Авторський нагляд від компанії Профі Строй

Теми блогу
Авторський нагляд від компанії Профі Строй
14.05.2019

У цій статті я розповім про такий інструмент для проведення успішних будівельно ремонтних робіт як авторський нагляд, а так само відповім на найпоширеніші питання, пов'язані з даною темою.

Наперед скажу, що тема нерозривно пов'язана з проектуванням.

Замовити проект приватного будинку, дачі або котеджу, а також довідатися більше інформації можна переходячи по посиланню. Що таке авторський нагляд від компанії Профі Строй: Для дотримання завдань і концепцій закладених авторами проекту пропонується послуга "авторський нагляд над ремонтом". Це комплексна послуга і, крім контролю за процесом, вона так само використовується для вирішення завдань або ситуацій, які не можуть бути передбачені на стадії проектування. В основному для полегшення і спрощення процесу дизайнерського ремонту.

Авторский надзор от компании Профи Строй 

Навіщо потрібен авторський нагляд: Проект завжди наповнений вичерпною інформацією і я особисто часто порівнюю його з рецептом. Однак для того щоб ремонт був зроблений правильно, одного "рецепта" мало. Потрібні хороші фахівці, матеріали, інструменти

Приклад 1. Найчастіше замовник не володіє знаннями, потрібними для проведення дизайнерського ремонту, тому випадки, коли з різних причин доводиться відмовитися від будь-яких матеріалів в специфікації, можуть затягнути процес ремонту на довгі місяці. Саме для цього, автор проекту підбирає інші матеріали, не порушуючи загальну концепцію.

Приклад 2. Дизайнерський ремонт - це процес динамічний. При цьому, в процесі задіяні маса фахівців, що не може виключати людський фактор. Так чи інакше, проектувальники Профі Строй контролюють і зводять до нуля всі недоліки або недбалість майстрів, що виконують ремонтні роботи, оскільки найчастіше, через відсутність знань, замовник може виявити наслідки неякісної роботи тільки після їх завершення. Наші співробітники же знають свої проекти ідеально і зможуть виявити будь-які огріхи до того як вони вплинуть на концепцію.

Приклад 3. Багато свіжих і цікавих ідей можуть прийти на стадії ремонту. Замінити дверний проріз на арку, прибрати зонування або підкоригувати освітлення під колір натяжних стель - все це і багато іншого автор проекту зможе переписати без шкоди для основної концепції в найкоротші терміни.
Авторский надзор от компании Профи Строй 

З яких етапів складається авторський нагляд: Ми проводимо авторський нагляд протягом усього дизайнерського ремонту.

Послуги, які ми надаємо можна розбити на 5 пунктів:

  • Здійснення контролю якості робіт фахівців з ремонту, а так же відповідності цих робіт дизайн проекту з внесенням даних в журнал авторського нагляду. Регулярне відвідування об'єкта
  • Коригування і зміна проектної документації на вимогу замовника або в непередбачених ситуація.
  • Консультація фахівців з будівництва з питань дизайнерського ремонту
  • Застосування оперативних заходів при виявленні відступу від проекту
  • Підбір, замовлення і доставка матеріалів на об'єкт (а в деяких випадках так само і обладнання). Узгодження рахунків на матеріали з замовником

Авторский надзор от компании Профи Строй 

Вартість послуги авторського нагляду: Ціна послуг завжди обговорюється з замовником індивідуально і залежить від обсягу проведених робіт. Назвати точну суму заздалегідь не представляється можливим, однак ця сума, як правило, набагато нижче вартості самого проекту.

Авторський нагляд дозволить вам заощадити кошти на довгій дистанції, а так само позбавить від можливих неприємностей і потреби особисто перебуває на об'єкті частіше, ніж хотілося б.
Вигоду даної послуги складно переоцінити, тому переважна більшість наших клієнтів замовляють авторський нагляд, якщо це представляється можливим.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!