як отримати послугу
Зустріч (інші варіанти) - обговорення проекту
Укладання договору
Підготовка документів
Подача повідомлення про початок будівельних робіт
необхідні документи
Ескізний проект (розгортки фасадів, поверхові плани)
Паспорт власника, код власника
Генеральний план, ситуаційний план
Правовстановлюючі документи (на землю, на існуючі будівлі)
вартість і терміни
від 10 000 грн
від 1 місяця
Замовити консультацію

Дозвіл на будівництво в Україні

Перш ніж почати масштабне будівництво, будь то приватний будинок, або багатоповерховий житловий комплекс, слід отримати відповідний дозвіл на будівництво. Таким чином, першочерговим завданням для будівельної галузі є отримання дозволу на будівництво приватного будинку, іншими словами, оформлення пакету документів, що набагато важливіше, ніж зведення самого будинку і закладання фундаменту, основи будь-якої споруди.

Як отримати дозвіл на будівництво будинку?

Компанія Профі Строй в Україні забезпечує будівництво будинків в Херсоні відповідно до існуючого проектом організації приватного будівництва і низкою інших нормативних правових актів, що є запорукою успішного будівництва. Якщо почати зведення споруди без документації, можна зіткнутися з рядом проблем, пов'язаних з порушенням законодавчих норм, що регулюють процес зведення об'єкта і передачу його в експлуатацію.

Дозвіл на будівництво будинку дозволяє уникнути штрафних санкцій, що, погодьтеся, ніяк не входить в витратні статті бюджету будівельної компанії, попередньо погодженого з замовником.

Дозвіл на будівництво будинку в Україні

В яких випадках оформлення дозволу на будівництво є обов'язковою процедурою? Перш за все, трохи довше доведеться повозитися з підготовкою пакету документів власникам нового житлового будинку. На додаток до цього, реконструкцію будинку неможливо провести без схвалення відповідних державних органів. Коли мова йде про зміну форми споруди або призначення окремих приміщень, слід проконсультуватися з будівельною компанією.

Хорошою мотивацією для забудовників, щоб своєчасно оформити дозвіл на будівництво, є обмеження, який накладаються на власника житлового об'єкта в разі відсутності такого документа.

Навряд чи без необхідної документації, яка підтверджує відповідність будівництва законодавчим нормам, можна передати об'єкт нерухомості в дар, або провести газ, світло.

Дозвіл на будівництво приватного будинку можна отримати в Державній архітектурно-будівельній інспекції.
Складність процедури полягає в необхідності збору пакету документів для подання відповідного повідомлення про початок будівельних робіт, тоді як останнім етапом є прийняття об'єкта в експлуатацію та видача сертифіката відповідності.


Допомога в отриманні дозволу

Незважаючи на те, що отримання дозволів на будівництво не є складною процедурою для забудовників, які стикаються з нею досить часто, все ж кількість документів і обсяг робіт, пов'язаних з їх збиранням, може трохи сконфузити їх клієнтів.

Оформлення дозволу на будівництво

Найчастіше клієнти будівельних компаній, і Профі Строй не є винятком, воліють попередньо замовити дозвіл на будівництво, що входить в послуги будівельної компанії, позбавивши їх від зайвих клопотів і тривог.

Згідно з нормами чинного законодавства, клієнти будівельних компаній можуть отримати дозвіл на зведення житлового об'єкта вже за спрощеною схемою. Місцеве відділення архітектурно-будівельної інспекції видає повідомлення, яке підтверджує законність будівництва.

Щоб отримати таке повідомлення, необхідно підготувати свідоцтво про право власності на земельну ділянку, але не варто турбуватися, оскільки юристи займаються оформленням всієї документації. Процедура включає присвоєння кадастрового номера Державним реєстром нерухомості, отримання будівельного паспорта, без якого навряд чи варто планувати будівництво.

Послуги з отримання дозволу на будівництво включають підготовку паспорта, ІПН власника земельної ділянки, свідоцтва та інших документів, що підтверджують право власності на землю, отримання стройпаспорта в обов'язковому порядку.

Будівництво будинків в Миколаєві і інших містах України не може здійснюватися без індивідуального проекту та інших супутніх документів, які повинні бути в пакеті необхідних документів для завершення зведення житлового об'єкта без претензій з боку відповідних державних органів.

Фірма Профі Строй надає вже готові проекти будинків на вибір під час консультування клієнта з питань, пов'язаних з підготовкою до виконання будівельних робіт, безпосередньо будівництвом під ключ і здачею об'єкта в експлуатацію, що багато в чому спрощує процес підготовки і скорочує час, виділений на грамотне складання плану будинки.

Вартість послуг будівельної компанії залежить від обсягу запланованих робіт, тому ціна надається за індивідуальним запитом клієнта. Щоб замовити послугу з оформлення дозволу на будівництво, рекомендуємо почати з консультації фахівців.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!