Основні функції та відмінності генерального підрядника і субпідрядника. Користь і причини передачі робіт субпідряду

Теми блогу
Основні функції та відмінності генерального підрядника і субпідрядника. Користь і причини передачі робіт субпідряду
26.04.2019

Звертаючись в будівельну компанію, ви можете зіткнутися з ситуаціями які можуть вас збентежити, а конкретно випадки, коли будівельна компанія наймає субпідрядників для виконання вашого замовлення, природно, виставляючи рахунки за свої послуги генпідрядника.

Ситуація на перший погляд дійсно дивна і виникає закономірне питання "навіщо я плачу посередникам?".
У цій статті я розповім про те, яку роль виконують кожен з підрядників, про причини і користь даної практики.

Генеральний підрядник у промисловому будівництві - велика фірма з величезними адміністративними потужностями. У деяких випадках в їхньому штабі є величезна кількість фахівців вищої категорії від проектувальників, до виконробів. Також в їх розпорядженні може бути вся необхідна важка техніка або інструментарій для проведення будівельно-ремонтних робіт та багато іншого. В інших випадках компанія генпідрядник може займатися виключно "паперової" роботою: укладення договорів, отримання дозволів, так само не рідко у них можна замовити проект будинку, дачі або котеджу і багато іншого.

Субпідрядник ж наймається для виконання конкретних робіт. Хоча не рідко субпідрядник може займатися так само проектуванням, будівельно-монтажними, оздоблювальними та іншими роботами. Найчастіше основне завдання фірми субпідрядника надати висококласних майстрів в достатньому обсязі для виконання завдання в найкоротші терміни, наприклад дизайнерський ремонт квартири або приватного будинку за проектом генпідрядника

Генеральний підрядник бере відповідальність за якість і терміни виконання замовлення і є головною відповідальною особою при виконанні умов договорів, тому з точністю можна сказати, що вони зацікавлені в хорошій роботі субпідрядника не менше замовника.
Грамотний генпідрядник користується послугами тільки таких же компетентних будівельних компаній.
генеральный подрядчик строительная компания профи строй херсон.

Користь від такої співпраці очевидна: кожна з компаній підсилює свої слабкі сторони для досягнення найкращого результату, створюючи середовище здорової конкуренції.

Будувати приватний будинок з Профі Строй вигідно

За весь час нам вдалося заслужити гарну репутацію як генерального підрядника, так і субпідрядника. Взяти на себе відповідальність і довести будівництво вашого будинку до кінця - завдання, яке нам під силу.
З 2014 року нами було побудовано більше 30 приватних будинків, розроблено понад 700 проектів, проведено понад 50 дизайнерських ремонтів, а так само безліч будівельно монтажних робіт і часткових ремонтів. Замовляючи послуги кваліфікованих фахівців нашої компанії Профі Строй, Ви отримуєте конструкцію, виконану за всіма будівельними нормами і правилами (БНІП), довговічне і надійне будова! Замовте у нас будівництво приватного будинку, дачі або котеджу і приєднуйтесь до сотням наших щасливих клієнтів.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!