Замовити в'язку арматури (армокаркаса) в Херсоні ціна ПРОФІ СТРОЙ найняти професійних будівельників Херсон Миколаїв

Теми блогу
Замовити в
10.05.2018

В'язка арматури - важливий етап зведення фундаменту будівлі. Саме від правильності і надійності армирующего каркаса буде залежати довговічність, витривалість і надійність фундаментальної опори і, відповідно, всієї будови. При в'язанні арматури фундаменту під заливку бетоном важливо врахувати кожну деталь - використовуваний вид, спосіб і матеріал з'єднання сталевих прутів в єдину конструкцію.

Вязать армокаркас в херсоне николаеве на заказ
 

Як правильно вибрати арматуру для в'язки?

Арматура вибирається з урахуванням її діаметра, класу і матеріалу виготовлення. Ця інформація, як правило, чітко регламентується на етапі розробки проекту і тип визначається для різних об'єктів індивідуально.

  •  Діаметр прутів визначається з урахуванням ваги майбутньої будови і особливостей місцевого ґрунту - пучінітості і вологості, що сприяє зміні глибини фундаменту. Єдине неухильне правило - чим товще прут, тим більше навантаження він здатний витримати. Для будівель з легких матеріалів використовуються прути діаметром не менше 2 см. Для габаритних - з мінімальним діаметром від 1.4 см. Клас арматури визначає ступінь її гнучкості та зручності у використанні. Найчастіше використовуються прути класу А-3 (гнеться до 90градусів), рідше - А-2 (гнеться до 180 градусів).
 Матеріал виготовлення також може використовуватися різний. Серед варіантів класичні сталеві прути і, недавно прийшли на ринок, склопластикові вироби. Вони відрізняються підвищеними експлуатаційними та практичними характеристиками. Способи в'язки арматури

нанять строителей для вязки армокаркаса в херсоне николаеве профи строй

В'язка арматури під фундамент може здійснюватися з використанням наступних матеріалів:

  • В'язальний дріт, виготовлена ​​з низьковуглецевої марки стали. Існує чорна (чиста) дріт і біла (оцинкована). Остання дозволяє знизити ймовірність виникнення корозії. В'язка арматури дротом - найбільш бюджетний та звичний спосіб;
  • Пластикові хомути - більш зручні для роботи, оскількі легше гнутися и закручуються, що не піддаються корозії. Найбільш безпечним и надійнім видом є хомут зі сталевими дротом в серцевіні. В'язка арматури пластиковими хомутами стала набіраті Популярність не так давно и СтрімКо набірають обертів;
  • СПЕЦІАЛЬНІ пластикові фіксаторі - найчастіше Використовують в комплексі з стеклопластиковой арматурою. Зручні у вікорістанні, віднімають менше часу.

В процесі особливу увагу потрібно приділяти надійності кріплення в'язки арматури в кутах

В'язка арматури на фундамент - кропіткий процес, що вимагає пильної уваги до надійності кріплення прутків в кожному місці їх перетину. Вручну виконати завдання на 100% якісно складно, тому в роботі використовуються спеціальні інструменти, що полегшують процес.

  • В'язка арматури гачком - найпоширеніший метод серед тих, хто займається монтажем армирующего каркаса самостійно, оскільки створення гачка вимагає мінімум фінансових і тимчасових вкладень;
  • В'язка за допомогою спеціального автоматичного пістолета, який в більшості випадків використовується професіоналами будівельних компаній; В'язка арматури кліщами або подібними пристроями з затупленими кінцями. Цей спосіб найменш зручний для закручування дроту.

Конструкція армирующего каркаса істотно відрізняється залежно від вимог до її витривалості і типу конструкції, основою якій він повинен стати:

  • В'язка арматури монолітної плити на увазі створення цілісної конструкції, з паралельно пересічними прутами і утворюють сітку з осередками однакового розміру;
  • В'язка арматури в стрічковому фундаменті є монолітний каркас, що повторює довжину і периметр несучих стін майбутньої будови.

З огляду на складність і відповідальність процесу, це завдання краще довірити професіоналам. У будівельній фірмі на в'язку арматури ціна невисока, а якість кінцевого виробу гарантовано буде на висоті.

Вязать армокаркас в херсоне николаеве стоимость цена профи строй

В'язка арматури в Херсоні від компанії Профі Строй

Будівельна компанія Профі Строй надає послуги в'язки арматури по СНИП (будівельним нормам і правилам) в Херсоні. Проводимо повний спектр послуг розрахунку, формування та встановлення армуючої конструкції під всі типи фундаменту, для монтажу армірмірованного пояса і монолітних плит перекриття. При цьому на в'язку арматури ціна роботи за квадратний метр доступна і вигідна, порівняно з витратами часу і коштів при проведенні робіт самостійно.

Замовляючи в'язку арматури фундаменту під заливку бетоном у нас, Ви гарантовано отримуєте надійну, міцну і безпечну конструкцію, з якої Ваш фундамент і будинок будуть довговічними і безпечними для життя. Так само у нас можна замовити бетонні роботи в Херсоні або розрахувати вартість будівництва фундаменту

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!