Проектування фасадів будівлі для закладів комерційного призначення та приватних будинків, дач, котеджів. Профі Строй

Теми блогу
Проектування фасадів будівлі для закладів комерційного призначення та приватних будинків, дач, котеджів. Профі Строй
19.03.2019

Фасад будинку - важливий інструмент від якого залежить перше враження про власника будинку або про заклад в цілому, якщо мова йде конкретно про будівлі комерційного призначення наприклад. Звідси і великий попит на проектування та обробку фасадів, адже бажання зробити свій будинок унікальним притаманне кожній людині.

У вас швидше за все виникне питання: "Стоп! А чи дійсно потрібен проект для фасадів будинку?" і я відповім "ТАК!", тому що

  • по-перше дизайн фасаду може включати в себе масу різноманітних декоративних елементів, молдинги, карнизи, підсвічування і чим більше таких деталей, тим складніше домогтися від виконавців чіткого виконання поставленого завдання.
  • по-друге проектна документація допоможе проконтролювати виконання всіх робіт відповідно до СНиП.

Проектирование фасадов частного дома дачи коттеджа. Профи Строй

Це ваша можливість підстрахуватися і перенести відповідальність на людей, які готові її взяти на себе і відповісти за кожен пункт, адже проблеми можуть проявитися не відразу.

Приклад я описав у статті про утеплення приватних будинків, дач і котеджів з газобетону, де, використовуючи стандартні матеріали, "фахівці" зміщати точку роси, тим самим сильно скорочуючи термін служби несучих конструкцій. Простіше кажучи, ви або купуєте проект, або ризикуєте купити неприємний досвід дорожче.
Заказать проект фасада дома для частного дома дачи коттеджа. Профи Строй

До того ж вибір нових матеріалів для обробки фасадів зараз досить великий і більшість з них виконують не тільки декоративну, але і практичну функції. Йдеться звичайно ж про підвищення теплоізоляційних, шумоподавляющіе, захисних та інших властивостей. Проект дозволить вам уникнути переробок і переплат за рахунок правильного підбору матеріалів для досягнення конкретного результату.

Скільки коштує проект фасаду і як правильно його розрахувати
Питання ціни дуже важливий для кожного з нас, але, оскільки для кожного конкретного випадку витрачається різна кількість трудових годин, ціна його може варіюватися від 100 $ до, здавалося б, космічних 1000 $ і вище. Кращим способом заздалегідь прицінитися - це зустрітися з представником нашої компанії і поставити задачу.
Проект фасада дома дачи коттеджа купить. Профи Строй 
___

Зв'яжіться з нами, якщо плануєте замовити обробку фасадів будинку, дачі, котеджу або приміщень комерційного призначення (кафе, барів, ресторанів). У нашій команді є майстри різних напрямків від топових архітекторів і дизайнерів, до висотників і обробників високого рівня кваліфікації. Упевнений результат вас порадує!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!