Дизайнерський ремонт квартири під ключ Профі Строй

Теми блогу
Дизайнерський ремонт квартири під ключ Профі Строй
28.12.2018

Зовсім ще недавно ремонтні роботи в приміщеннях проводилися звичайним методом: фарбування підлоги, поклейка шпалер, побілка стелі та інші подібні процеси. Зараз обставини істотно змінилися: на ринку послуг затребуваний і користується популярністю дизайнерський ремонт під ключ. Послуги з проведення подібних ремонтів надають професійні фахівці нашої компанії.

Завдяки подібному підходу дизайнерський ремонт під ключ в Херсоні дає можливість клієнту отримати після проведення ремонтних робіт по максимуму зручну й комфортабельну квартиру. Приміщення не буде оформлено звичайними, типовими способами - квартиру зроблять красивою, і індивідуальної, вона буде предметом захоплення її господаря і ефективно підкреслить його соціальне становище.

Що являє собою дизайнерський ремонт?

Дизайнерский ремонт квартиры в Херсоне под ключ Профи Строй

Головна відмінність подібного ремонту від стандартного зробленого в квартирах зводиться до того, що виконують його згідно з ідеєю дизайнера і в індивідуальному стилі. Спочатку група дизайнерів розробляють проект, в якому беруть участь такі фахівці:

Дизайнери інтер'єру. Беруть до уваги традиційні, встановлені правила, а саме поєднання кольорів стелі, стін, підлоги та інших елементів інтер'єру.

Конструктори-проектанти. Обробляють всі технічні сторони дизайн-проекту і виконують всі побажання клієнта, що пред'являються до оформлення приміщень і майбутнього інтер'єру.

Професійні робочі будівельних професій. За створеному архітекторам планом якісно втілюють в реальність всі ідеї дизайнера з дотриманням технологій і специфікацій будівельних матеріалів.

Так само у нас можна замовити розробку дизайн проекту квартири під капітальний ремонт з повною реалізацією під ключ в Херсоні
Роботи, що виконуються при співпраці з нашою компанією
Дизайнерский ремонт квартиры в Херсоне под ключ Профи Строй

Досвідчені співробітники компанії виконують комплексний обсяг робіт при дизайнерському ремонті квартир «під ключ». Список цих процесів в кожному окремому випадку визначається індивідуально кожного замовника. В основному до переліку входять перераховані нижче роботи:

  • Створення технічних документів, ескізів, креслень проекту.
  • 3D візуалізації ескізів інтер'єрного оформлення.
  • Роботи щодо зонування приміщень, переміщення перегородок.
  • Заміна труб, монтаж нового сантехнічного обладнання.
  • Установка теплих підлог і конструкції «Розумний будинок».
  • Монтаж світлотехнічних приладів.
  • Точне вирівнювання поверхонь стін, стель.
  • Укладання покриттів на підлогу, кахельної плитки мозаїчних панно і т. Д.
  • Поклейка шпалер, декоративне фарбування та обштукатурювання.
  • Облаштування складних стельових конструкцій згідно з проектною документацією та інші будівельні роботи.

По закінченню робіт співробітники проводять повну, ретельну прибирання всіх приміщень в квартирі.
Дизайнерский ремонт квартиры в Херсоне под ключ Профи Строй

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!