Монтаж дренажної системи для приватного будинку, дачі або котеджу. Профі Строй

Теми блогу
Монтаж дренажної системи для приватного будинку, дачі або котеджу. Профі Строй
04.04.2019

Дренаж система водовідвідних каналів необхідна для виведення надлишків води з ділянки, щоб уникнути затоплення і подальшого руйнування споруд і будівель. Її можна облаштувати як на етапі будівництва будинку, так і після завершення етапу будівництва, але, однозначно, відсутність робочої дренажної системи на території в майбутньому обіцяє масу проблем, а саме: нездорова атмосфера в будинку (грибок і пліснява), ефект болота, поступове руйнування підстави споруди, взбуханіе грунту взимку, низька врожайність плодових рослин і дерев.
У нас можна замовити комплексний монтаж інженерних систем в тому числі і пристрій дренажної системи будь-якої складності.

Вам терміново потрібна система відводу води в разі якщо:

  • Територія ділянки знаходиться в низовині, з глибиною залягання ґрунтових вод менше трьох метрів.
  • Часті дощі. Ділянка розташована на схилі, через що під час злив або танення снігу на нього стікає вода більш високих точок.
  • Територія знаходиться на місці без низовин, куди могла б мимовільно стікати вода

Монтаж дренажной системы в Херсоне. Профи Строй

Типи дренажних систем, які ми монтуємо

Основних всього два:

Поверхневий дренаж один з найпростіших і мало витратних варіантів.

  • Виглядає ця система як відкриті канали до сімдесяти сантиметрів вглиб і з нахилом в 25-35 градусів. Виводять вони зазвичай в один загальний стічний канал.
  • З мінусів можу відзначити скорочення корисної площі території.

Монтаж дренажной системы в Херсоне. Профи Строй

Глубинный дренаж один из самых эффективных вариантов.

  • По сути разветвленная система дренажных труб. Из преимуществ сразу отмечу что такая система не занимает полезной площади участка и не требует особого ухода, а срок службы измеряется в десятилетиях.
  • Минусы это стоимость монтажа, которая сравнительно выше чем первый способ, а так же трудоемкий долгий процесс установки.

В некоторых случаях монтируем так же ливневые, линейные, точечные и прочие виды дренажа в идеале все эти или часть этих систем работают совместно, отводя воду с участка.

Монтаж дренажной системы в Херсоне. Профи Строй

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!