Оформлення дозволу на будівництво приватного будинку Херсон

Теми блогу
Оформлення дозволу на будівництво приватного будинку Херсон
22.05.2019

Оформлення дозволу на будівництво приватного будинку Херсон

У цій статті я розповім про деякі нюанси пов'язаних з отриманням дозволу на будівництво будинку, а так само про те як ми зможемо вам допомогти отримати всі потрібні пакети документів для швидкого переходу до процесу будівництва.

Не секрет що процес отримання дозволів може відкласти початок будівництва на місяці через відсутність досвіду або часу.

Ми як фахівці в будівництві часто стикаємося з необхідністю отримання документів в цій сфері, тому знаємо як спростити і прискорити процес отримання дозволу на будівництво приватних будинків і інших будівель.

Перше на що потрібно звернути увагу - це загальна площа майбутньої будівлі (менше або більше 300 кв.м.), оскільки величина майбутнього будинку впливає на процедуру і пакет необхідних документів.

Щоб почати будівництво приватного будинку площею до 300 кв.м. вам будуть потрібні:

  • Будівельний паспорт забудови.

Отримати його можна в архітектурно-містобудівній управлінні м.Херсона при наданні проекту. Замовити проект приватного будинку можна у нас переходячи по посиланню Повідомлення про початок будівництва

  • Будівництво приватного будинку потрібно зареєструвати в державній архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Зазвичай дана процедура займає до 10 днів. Якщо відмови в перебігу цього терміну не було, можна приступати до будівництва. Дозвіл на будівництво будинків або комплексу будинків площею понад 300 кв.м:

До розробки проекту вам буде потрібно отримати норми і містобудівні обмеження для забудови ділянки в архітектурно-містобудівній управлінні. Для спрощеного і швидкого отримання містобудівних умов ви завжди можете скористатися послугами наших проектувальників.

  • Розроблений проект і договору з проектним бюро на проведення авторського і технічного нагляду
  • Реєстрація будівництва в ДАБК

Після того як Дозвіл на будівництво буде отримав, наступна етапом, з Яким ви можете зіткнутіся - введення Будівлі в експлуатацію. Для цього вам буде нужно:

  • Проведення технічного обстеження та Отримання відповідного тихий паспорта
  • Реєстрація в державній архітектурно-будівельної інспекції з подачею декларації про повну Готовність Будівлі.
  • Отримання права власності за приватного будинку по Надання держ реєстратору або нотаріусу права власності за на ділянку, тихий паспорт Будівлі и реєстраційний номер декларації від ДАБК.
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!