Замовити проект комунікацій в Херсоні. Профі Строй

Теми блогу
Замовити проект комунікацій в Херсоні. Профі Строй
13.02.2019

Сучасні приватні будинки обладнані нітрохи не гірше, ніж квартири в мегаполісі, у них так само є: опалення, освітлення, водопостачання, каналізація та інші комунікації. Навіть, якщо будинок віддалений від усіх централізованих систем, можна організувати хорошу інженерну інфраструктуру. Після всіх установок, якщо все спроектовано і прокладено правильно, у майбутніх господарів вдома не буде ніяких проблем з його експлуатацією.

Отже, скоріше за все у вас виник найголовніше питання: з чого варто починати?

Найперше, що варто зробити, це спроектувати проект (звернутися до фахівців).
У Профі Строй можна ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ В ХЕРСОНІ ПРОФІ СТРОЙ

Варто сказати, що розробити якісний проект може тільки спеціалізована компанія. У якій буде достатньо досвіду і ліцензій на виконання всіх робіт.
Для того, що б створити будинок потрібен план будинок і бесіда з його господарем. Для розробки потрібно знати кілька важливих деталей.

  • скільки людей буде проживати;
  • скільки в будові енерго- і водоспоживальні техніки;
  • будинок в якості сезонного або постійного житла?

Потрібно врахувати всі особливості планування будинок і його господарів. Відповіді на ці питання допоможуть створити оптимальний проект.
Уже виходячи з проекту створюється технічне завдання на проектування комунікацій в будинку. І так само, на даному етапі створюється попередній кошторис, схема мереж, креслення комунікацій, деталізуються основні вузли.

Важливо: всі креслення обов'язково повинні бути дуже детальними, із зазначенням довжини ділянок трубопроводів, місць установки регулюючої арматури та іншими деталями.
Площа заміських котеджів зазвичай набагато більше, а значить, і навантаження на системи будуть вищими. Отже, інженерні комунікації в будинку повинні бути оснащені більш потужним обладнанням. До того ж багато будинків збудовані далеко від магістральних мереж, і тому інженерам доводиться шукати альтернативні рішення.

Які особливості монтажу комунікацій в приватному будинку?

  1. Каналізація. Перед тим, як почати вибирати обладнання і створювати проект каналізаційних мереж, потрібно визначити їх продуктивність, бажану глибину прокладки каналізаційного трубопроводу і висоту грунтових вод, а також розташування котловану для резервуара - він повинен знаходитися як мінімум в 4-6 метрах від будівлі.
  2. Опалення може бути газовим, електричним, на твердому або рідкому паливі, або ж комбінованим. Найчастіше організація системи опалення та гарячого водопостачання в приватному будинку вимагає відведення під ці цілі окремого приміщення - котельні.
  3. Для створення проекту електропостачання необхідно зробити точний розрахунок енергоспоживання - від цих цифр залежить вибір проводів і захисних пристроїв. Перед початком робіт необхідно укласти договір на електропостачання будинку, а після прокладки проводки і підключення обладнання потрібно встановити лічильник і відкрити рахунок для оплати електроенергії.

Не знаєте як з нами зв'язатися?

Ми знаходимося за адресою: Херсон. Ярослава Мудрого 11

Телефон: 095 39 188 85 Валерій

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!