Будівництво фундаменту під паркан в Херсоні. Профі Строй

Теми блогу
Будівництво фундаменту під паркан в Херсоні. Профі Строй
07.02.2019

Забір може бути зведений як в міському середовищі, так і за його межами. Головне призначення забору - це його захист від непрошених гостей. Тому, встановлюючи його, потрібно мати на увазі кілька дуже важливих факторів.

Один із самих основних елементів для забору, це його підставу (фундамент). Від того, як було закладено основу залежить в цілому міцність і стійкість всієї конструкції.

Основна функція фундаменту - це розподіл усієї навантаження, завдяки чому запобігають можливі розриви і деформації в конструкції огорожі.

Перед початком будівництва потрібно звернути увагу на такі моменти:

  1. матеріал, який буде використовуватися при будівництві;
  2. яка висота конструкції;
  3. особливості ґрунту;
  4. особливості рельєфу в будові.

Дотримуючись цих параметрів, можна визначити найбільш раціональний варіант для зведення. Якщо Ви плануєте встановлювати більш декоративний варіант забору, підійде дрібно заглиблений фундамент. Якщо ж більш важку конструкцію, тоді облаштовуються більш міцний і надійний фундамент.

У нас ви зможете замовити будівництво фундаменту в Херсоні, розрахувати ціну і вартість робіт будівництва фундаменту.  Ми гарантуємо, що наша команда має достатньо досвіду в цій сфері.

На що слід звернути увагу при виборі фундаменту?

Незалежно від вибору огорожі, його види, особливості конструкції і характеристики грунту, ми настійно рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Так як, кожен окремий вид підстави повинен відповідати певним будівельним нормам. Не мало важливим питанням є виділений під будівництво фундаменту бюджет, виходячи з якого будуть підбиратися будівельні матеріали.

Існують 5 видів фундаменту для забору:

  1. Стрічковий (монолітний) - це поглиблена в землю залізобетонна стрічка, на яку згодом встановлюється паркан. Він відмінно підходить як для цегляних парканів, так і для більш легких огорож з дерева або профнастилу.
  2. Стовпчастий фундамент для забору - це найпростіший, отже, самий бюджетний тип фундаменту. Принцип будівництва в цьому випадку має на увазі установку опорних стовпів безпосередньо в грунт, їх заливку біля основи бетоном і подальшу обшивку основним матеріалом.
  3. Пальові фундаменти для забору можуть бути встановлені на всіх типах ґрунту, так само його огорожу буде спиратися на гвинтові металеві палі, або залізобетонні. Для їх поглиблення найчастіше застосовується спецтехніка, яка вимагає великих витрат у порівнянні з іншими видами фундаменту.
  4. Стовпчастий - стрічковий фундамент для зборів являє собою комбінований тип фундаменту і призначається, в основному, для установки на промерзають велику глибину грунтовки. Основне навантаження розподіляється між бетонними стрічками, які підсилюють всю конструкцію.Фундамент для забору на кам'яній основі, він відрізняється своєю надійністю і довговічністю. Принцип зведення аналогічний до технології стрічкового фундаменту: бетонний розчин заливається на щебеневу подушку, проте в «тілі» фундаменту будуть присутні камені різних розмірів (забутовка).

  5. Фундамент для забора на каменной основе, он отличается своей надежностью и долговечностью. Принцип возведения аналогичен к технологии ленточного фундамента: бетонный раствор заливается на щебеночную подушку, однако в «теле» фундамента будут присутствовать камни различных размеров (забутовка).

Звертайтеся в Профі Строй! Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам в будь-яких питаннях і завданнях.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!