ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ
Дизайн интерьера
Дизайн інтер'єру
от 420 грн за м2
від 1 місяця
Ландшафтный дизайн
Ландшафтний дизайн
от 50 грн за м2
від 1,5 місяців
Архитектура
Архітектура
Вартість індивідуальна
Терміни індивідуальні
* Ціна може змінюватися в залежності від обсягу
** Для корпоративних клієнтів передбачені знижки
ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА КОМПАНІЇ
Ми гарантуємо
Дотримання термінів
Ми цінуємо Ваш час і всі роботи проводяться згідно з графіком робіт
Гарантія якості
Гарантируем качество на каждом этапе работ. Гарантия 5 лет
Фиксированная стоимость
Всі роботи ведуться за затвердженими кошторисами
Контроль витрат матеріалів
Ми ведемо точний облік всіх матеріалів
ХОЧЕТЕ розрахувати вартість ДИЗАЙНУ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ В ДНІПРІ?
error
error
error
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
01
Дзвінок або оформлення заявки
02
Виїзд на ділянку
03
Прорахунок
04
Укладання договору
05
Виконання робіт
06
Здача об'єкту
КОЖЕН МІСЯЦЬ

4000
Будуємо м.кв
6000
Робимо ремонт кв.
50000
Проектуємо кв.м
15000
Розробляємо дизайн-проектів кв.м.
Відгуки наших клієнтів
Аня / 12.08.2019 /
спасибо за професионализм!
Адміністрація / 12.08.2019
Здравствуйте! Спасибо за отзыв!)
Євген / 31.05.2019 /
Благодарим компанию Профи Строй за строительство загородного дома в поселке Антоновка. Бригада работала слаженно и аккуратно, соблюдала все технические моменты, выполнили все пожелания. По строительству уложились в запланированный срок. От строительства осталось только положительное впечатление и замечательный загородный дом. Особая благодарность, Валерию, директору СК Профи Строй за отличную организацию работ и учет всех наших пожеланий. Также хотим отметить бригаду строителей во главе с Андреем за отличное качество и внимание к мелочам. Желаем команде Профи Строй дальнейшего развития и процветания
Адміністрація / 31.05.2019
Здравствуйте! Спасибо, за такой открытый отзыв и пожелания! Будем рады сотрудничать вновь :)
Дивитись все
АКЦІЯ МІСЯЦЯ

Проект будинку В ПОДАРУНОК, при укладанні договору на будівництво

Відправити заявку
Наші клієнти
ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ БУДИНКУ В ДНІПРІ
error
error
error
Дизайн інтер'єрів та архітектура у Дніпрі

Вибір дизайну інтер'єру в Дніпрі

В середині минулого століття, коли почали зводити будівлі за типовими проектами, архітектурне творчість було відокремлено від масового будівництва. Сьогодні такі форми проектування як архітектура, інтер'єр і дизайн фахівці даної галузі максимально зблизили. Це дає можливість вирішувати безліч завдань, спрямованих на створення більш комфортних умов. Дизайн інтер'єру в Дніпрі готова розробити команда професіоналів будівельної компанії «Профі Строй».

Взаємозв'язок архітектури та дизайну в проектуванні

Архітектура будинку в Дніпрі і дизайн приміщень пов'язані проектними завданнями, незалежно чи це буде житлова або соціально-культурна сфера. Робота може проводитися як з об'єктами, які підлягають реконструкції, так і з новими будівлями. Особливості побудови і певних приміщень обумовлені архітектурою, яка закладена на етапі проектування.

При правильному підході фахівці створюють готові проекти будинків з великою кількістю корисних характеристик. Коли створені макет і архітектура планування будинку в Дніпрі, можна приступати до оформлення інтер'єру приміщення. З подібними послугами будівельна компанія «Профі Строй» завжди готова допомогти.

Дизайн інтер'єрів та архітектура в Дніпрі: замовити, ціна

Особливості оформлення інтер'єру

У будь-якому приміщенні людина повинна відчувати себе комфортно. Крім творчого підходу при оформленні інтер'єру будуть потрібні певні знання і навички. У деяких випадках прості ідеї можуть виявитися надзвичайно складними або небезпечними, тому розробку проекту краще довірити професіоналам. Ціна на дизайн інтер'єру в Дніпрі залежить від складності та обсягу роботи.

Обов'язковим етапом при оформленні приміщення є створення дизайн-проекту. Він включає креслення і документи, які необхідні для реалізації поставлених завдань. Розробляється дизайн-проект з урахуванням побажань клієнта і дотриманням всіх будівельних норм в кілька етапів. Замовник повідомляє свої побажання. Дизайнер знаходить способи їх втілення і становить попередні ескізи. Якщо у замовника немає зауважень, команда фахівців приступає до здійснення поставлених завдань.

Дизайн і архітектура будинків в Дніпрі - це сукупність унікальних прийомів, серед яких:

  • за допомогою кольору можна візуально коректувати простір;
  • вдале поєднання перетворить дизайн будь-який інтер'єр;
  • прикраса приміщення додатковим декором;
  • зонування простору за допомогою архітектурних елементів, оздоблювального матеріалу і т.д.

Організація внутрішнього простору

Класифікують інтер'єри за призначенням, стилю, цінової категорії.

Призначення. Інтер'єри ділять на категорії: житлові і комерційні. У першому варіанті приміщення необхідно облаштувати таким образів, щоб комфортно і затишно було всій родині. Ефективно використовувати площу допоможе зонування, елементи декору зазвичай відображають стиль життя. Дизайн комерційних інтер'єрів відображає рід діяльності і повинен вирішувати виробничі завдання, налаштовувати співробітників на плідну роботу. Скориставшись послугами дизайнера інтер'єру в Дніпрі, ви отримаєте бездоганне приміщення будь-якого призначення.

Стиль. Архітектура, як і дизайн інтер'єру, об'єднує декілька напрямків. Важлива умова, щоб створити цілісний і гармонійний інтер'єр, приміщення має бути виконано в єдиному стилі. Рішення, яким напрямком буде відповідати інтер'єр, враховується при розробці дизайн-проекту.

Цінова категорія. У приватному проекті все залежить від бажання і можливостей власника житла. Тому, перш ніж замовити дизайн інтер'єру в Дніпрі, необхідно розподілити свій бюджет. Оформлення комерційного приміщення залежить від фінансових можливостей і вимоги власника будівлі. Якщо оформлений договір на оренду приміщення, в ньому обумовлюються обов'язки обох сторін.

Замовити дизайн інтер'єру

В Україні будівельна фірма «Профі Строй» приймає замовлення на архітектуру і облаштування інтер'єру. Над кожним проектом працює команда професіоналів, яка доведе до досконалості будь-яке приміщення. Наша компанія створює унікальні проекти з урахуванням всіх побажань замовника. Ми виконаємо недорого дизайн інтер'єру в Дніпрі будь-якої складності. У нас великий запас знань, досвіду, позитивних відгуків клієнтів, штат креативних співробітників і величезне бажання робити свою роботу якісно.

Встановіть більш свіжу версію браузера!