Будівництво приватних будинків, дач і котеджів в Херсоні. Профі Строй

Теми блогу
Будівництво приватних будинків, дач і котеджів в Херсоні. Профі Строй
28.02.2019

Заміський будинок - мрія багатьох херсонців, адже це місце, де, далеко від міської суєти, можна відпочити душею і тілом, незалежно від пори року.
Однак на будівництво котеджу в Херсоні наважуються одиниці оскільки, по-перше, пристрій будинку завжди відрізнялося особливою складністю і клопітно, а по-друге такий процес вимагає серйозних грошових вливань. До того ж для більшості херсонців це чи не перший життєвий досвід, тому часто відбувається величезна втрата часу і енергії практично на кожному етапі будівництва. У цій статті я розповім вам як ми будуємо, скільки коштує будівництво і чому варто замовити будівництво котеджу в СК Профі Строй

Пристрій заміського будинку можна умовно розділити на 7 етапів, на кожному з яких ви можете отримати професійну допомогу від нашої компанії Профі Строй:

  1. оформлення дозвільної документації
  2. проектування котеджу, дизайн
  3. підготовка ділянки до будівельних робіт, знесення старих будівель на ділянці та інші демонтажні роботи
  4. будівництво фундаменту, стін, даху, а так же авторський нагляд
  5. підключення комунікацій
  6. внутрішня і зовнішня обробка
  7. введення в експлуатацію та здача об'єкта

строительство коттеджа под ключ профи строй

 

Скільки коштує будівництво котеджу?

Побудувати приватний заміський будинок вимагає великих витрат - таку думку у більшості людей, які горять мрією про власний котеджі і мабуть головна причина чому більшість з нас не наважується втілити мрію в реальність.
Разом з тим кожен (навіть типовий) проект будинку прив'язаний до місцевих умов ділянки, тому кінцева ціна будівництва завжди строго індивідуальна для всіх.

Найкращим рішенням для вас буде замовити типовий або індивідуальний проект котеджу під конкретний бюджет.

Чому нас рекомендують

За 5 років роботи нами було створено понад 700 проектів різної складності. Серед них як типові, так і індивідуальні проекти приватних будинків, дач і котеджів; дизайн проекти квартир, будинків; проекти басейнів, фундаментів, фасадів і багато чого іншого. Нами було побудовано більше 30 приватних будинків; зроблено більше 50 дизайнерських ремонтів і сила-силенна будівельних і монтажних робіт, в тому числі часткових ремонтів. За весь час нам вдалося отримати репутацію високопрофесійного відповідального виконавця.

Замовляйте будівництво котеджу під ключ і у нас і приєднуйтесь до сотням наших задоволених клієнтів!

строительство коттеджа под ключ профи строй

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!