компанії повинні виїхати на місце, щоб провести заміни, які будуть використані в подальшому плануванні проекту будівництва.

Сложності у виборі готового проекту можуть призвести до часу визначення переваг одноповерхової та двоповерхової конструкцій, будинків з мансардою. Зачастую одноетажний приватний будинок займається великою площею, тоді як з двоповерховим домом можна реалізувати більш оригінальні та масштабні проекти. К минусам одноетажних будівельних відносин необхідність видання додаткових фінансових розробок на обогрев того же чердака. Тому ціна проекту не завжди є визначальним фактором.

Прайс-лист на готові проекти проектів з вигідними цінами можна запросити у Профі Строй!

Встановіть більш свіжу версію браузера!