Отримання витягу з БТІ в Миколаєві

Теми блогу
Отримання витягу з БТІ в Миколаєві
18.11.2021

Щоб розпоряджатися нерухомістю, кожному власнику потрібна допомога БТІ у Миколаєві. Адже лише тут можна отримати потрібну довідку.

Установа буває державною та приватною. Приватний заклад дозволяє швидко оформити витяг для виконання угод з майном.

У компанії «Профі Строй» працюють експерти, які подбають про те, щоб документ був готовий до певної дати. Приватне БТІ у Миколаєві передає клієнту інформацію про держреєстрацію права власності на об'єкт на паперовому носії.

Чому звертаються до фахівців «Профі Строй»? Не треба стояти у черзі, заповнювати документи, подавати запит. Консультант, будучи представником замовника, виконає всю роботу самостійно.

Коли потрібна довідка з БТІ?

Послуги БТІ у Миколаєві дозволяють проводити з нерухомістю такі операції:

  • продаж;
  • передача майна у дарунок;
  • оформлення іпотечного кредиту чи спадщини;
  • приватизація квартири;
  • реєстрація права власності у реєстрі, де описано майнові права.

Термін дії довідки, отриманої у БТІ у місті Миколаїв, 3 міс. Документом важливо скористатися у цей термін. В іншому випадку доведеться отримувати його повторно.

Як отримати виписку БТІ у Миколаєві

Щоб замовити виписку, власнику нерухомості варто звернутися до менеджера «Профі Строй» та записатися на прийом до фахівця, який у майбутньому займеться замовленням. Запис до експертів ведеться за телефоном, вказаним на сайті БТІ у Миколаєві.Виписка з БТІ у Миколаєві: доступні ціни

Участь клієнта під час проведення процедури не потрібна. Юрист сам передає пакет необхідних документів від імені замовника до державного БТІ:

  • паспорт заявника та ІПН;
  • правовстановлюючий папір на майно;
  • Заява.

Якщо якісь папери відсутні, він робить запит і збирає довідки. Допомога нотаріуса може бути потрібна при оформленні спадщини, дарування або продажу будинку. Співробітники фірми "Профі Строй" знають, якому юридичному працівнику можна довіряти. Документи на майно будуть у повному порядку!

Вартість довідки з БТІ

Ціни БТІ у Миколаєві «Профі Строй» вигідні. Клієнт оплачує держмито та послуги висококваліфікованого спеціаліста. Вартість може підвищуватися, якщо замовник не вистачає документів для отримання довідки, наприклад, їх втратили. У цьому випадку експерт додатково витрачає час на їхнє оформлення.

Довідка потрібна терміново? Доведеться доплатити. Фахівці компанії знають, як зробити так, щоб виписка була готова за кілька днів.

Які ще послуги надає «Профі Строй»

Послуги будівельної компанії «Профі Строй» також включають будівництво будинків та господарських будівель, проведення ремонтів, розрахунок та заливання фундаменту. До співробітників звертаються при зведенні каркасу будівлі, коли потрібно здійснити оздоблення фасаду, провести внутрішні оздоблювальні роботи та укласти покрівлю, яка не протікатиме в дощ.

Ціна будівництва така сама помірна, як і вартість послуг БТІ у Миколаєві при отриманні довідки. Клієнтами фірми є клієнти у Миколаєві. До фахівців звертаються з усієї України. Пов'язано це з тим, що у компанії працює злагоджена команда професіоналів, які виконують свою роботу злагоджено та володіють сучасними будівельними технологіями.

Будівництво будинків у Миколаєві розпочинається з проектування котеджу мрії. Складання проекту за індивідуальними вимогами замовника коштує дорожче, ніж купівля готового варіанту. Такий проект складається із схем та креслень, де докладно описані комунікації, прокладання інженерних мереж та розміщення кімнат.

Наслідуючи проект, можна облаштувати добротний, надійний і теплий будинок з цікавим дизайном. Потрібні досвідчені будівельники.

Якщо Ви не знаєтеся на будівництві, майстри «Профі Строй» приступлять до роботи в найкоротші терміни. Клієнт отримує звіти від виконроба, який займається будівництвом. Умови співпраці зрозумілі та прозорі.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!