Дизайнерський ремонт будинків під ключ Профі Строй

Теми блогу
Дизайнерський ремонт будинків під ключ Профі Строй
24.12.2018

Дизайнерський ремонт будинків

Проведення дизайнерського ремонту дасть можливість оформити будинок у вишуканому вигляді з неповторним унікальним інтер'єром, якого ви не зустрінете ні в кого. Він відобразить особистісні характеристики власника, його переваги, темперамент, характер. Дизайнерське оформлення будинку - це своєрідна візитка людини, що дозволяє в одну мить скласти уявлення про нього.

Досвідчений співробітник здатний розробити неповторний дизайн будь-якого приміщення в необхідному стилі відповідно до побажань замовника. При цьому навіть крихітний елемент не зіпсує загальну картину і зіллється з інтер'єром. При вашому бажанні додатково можна підібрати елементи декорування, максимально відповідні задумом архітектора.

 

Дизайнерский ремонт домов в Херсоне производят квалифицированные сотрудники нашей компании, в штате имеется опытный архітектор з потрібними знаннями, здатний матеріалізувати найфантастичніші проекти. Замовити проект приватного будинку, дачі або котеджу в Херсоні можна переходячи по посиланню
ремонт домов под ключ профи строй

 

Докладні етапи стильних ремонтних робіт
Дизайнерський ремонт будинків складається з певних процесів, які включають в себе:

  1. Складання проектної документації та зображень. Дизайнер не тільки створює оригінальні картинки, а й ретельно опрацьовує всі деталі. Будівельникам передається проект, на якому позначені місця прив'язки сантехнічного обладнання, предметів освітлення, розгортка для установки розеток і вимикачів і інші дані, потрібні для якісного завершення ремонту.
  2. Розбирання. При подібному ремонті передбачається демонтаж застарілих конструкцій, обробки втратили функціональність і привабливість.

ремонт домов под ключ профи строй

 

  1. Монтаж інженерних мереж. Під час ремонтних робіт прокладається нова електропроводка, виконується підключення водопроводу, каналізації.
  2. Монтаж перегородок. Для зонування приміщення, наведення функціональності, оригінального виду встановлюються різні перегородки. Додатково можуть бути споруджені ніші в стінах для елементів прикраси інтер'єру.
  3. Облаштування поверхонь. Перед нанесенням остаточного покриття все поверхні попередньо ретельно вирівнюються різними матеріалами.
  4. Оздоблювальні роботи. Заздалегідь підготовлені поверхні покриваються фінішною обробкою. На підлогу настилають паркет, лінолеум та інше, на стіни наклеюють шпалери, наносять штукатурку, мозаїку та інші матеріали. Стелі зазвичай фарбують або використовують натяжні конструкції.
  5. В останню чергу встановлюють освітлювальні прилади, полички та інші декоративні елементи.
  6. Монтаж дверей. Для додання дому завершеного вигляду встановлюють вхідні двері. Важливо щоб вони добре виконували свої функції і не суперечили загальній концепції.

ремонт домов под ключ профи строй
Якщо ви вирішили зробити дизайнерський ремонт свого будинку і скористатися послугами нашої компанії - ви зробили правильний вибір.
ремонт домов под ключ профи строй

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!