Готовий проект котеджу купити в Профі Строй

Теми блогу
Готовий проект котеджу купити в Профі Строй
15.01.2019

Досить велика кількість людей рано чи пізно замислюються про будівництво власного заміського будинку, адже це найбільш комфортний вид житла з масою переваг, в порівнянні з середньостатистичними херсонськими квартирами наприклад.
Як і в будь-якій справі, втілення задуманого завжди починається з плану, а в нашому випадку - з проекту. Правильним рішенням буде довірити створення проектної документації та будівництво котеджу професіоналам своєї справи - компанії Профі Строй.
Ми пропонуємо кілька варіантів: ви можете замовити індивідуальний проект котеджу, в якому будуть враховані всі ваші найсміливіші побажання або вибрати вже готовий типовий проект, який буде максимально підігнаний під наявні умови.
заказать типовой проект профи строй

До переваг типових проектів можна віднести досить швидкий перехід до будівництва, оскільки навіть з огляду на час на необхідну доопрацювання і зміна документів під ваші умови ділянки та інші нюанси, це займає менше часу, ніж створення нового проектного пакета.
До того ж, типові проекти розраховані на масове відтворення і не один раз вже були використані раніше, тому ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Пошук типового проекту котеджу чимось нагадує вибір одягу в магазині. Його можна підібрати практично по будь-яких критеріїв, починаючи від квадратури і стилю оформлення, закінчуючи загальною вартістю будівництва. Ну і найголовніший козир даного типу проектів - це ціна. Зазвичай вартість типового проекту набагато нижче ніж ціна індивідуального з тими ж показниками.

Як розрахувати вартість проекту

Вартість типового проекту стартує з позначки в 11-13 тисяч гривень (близько 500 доларів США). Індивідуальні проекти прораховуються для кожного випадку окремо, але вартість зазвичай від 25 тисяч і вище (від 1000 доларів США і вище)

заказать типовой проект профи строй

4 причини чому варто вибрати Профі Строй:

  1. Всі проекти складаються виключно професійними архітекторами, за участю кращих дизайнерів і будівельників високої кваліфікації.
  2. Вартість проектів повністю відповідає і виправдана складом документації.
  3. Складаємо кошторис для будь-якого проекту
  4. Всі наші проекти повністю відповідають СНіП і ГОСТам

Ми любимо свою роботу і раді бути корисними, тому, укладаючи договір з Профі Строй, ви отримуєте завжди більше ніж просто послугу.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!