Пристрій бетонних монолітних майданчиків (в\'їзні майданчики, вимощення, доріжки)

Теми блогу
Пристрій бетонних монолітних майданчиків (в\
25.06.2018


Практично на кожному приватному житловому ділянці потрібна бетонна площадка, і призначення її різноманітне. Облаштування двору бетонними конструкціями робить життя і побут комфортніше. Так само у нас можна замовити монтаж опалубки та бетонні роботи в Херсоні.

Майданчики з бетону мають наступні переваги:

  • Довговічність і універсальність;
  • Доступна вартість;
  • Простота і швидкість монтажу.

Використовується бетонний майданчик під автомобіль, басейн, альтанку, як доріжок і вимощення біля будинку. Спосіб, фінансові витрати та особливості монтажу безпосередньо залежать від призначення. Зокрема, буде відрізняться товщина шару розчину і міцність використовуваного армуючого каркаса. Так, бетонна площадка під машину повинні витримувати високі навантаження в порівнянні з бетонною майданчиком під альтанку. Це необхідно враховувати вже на етапі проектування.

Залить бетонную площадку в Херсоне профи строй
Технологія пристрою бетонної площадки
Пристрій і технологія бетонування підстави може відрізнятися в кожному окремому випадку, залежно від його призначення, але в цілому, роботи проводяться в подібній черговості:

  1. Підготовка місця - зняття верхнього шару грунту, трамбування і розрівнювання поверхні, підготовка дренажного шару з піщаної подушки і щебеню;
  2. Монтаж опалубки - міцного дерев'яного каркаса, встановлюваного по периметру майбутньої заливається площі і служить межами для суміші аж до її повного застигання;
  3. Армування - армуючий каркас додає конструкції міцності. Залежно від призначення майданчика використовується армуючий метал різної міцності і товщини. Чим вище навантаження вона повинна буде витримувати, тим міцніше повинен бути каркас. Наприклад, бетонна площадка під стоянку машини виконується за допомогою міцно пов'язаних між собою прутів арматури, в той час як для основи під легке будова може бути виконана з тонкої армуючої сітки або були у використанні залозок;
  4. Установка маяків - для установки рівня, за яким буде дорівнювати розчин;


Залить бетонную площадку в Херсоне профи строй
Заливка бетону - виключно однорідна піщано-цементна суміш заливається і розрівнюється по необхідному рівню. На цьому етапі важливо ретельно утрамбувати розчин, щоб уникнути повітряних ям і нерівномірну просідання. Для очищення суміші від повітря використовується спеціальний вібратор, при невеликому бетонному шарі - поверхневий, при великому - глибинний;
Догляд за бетоном - занадто швидке затвердіння розчину веде до зниження міцності плити, тому важливо забезпечити планомірне висихання. Для цього бетон накривають поліетиленом і періодично змочують водою.
Важливо правильно розрахувати товщину бетонного шару, для успішної і тривалої експлуатації майданчика. Якщо мова йде про заснування легкої альтанки або доріжці, то шар бетону може становити всього 1-5 см., А в якості армуючого шару можна використовувати сітку. Але, в'їзна бетонна площадка під авто або басейн повинна витримувати підвищені навантаження. У цьому випадку товщина шару повинна бути як мінімум 10 см., З використанням сталевих прутів арматури.

На бетонну площадку ціна також безпосередньо залежить від цих чинників - паралельно вимогам до міцності зростає і обсяг використовуваних будівельних матеріалів і тимчасові витрати на реалізацію задумки.
Залить бетонную площадку в Херсоне профи строй
Замовити заливку бетонної площадки в Херсоні в компанії Профі Строй
Компанія Профі Строй (Херсон) проведе повний спектр робіт по монтажу в'їзний бетонної площадки перед будинком, під стоянку машини, каркасний басейн або в якості захисту фундаменту від вод (вимощення). Ми професіонали в своїй справі і можемо сміливо гарантувати якість і довговічність зводяться нами конструкцій, при цьому в своїй роботі ми орієнтуємося на платіжний потенціал клієнта. Так, замовляючи бетонну площадку для автомобіля або перед будинком, Ви отримуєте надійне і міцне підстава за доступною ціною.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!