Плюси і мінуси типового проекту приватного будинку. Профі Строй

Теми блогу
Плюси і мінуси типового проекту приватного будинку. Профі Строй
18.01.2019

Плюси і мінуси типових проектів.

У типових проектів будинків є свої прихильники і вороги. Одні кажуть що ТП має масу недоліків, а інші нахвалюють за переваги, так що думаю настав момент розплутати клубок домислів і неперевіреної інформації щоб зрозуміти чи потрібен такий проект вам. Давайте розбиратися разом:

Почну мабуть з достоїнств. Головною особливістю ТП є їх орієнтованість на масове відтворення, що прямо говорить про якість і надійність споруд, які були зведені за таким планом раніше.

По суті даний тип проектів є оптимальним варіантом для будь-якої людини. Вони можуть бути орієнтовані на різні потреби, наприклад на простоту і економічність, на комфорт і максимальний захист від впливу зовнішнього середовища тощо.

Заказать типовой проект частного дома Профи Строй

До безперечних переваг можна так само віднести їх вартість. Зазвичай ТП стоїть на порядок дешевше ніж проект індивідуального типу аналогічних параметрів.

Різноманітність вибору дуже велике. Типовий проект можна підібрати по найважливішим критеріям, наприклад: квадратура житла, тип даху, кількість поверхів, стиль виконання, наявність суміщених прибудов по типу гаража або сауни (лазні), загальна вартість будівництва будинку, наявність басейну, кількість кімнат і багато іншого, що може допомогти заощадити на покупці проекту, адже в більшості випадків ваші побажання можуть бути вже втілені в одному з готових проектів будинків.

Заказать типовой проект частного дома Профи Строй

Складно визначити по готовому результату будувався будинок на основі типового проекту або при використанні індивідуального, адже, як і у випадку з одягом наприклад, заводськапродукція може виглядати не менш привабливо ніж зшитий на замовлення, а часом навіть краще.

Більшість індивідуальних проектів робляться на основі типових. Вкрай рідко будівництво будинку замовляють зовсім нестандартного вигляду.

Терміни підготовки документації порівняно мало, оскільки навіть при витраті часу на обов'язкову доопрацювання, в цілому це все одно швидше ніж виготовити новий індивідуальний проект.

Заказать типовой проект частного дома Профи Строй

Обов'язкові доопрацювання відразу ж можна віднести і до недоліків ТП, оскільки тип місцевості, стан грунтів і наявність підземних вод наприклад можуть істотно відбитися на вартості спорудження в цілому. Кожне навіть найменша зміна або доповнення сильно впливає на вихідний результат і досягти певного балансу - завдання для справжнього професіонала.

Одним з досить спірних недоліків так само є масове неодноразове відтворення до найдрібніших деталей. "Клони" побудованого вами будинку можуть зустрічатися досить часто.

Заказать типовой проект частного дома Профи Строй

Мінусом можна вважати і простоту рішень, дизайнерських прийомів, так і в цілому типовий проект - це чуже бачення ідеального будинку, яке може не збігатися з вашим баченням. Побажання клієнта приймаються лише на рівнях, які ніяк не впливають на архітектурну складову, наприклад колір покрівлі або обробки.

Як бачите і недоліків та переваг досить багато. Кожен з варіантів розрахований під особливі умови, тому купити типовий або замовити індивідуальний проект будинку- вибір залишається за вами, а ми в свою чергу зробимо все щоб досвід будівництва був для вас максимально приємним і комфортним.

Чекаємо на ваш дзвінок за номером 095 45 44 110 - будемо раді відповісти на всі питання, що стосуються проектування або будівництва.

Наша адреса: Херсон, вулиця Ярослава Мудрого 11 - заходьте до нас в гості.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!