Підключення комунікацій в приватному будинку, дачі або котеджі. Профі Строй

Теми блогу
Підключення комунікацій в приватному будинку, дачі або котеджі. Профі Строй
21.03.2019

Кожна людина, хоч один раз, але будував у себе в голові, як буде виглядати його ідеальний будинок. Деякі хочуть, що б у них був теплий туалет в будинок, а для деяких зручніше, якщо він буде на вулиці. Центральне автономне опалення або ж власна піч?

Сьогодні правильно спроектувати будинок своєї мрії не є особливою проблемою. Головне в цій справі для замовника, це знайти кращих фахівців в цій справі і довіритися в їх майстерності.

У Профі Строй можна замовити індивідуальний проект котеджу під конкретний бюджет.

Що ж являє собою інженерні комунікації в приватній будинку?

Для кожної людини поняття «комунікації» своє. Деякі кажуть, що їм достатньо стандартного набору: вода, світло, газ, опалення.

Але, якщо ви хочете туалет в будинку, кондиціонер, і інші приємні «дрібниці життя», потрібно додатково проводити каналізацію, так само вентиляцію.

Ми постаралися виділити основні сучасні комунікації в приватному будинку:

  1. водопровід
  2. газ
  3. світло
  4. каналізація
  5. опалення
  6. вентиляція

Постараємося коротко розповісти, про кожному пункті окремо. А для більш детальної інформації ви можете звернутися за номером телефону 095 391 88 85, або ж звернутися за адресою: Ярослава Мудрого 11.

    • Водопровід

На даний момент не всі собі можуть дозволити на ділянці централізоване водопостачання. Тому, придумали інші варіації «доставки» води в будинок. Якщо біля будинку є відкрита водойма, або ж колодязь, тоді залишається додати насос, і більше ніяких проблем не буде. Але є один не мало важливий момент. Очистка води. Або як мінімум зробити аналіз на різні бактерії або ж шкідливих хімічних елементів. За підсумком можуть допомогти в цій проблемі різні варіації фільтрації.
При будівництві використовується ціла система труб, для надходження води. Для цього використовується різна сантехніка. І вона повинна бути в співвідношенні ціна / якість. Вибору багато на ринку, і завдання вибрати саме те, що підійде Вам.

    • Газопостачання в приватній будинку

Найпростіший спосіб використання газу - це підключення до центрального газопостачання. Якщо ж немає такої можливості, тоді варіант скрапленого газу. Звичайно ж, разом з резервуаром для його зберігання. На даний момент стає популярно газове опалення.

    • Електропостачання приватного будинку

Навіть в самих облаштованій місцевості бувають перебої з електроенергією. Тому, як підстрахування можна використовувати генератори, які можуть працювати на різному паливі: бензин, сонце, вітер. Для цього, ви повинні знати, скільки ви будете вживати кВат в загальному, і за рахунок цього можна буде підібрати саме те, що підходить вам. І найголовніше, звертайтеся до професіоналів своєї справи!

    • Каналізація в приватному будинку.

Знову ж таки, якщо у Вас є можливість підведення центральної каналізації, тоді можна уникнути безліч питань і витрат. Якщо Ви все-таки не маєте такої можливості, тоді ці варіанти для Вас.

  1. Вигрібна яма (зробити не так складно, але головний мінус: не так довго вона служить і не досить зручна у використанні).
  2. Більш покращений варіант, це своя система камери, для очищення відходів життєдіяльності.
  3. Найдорожчий варіант: своя станція біологічного очищення. Але, великий плюс в ній, то, що вона може прослужити без проблем понад півстоліття.

    • Опалення в приватній будинку

Як працює опалення? Основний елемент - котел, який може працювати на різноманітному паливі: пеллетах, дровах, мазуті і т. Д. Більшість систем зараз працюють в автоматі, або ж в напівавтоматі. Так само, все частіше і частіше клієнти хочуть зробити «теплі» підлоги, які наші фахівці можуть встановити на професійному рівні.

    • Вентиляція

Проектування цей системи має відбуватися разом з проектуванням будинку. Існує три види вентиляції: примусова, природна, змішана. Вона може бути різною, але головне, щоб вона була ефективною саме для Вас.

Як бачите, є різні підвиди в комунікаціях, і які саме підходять під Вас, треба вирішувати вже в ході проектування будинку. Для цього ми рекомендуємо Вам завітати до нас в офіс і більш детально обговорити всі деталі.

Чекаємо Вас!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!