Дозвіл на будівництво в Одесі

Теми блогу
Дозвіл на будівництво в Одесі
18.11.2021

Плануючи будівництво, важливо отримати дозвіл на будівництво в Одесі. Тоді зведений об'єкт буде легалізований і власник зможе розпоряджатися ним на власний розсуд. Отримати документи можна у державній установі. А можна звернутися за допомогою до професіоналів, які оперативно вирішать питання за невелику винагороду.

Фахівці фірми «Профі Строй» співпрацюють безпосередньо з держорганами, тому дозвіл на будівництво приватного будинку в Одесі Ви отримаєте якраз до потрібної дати.

Коли потрібно оформляти дозвіл на будівництво в Одесі

Дозвільні папери згідно із законом необхідно оформити у таких випадках:

 • на ділянці планується будівництво;
 • капітальний ремонт;
 • будівлю необхідно відреставрувати чи реконструювати.

Ще без документа не обійтися, якщо об'єкт було збудовано самовільно. Майно важливо узаконити. В іншому випадку продати його, здати в оренду або оформити як спадок не вийде.

Процедура оформлення

Якщо котедж налічує до 500 кв. м, щоб отримати дозвіл на будівництво будинку в Одесі, потрібний будівельний паспорт.Дозвіл на будівництво у Львові. Техпаспорт додому в Одесі

Для будинку площею понад 500 кв. м знадобляться містобудівні умови та договори про технічний та авторський нагляд. Після цього реєструється повідомлення про початок будівництва.

Документи, які слід зібрати:

 • ІПН та паспорт заявника;
 • папір, у якому йдеться про те, кому належить право власності чи оренда земельної ділянки;
 • проект, яким буде здійснюватися будівництво;
 • техпаспорт додому в Одесі (якщо папір оформлений, можливо, його доведеться ще отримати).

Після видачі документів відомості переносять до Реєстру будівельної діяльності. Перевірити дані можна на сайті Державної інспекції, яка займається будівельною сферою. Введіть у рядок пошуку номер та отримуєте відповідь.

Що буде, якщо не отримати дозвіл на будівництво в Одесі

Починати будівництво без дозвільних паперів означає порушити українське законодавство. Як мінімум, власник сплатить штраф. Сума штрафних санкцій залежить від рішення інспектора, який займається дослідженням об'єкта та перевіркою документів. Узаконити самобуд набагато складніше, ніж оформити документ перед тим, як будівельники розпочали свою роботу.
Дозволи видає Державна архітектурно-будівельна інспекція. Щоб представляти інтереси клієнта, на спеціаліста «Профі Строй» виготовляють нотаріально завірену довіреність.

Чому довіряють фахівцям «Профі Строй»

Отримання технічного паспорта БТІ в Одесі чи інших документів на нерухомість довіряють спеціалістам компанії «Профі Строй». Адже кожен співробітник має великий досвід роботи. Замовлення виконуються точно у термін, обумовлений із замовником. Якщо виникнуть проблеми, експерти знають, як їх вирішити.

Налагоджено співпрацю з держструктурами. Умови прозорі та зрозумілі. Чи не хочете стояти в чергах, не знаєте, які папери необхідно надати і як їх заповнити? Не варто витрачати свій час на вирішення питань, які оперативно вирішують досвідчені фахівці.

Замовити документи в «Профі Строй» – це найкращий вибір.

 1. Зв'язавшись з менеджером на сайті, можна записатися на прийом до експерта в будь-який зручний час.
 2. Замовник у курсі, як просувається виконання його заявки, налагоджено комунікацію з виконавцем.
 3. Документи оформлюються під ключ. Зробити техпаспорт додому в Одесі можна швидко.
 4. Помірна вартість послуг.

Переконатись у професіоналізмі співробітників та уточнити всі послуги будівельної компанії можна, почитавши відгуки на сайті.

Коли ще звертаються до «Профі Строй»

У компанію також звертаються під час введення будинку в експлуатацію. Будівництво будинків в Одесі здійснюється за проектом.

Готові проекти будинків коштують недорого. Більше того, за ними вже було зведено будинки. Якщо потрібно, вносяться коригування з орієнтиром на побажання клієнта.

Можливе індивідуальне складання креслень та іншої проектної документації за демократичною ціною. Грунтуючись на схемах, формується каркас, стіни, а після покрівля. Виконуються внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Процес займається висококваліфікованим виконробом.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!