ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Дизайн интерьера
Дизайн інтер'єру
от 420 грн за м2
від 1 місяця
Ландшафтный дизайн
Ландшафтний дизайн
от 50 грн за м2
від 1,5 місяців
Архитектура
Архітектура
Вартість індивідуальна
Терміни індивідуальні
* Ціна може змінюватися в залежності від обсягу
** Для корпоративних клієнтів передбачені знижки
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ В ДНІПРІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Щомісяця
2
Будуємо будинків
5
Ремонтуємо квартир
12
Здаємо проектів
23
Розробляємо дизайн-проектів
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ БУДИНКУ В ДНІПРІ
error
error
error
Дизайн інтер'єрів та архітектура у Дніпрі

Вибір дизайну інтер'єру в Дніпрі

В середині минулого століття, коли почали зводити будівлі за типовими проектами, архітектурне творчість було відокремлено від масового будівництва. Сьогодні такі форми проектування як архітектура, інтер'єр і дизайн фахівці даної галузі максимально зблизили. Це дає можливість вирішувати безліч завдань, спрямованих на створення більш комфортних умов. Дизайн інтер'єру в Дніпрі готова розробити команда професіоналів будівельної компанії «Профі Строй».

Взаємозв'язок архітектури та дизайну в проектуванні

Архітектура будинку в Дніпрі і дизайн приміщень пов'язані проектними завданнями, незалежно чи це буде житлова або соціально-культурна сфера. Робота може проводитися як з об'єктами, які підлягають реконструкції, так і з новими будівлями. Особливості побудови і певних приміщень обумовлені архітектурою, яка закладена на етапі проектування.

При правильному підході фахівці створюють готові проекти будинків з великою кількістю корисних характеристик. Коли створені макет і архітектура планування будинку в Дніпрі, можна приступати до оформлення інтер'єру приміщення. З подібними послугами будівельна компанія «Профі Строй» завжди готова допомогти.

Дизайн інтер'єрів та архітектура в Дніпрі: замовити, ціна

Особливості оформлення інтер'єру

У будь-якому приміщенні людина повинна відчувати себе комфортно. Крім творчого підходу при оформленні інтер'єру будуть потрібні певні знання і навички. У деяких випадках прості ідеї можуть виявитися надзвичайно складними або небезпечними, тому розробку проекту краще довірити професіоналам. Ціна на дизайн інтер'єру в Дніпрі залежить від складності та обсягу роботи.

Обов'язковим етапом при оформленні приміщення є створення дизайн-проекту. Він включає креслення і документи, які необхідні для реалізації поставлених завдань. Розробляється дизайн-проект з урахуванням побажань клієнта і дотриманням всіх будівельних норм в кілька етапів. Замовник повідомляє свої побажання. Дизайнер знаходить способи їх втілення і становить попередні ескізи. Якщо у замовника немає зауважень, команда фахівців приступає до здійснення поставлених завдань.

Дизайн і архітектура будинків в Дніпрі - це сукупність унікальних прийомів, серед яких:

  • за допомогою кольору можна візуально коректувати простір;
  • вдале поєднання перетворить дизайн будь-який інтер'єр;
  • прикраса приміщення додатковим декором;
  • зонування простору за допомогою архітектурних елементів, оздоблювального матеріалу і т.д.

Організація внутрішнього простору

Класифікують інтер'єри за призначенням, стилю, цінової категорії.

Призначення. Інтер'єри ділять на категорії: житлові і комерційні. У першому варіанті приміщення необхідно облаштувати таким образів, щоб комфортно і затишно було всій родині. Ефективно використовувати площу допоможе зонування, елементи декору зазвичай відображають стиль життя. Дизайн комерційних інтер'єрів відображає рід діяльності і повинен вирішувати виробничі завдання, налаштовувати співробітників на плідну роботу. Скориставшись послугами дизайнера інтер'єру в Дніпрі, ви отримаєте бездоганне приміщення будь-якого призначення.

Стиль. Архітектура, як і дизайн інтер'єру, об'єднує декілька напрямків. Важлива умова, щоб створити цілісний і гармонійний інтер'єр, приміщення має бути виконано в єдиному стилі. Рішення, яким напрямком буде відповідати інтер'єр, враховується при розробці дизайн-проекту.

Цінова категорія. У приватному проекті все залежить від бажання і можливостей власника житла. Тому, перш ніж замовити дизайн інтер'єру в Дніпрі, необхідно розподілити свій бюджет. Оформлення комерційного приміщення залежить від фінансових можливостей і вимоги власника будівлі. Якщо оформлений договір на оренду приміщення, в ньому обумовлюються обов'язки обох сторін.

Замовити дизайн інтер'єру

В Україні будівельна фірма «Профі Строй» приймає замовлення на архітектуру і облаштування інтер'єру. Над кожним проектом працює команда професіоналів, яка доведе до досконалості будь-яке приміщення. Наша компанія створює унікальні проекти з урахуванням всіх побажань замовника. Ми виконаємо недорого дизайн інтер'єру в Дніпрі будь-якої складності. У нас великий запас знань, досвіду, позитивних відгуків клієнтів, штат креативних співробітників і величезне бажання робити свою роботу якісно.

Встановіть більш свіжу версію браузера!