Кладка стін з керамоблока в Херсоні. Профі Строй

Теми блогу
Кладка стін з керамоблока в Херсоні. Профі Строй
29.01.2019

Керамоблок- це камінь складної форми, який був створений штучним шляхом.

Блоки з кераміки називають так само: керамічний камінь, великоформатний камінь, тепла кераміка. Але, це не змінює їх універсальних властивостей.

Керамоблок - універсальний матеріал. Його застосовують в будівництві промислових і житлових будинків, малоповерхових і багатоповерхових будівель.

Які плюси керамічного каменю?

    • використовується менше розчину (що економічніше кладки цегли);
    • завдяки його розмірам, збільшується швидкість споруди будівлі;
    • сам блок має не велику вагу, це дозволяє зменшити витрати на закладку фундаменту;
    • при використанні керамоблока загальні витрати зменшуються приблизно на 30 - 40%;
    • він більш екологічний і енергозберігаючих.

Важливо: при виготовленні великоформатної кераміки використовуються тільки натуральні матеріали (вода, деревна тирса, глина).

Для тих, кому важливо, щоб їх будинок був з натуральних матеріалів, який при цьому буде зберігати тепло, вибирають кераміку.

Але, зведення стін з керамоблока має і ряд своїх особливостей:

1. Керамоблок важить більше, ніж цегла, тому знадобитися більш важкий інструмент, як для прикладу: киянка. Тому, при зведенні стін з кераміки, потрібно придбати відповідні інструменти.

2. Різка блоків. Для керамічного каменю, є свій інструмент. Ми рекомендуємо використовувати пилку «алігатор». Вона з високою точністю може розпиляти блок. Ні в якому разі, не беріть при розрізанні блоку бензопилу.

3. Проведення самої кладки. Рекомендуємо проводити в теплу пору року. З нашого досвіду можемо сказати, що будь-яке додавання (противоморозні) буде знижувати міцність на стиск.

4. Розчин для кладки керамоблока. Для зведення зовнішніх стін використовується «теплий» розчин. А ось для внутрішніх стін цілком може підійти цементно-піщана суміш. Для перевірки: готова суміш повинна мати консистенцію середньої щільності, щоб не забивати порожнечі блоків.

5. Армування. Це не обов'язкова процедура, але ми не можемо сказати, що вона буде зайвою. Для цього потрібно використовувати кладочную сітку, для зміцнення конструкції, на яку спиратиметься залізобетонна балка і плита перекриття. Так само слід зробити армований пояс під плити. Така стіна буде мати більш високу ступінь міцності і надійності.

Так само, у нас можна замовити Кладка стін і Перестенко з газобетону в Херсоні. Профі Строй 

Основну мету, яку переслідували творці керамічного блоку є - теплоеффектівность стін.

Матеріал, який буде мінімально трудомісткий, швидко зводитися, мати менше витрати, ніж інші - це справжня знахідка для всіх будівельних компаній!

Звертайтеся до нас зі своїми ідеями з будівництва своєї мрії. Ми любимо свою роботу і раді бути корисними, тому, укладаючи договір з Профі Строй, ви отримуєте завжди більше ніж просто послугу.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!