Проектування і монтаж автономних систем електропостачання для будинків, дач, котеджів. Профі Строй

Теми блогу
Проектування і монтаж автономних систем електропостачання для будинків, дач, котеджів. Профі Строй
21.03.2019

Упевнений ви вже не раз чули про автономні системи електропостачання, наприклад про сонячних батареях або вітряних генераторах, адже переваги які вони дають, допомагають серйозно економити, а часом навіть уникнути неприємних аварійних ситуацій. У деяких випадках автономність є чуть-ли не єдиним варіантом, як наприклад автономне електропостачання для заміського будинку або дачі. У цій статті я постараюся допомогти вам визначитися з вибором системи АЕ, а так само опишу переваги і недоліки.
Перш за все, коротко про плюси і мінуси всіх систем в загальному.

Плюси:

 1. Відсутність норм споживання та плати за використану кількість електроенергії. Ви платите тільки за сам продукт, монтаж і, можливо, обслуговування
 2. Немає перепадів напруги і планових / НЕ планового відключення.
 3. Як правило дані системи мають довгий термін служби і вкрай рідко виходять з ладу, завдяки дотриманні базових правил експлуатації.
 4. Надлишки потужностей можна продати державі за зеленим тарифом. Простіше кажучи, поки ви не на дачі або не вдома ваша "крихітка" відпрацьовує вкладені гроші, а згодом буде і зовсім заробляти для вас
 5. Рентабельність нерухомості на порядок вище

проектирование и монтаж солнечных генераторов. Профи Строй

Мінуси:

 1. Вартість обладнання може здатися високою. Простіше кажучи, дозволити собі може не кожен.
 2. Монтаж без проекту або неправильний розрахунок технічних параметрів позначається не тільки на вашому комфорті, а й на самому обладнанні. Можливо він навіть не встигне окупитися.
 3. При ситуації, коли система таки вийшла з ладу, ремонт обійдеться чималих грошей. До того ж на час ремонту підключені комунікації і техніка будуть недоступними.
 4. Хоча значну значну частину часу за електромережею доглядає сам власник, деякі роботи можуть зажадати певних навичок і знань фахівців, що знову таки не дешево.

проектирование и монтаж ветровых генераторов. Профи Строй

Найпопулярніші види систем автономного електропостачання:

 • паливні генератори на дизелі / бензині. Мабуть найшвидший і простий спосіб забезпечити будинок електрикою. Такий генератор не залежить від погоди або сезону, але вимагає спеціального сховища під паливо на земельній ділянці. Підійде як резервне джерело.
 • сонячні колектори і батареї. Відмінний варіант для приватного будинку. Обслуговування полягає у своєчасній очищенню панелей від пилу і сміття. Акумулятори дозволяють накопичувати перетворену сонячну енергію і користуватися їй в будь-який час доби. Гелиосистема не потребує регулювання, тому обладнання не потрібно включати або вимикати.
 • акумулятори підвищеного об'єму і потужності. Принцип роботи полягає в накопиченні енергії і заміну основного джерела живлення коли це буде потрібно.
 • гідроелектросістеми. Даний варіант хороший за умови наявності річки або озера в безпосередній близькості до будинку. Досить простий в експлуатації і може повністю забезпечувати житло електроенергією.
 • вітряні перетворювачі. Відмінна альтернатива сонячним панелям, якщо раптом розмістити їх немає можливості. Важливою умовою є постійний вихровий потік.

проектирование и монтаж автономных систем электропитания. Профи Строй
У нас можна замовити підключення систем комунікацій, в тому числі автономне електропостачання, а так же проект і кошторис. Телефонуйте або діліться нашими контактами з друзями!
___

Наш номер 095 804 66 92 Валерій
Наша адреса: Ярослава Мудрого 11, заходите до нас в гості!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!