Оформити витяг з БТІ в Одесі

Теми блогу
Оформити витяг з БТІ в Одесі
17.11.2021

Якщо Ви власник нерухомості, щоб продати її, передати в дар або оформити як спадок, наявності документа, що встановлює право, не достатньо. Необхідно замовити спеціальну інформаційну довідку. Зробити це можна у державному та приватному БТІ в Одесі.

Чому клієнти найчастіше обирають приватні установи? Тут працюють досвідчені фахівці, котрі знають, як вирішити питання оперативно. Звернутися за допомогою до співробітників «Профі Строй» замовники віддають перевагу через вигідні тарифи БТІ в Одесі та відповідальне ставлення експертів до роботи.

Усі замовлення виконуються в обумовлений з клієнтом час. Фахівці зацікавлені у тому, щоб кожен клієнт залишався задоволеним.

Навіщо замовляти довідку з БТІ

Приватне БТІ в Одесі видає різні документи про технічний стан нерухомого майна. Великим попитом користується інформаційна довідка. З її допомогою можна провести безліч угод:

 • купівля-продаж нерухомості;
 • оформлення оренди квартири або передача у дар;
 • оформлення спадщини чи іпотечної позики.

Послуги БТІ в Одесі фахівці «Профі Строй» передбачають застосування спеціальних бланків державного зразка. Інформація, відображена в документах, засвідчується підписом та відповідним друком.

Переваги співпраці з «Профі Строй»

Замовити у БТІ у місті Одеса виписку можна, записавшись на прийом до досвідченого фахівця. Не потрібно стояти в чергах та розбиратися із заповненням та збором документації. Цим питанням візьметься співробітник, який багато разів надавав допомогу в такій ситуації іншим замовникам.Отримання витягу з БТІ в Одесі: доступна ціна

Для оформлення виписки необхідні документи власника нерухомості. Якщо якісь із них втрачені, експерт становитиме запити на їх повторну видачу. Вам не доведеться слухати нюанси процедури.

У той же час про те, як просувається процес, клієнт може дізнатися у будь-який зручний час. Компанія «Профі Строй» пропонує співпрацю, комфортну для клієнта, на прозорих та зрозумілих умовах.

Список необхідних документів

Щоб отримати довідку, слід надати певний перелік документів:

 • заяву, написану клієнтом за зразком;
 • паспорт громадянина України;
 • представнику інтересів замовника знадобиться довіреність, засвідчена у нотаріуса;
 • правовстановлюючий папір;
 • квитанція про внесення державного мита.

Зазвичай видача виписки займає 2-3 тижні. Якщо довідку важливо оформити терміново, це також реально. Може змінитися вартість послуг БТІ в Одесі, проте робота буде виконана якісно і вчасно.

Список послуг «Профі Буд»

Послуги будівельної компанії «Профі Строй», які замовляють клієнти.

 1. Будівництво котеджів із нуля. Процес можна організувати за готовим проектом, вартість якого невелика. Хочете будинок, несхожий ні на який інший, за власними запитами? З Вами працюватимуть найкращі архітектори, дизайнери, будівельники. Ви не розчаруєтеся в результаті!
 2. Ремонтні роботи. Обновити інтер'єр та фасад будинку легко, головне заручитися підтримкою досвідчених будівельників. Професіонали пропонують свої послуги у «Профі Строй».
 3. Запланувавши будівництво будинків в Одесі слід отримати дозвільні документи. Якщо цього не зробити, будівництво вважається нелегальним. Розпоряджатися таким майном згідно із законом не можна. Фірма пропонує не лише помірні тарифи послуг БТІ в Одесі, а й оперативне оформлення дозвільних на будівництво паперів.

Усі роботи здійснюються за договором. У угоді вказані зобов'язання та права сторін.

На сайті можна замовити зворотний зв'язок. Послуга доступна для замовників по всій Україні. Уточнити ціни на будівництво, ремонт, отримання документів можна, ознайомившись із прайсом.

Фірма «Профі Строй» за роки роботи зуміла заробити відмінну репутацію та заслужити довіру постійних клієнтів.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!