Інвестування в нерухомість в Одесі з Профістрой

Теми блогу
Інвестування в нерухомість в Одесі з Профістрой
28.09.2021

В умовах нестабільного економічного становища комерційна і житлова нерухомість залишається в Україні надійним об'єктом для інвестування. Прибуток не завжди може бути надвисока, але в даний час це стабільне джерело доходу. Інвестиції в нерухомість в Одесі - перспективний напрямок для тих, хто хоче зберегти кошти від інфляції та примножити свій капітал.

Види інвестицій

Щоб зрозуміти, з чого почати інвестиції в нерухомість для початківців з нуля, необхідно знати, які види капіталовкладень бувають і правильно вибрати об'єкт. Існує закономірність, чим більше місто, тим вигідніше вкладати капітал в сферу нерухомості. Це пояснює підвищений інтерес на будівництво будинків в Одесі. «ПРОФІ СТРОЙ» будує комерційну і житлову нерухомість на продаж і багато бізнесменів вважають, що це найкращі інвестиції в нерухомість. За довгі роки свого існування компанія завоювала довіру на будівельному ринку.

Інвестиції бувають двох видів - короткострокова і довгострокова.

Короткострокова інвестиція. Інвестор купує нерухомість на старті продажів. Вкладаючи накопичення в готовий проект будинку до початку будівельних робіт або в момент зведення перших поверхів, ціна на квадратні метри буде мінімальна. Після введення ЖК в експлуатацію інфраструктура налагоджується, і вартість готової нерухомості підвищується, що при продажу гарантовано принесе прибуток.

Довгострокова інвестиція. Інвестор набуває готову нерухомість і готує до продажу або здачі в оренду самостійно або з управлінської фірми.

Плюси і мінуси інвестиції в нерухомість

Сфера нерухомості - перевірений і надійний варіант вкладення коштів. Щоб забезпечити стабільний прибуток, необхідно вибрати довгостроковий інвестиційний інструмент. Найважливішим показником, що характеризує економічний сенс капіталовкладень, є прибутковість інвестиції в нерухомість. При виборі об'єкта слід визначити його потенційний дохід.

Будь-які вкладення пов'язані з певним ризиком і в будь-якому вигляді існують свої плюси і мінуси інвестиції в нерухомість. Отримувати прибуток можна двома способами:

  • покупка з метою подальшого перепродажу;
  • здача приміщення в оренду.

Інвестиції та нерухомість житлова або комерційна - що вигідніше для інвестора? Кожен варіант мають свої особливості та переваги.

Плюси комерційної нерухомості

Інвестор може скласти бізнес-план і розрахувати прибутковість. Ціна на комерційну нерухомість піднімається не з такою швидкістю, як на житлові приміщення. Це дозволяє більш точно визначити на який відсоток прибутку можна розраховувати в перспективі.Інвестиції в нерухомість в Одесі з Профістрой

Комерційні приміщення здаються в оренду на тривалий термін. В основному договір укладається на період 5-10 років. Тривала оренда дає впевненість в отриманні стабільного доходу.

Незважаючи на зміни в економіки, ринок комерційної нерухомості залишається досить надійним варіантом вкладення капіталу.

Плюси житлової нерухомості

Одеса курортне місто, в який приїжджає велика кількість туристів. З кожним роком потрібно все більше житла відпочиваючим, отже, зростає попит на оренду нерухомості.

Криза призводить до закриття магазинів, салонів, розважальних закладів і т.д. Незалежно від економічного становища, людина не може залишитися без житла. Саме з цієї причини більш вигідно вкладати гроші в невеликі квартири, які завжди користуються попитом.

Знайти потенційного покупця або орендаря на жилу нерухомість легше, ніж на комерційні приміщення

Інвестиції в нерухомість в Одесі, як і в інших містах, мають свої мінуси:

  • економічна обстановка визначає попит на нерухомість, прибуток різко падає під час кризи;
  • висока вартість об'єктів нерухомості;
  • в невеликих населених пунктах нестабільний попит на житло;
  • довга окупність.

Також слід враховувати, що чекають витрати на комунальні послуги, податкові відрахування, утримання.

Особливості покупки нерухомості

Запорукою вдалої оборудки з метою перепродажу буде вдало вибраний об'єкт. Вартість на нього повинна зростати швидше, ніж на аналогічні варіанти. Якщо розглядати житлову нерухомість, дорожчають квартири з додатковими перевагами. До уваги береться вдале місце розташування, елітна планування, охорона будинку і т.д.

На ціну впливає стан квартири. Купуючи новобуд або житло на вторинної ринку, належить скористатися послугами будівельної компанії, щоб зробити ремонт.

Комерційну нерухомість набувають для перепродажу рідше, ніж житлову. Щоб угода принесла прибуток, інвестор повинен знати особливості ринку нерухомості і добре розбиратися в напрямку бізнесу, для якого планується використовувати об'єкт.

Здача в оренду може виявитися не дуже вигідною, коли після покупки потрібно переобладнати приміщення під ведення певний вид діяльності. В такому випадку орендні платежі можуть не окупати витрати на придбання та ремонтні роботи, які були проведені. Щоб уникнути подібної ситуації і визначити, чи вигідні інвестиції в нерухомість, необхідна консультація фахівця. Він допоможе скласти бізнес план і прорахувати рентабельність, після чого можна приймати остаточне рішення.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!