Управління комерційною нерухомістю в Одесі

Теми блогу
Управління комерційною нерухомістю в Одесі
27.09.2021

До об'єктів комерційного нерухомого майна відносяться будівлі і окремі приміщення, які власник може продати, здавати в оренду для отримання прибутку або використовувати для ведення власної підприємницької діяльності. Власником може бути юридична або приватна особа. Купуючи майно, власник повинен визначити, передасть він управління комерційною нерухомістю компанії, або візьме ці обов'язки на себе.

Коли передають нерухомість в управління

Рішення вести самостійне ведення бізнесу, пов'язаного з комерційною нерухомістю, часто засноване на бажанні заощадити, щоб не оплачувати професійні послуги. На практиці це не завжди відповідає дійсності. Власник повинен займатися тими ж питаннями що і керуючий, тільки у співробітників фірми налагоджений процес і витрати на послуги будівельної компанії будуть зведені до мінімуму. Питання стосується проведення ремонтних робіт, готових проектів будинків і т.д. В результаті фінансові витрати практично не відрізняються, але найнявши керуючого, власник заощадить свій час і нерви.

Основні причини, коли передають власну нерухомість в управління:

  • належить відрядження, планується переїзд на тимчасове або постійне проживання в іншій країні;
  • об'єкт комерційної нерухомості перебуває за кордоном;
  • здача об'єкта в оренду, але власник майна не має вільного часу займатися процесом або не компетентний в цих питаннях;
  • бажання звести до мінімуму рівень ризику, професіонали контролюють стан майна, терміни виплати податку і т.д.

В Одесі управління комерційною нерухомістю досить поширена послуга, яку надають компанії за обумовлену оплату.

Способи управління нерухомістю

Виділяють три види управління, які застосовують на практиці.

Агентський договірУправління комерційною нерухомістю в Одесі

Принцип заснований на ріелторську діяльність. Завдання фахівця полягає в пошуку орендарів приголосних на умови, які вигідні власнику майна.

Договір оренди з правом передачі

Один великий орендар знімає об'єкт у власника і сам знаходить підприємців для суборенди, намагаючись на цьому заробити.

Довірче управління

Комплексне управління комерційною нерухомістю, при якому потрібен керуючий в повному розумінні цього слова. Цим питанням може займатися одна людина або команда фахівців. Керуючий бере на себе обов'язки розвивати комерційну нерухомість як бізнес: знайти орендаря, стежити за станом будівлі і т.д.

Особливості професійного управління комерційною нерухомістю

Довірче управління комерційною нерухомістю ведеться на підставі договору, який укладається між власником майна і керуючим. Документ складається в письмовій формі і посвідчується у нотаріуса. Договір на управління комерційної нерухомості не передбачає перехід прав власності на майно в руки керуючого. Він діє в інтересах власника і якщо прописано в договорі, є довірчим власником нерухомості. Під час укладання угоди будь-якого характеру керуючий повинен довести до відома, що він є довірчим особою і представляє інтереси власника нерухомість.

Термін дії угоди прописується при оформленні документа. Якщо відсутній цей пункт, договір вважається укладеним на 5 років. Угода може бути розірвана за згодою сторін або в односторонньому порядку. Якщо по закінченню терміну не надходить заяви про припинення договору, він вважається пролонгованим на тих же умовах. Згідно із законодавством керуючий відповідає за збереження майна і в передбачених випадках зобов'язаний відшкодувати збиток або упущену з його вини вигоду.

Керування нерухомістю. Менеджмент нерухомості в ОдесіПлюси довірчого управління нерухомістю

Позитивні сторони передачі управління своєю комерційної нерухомості керуючому:

  • робота довірчого особи здійснюється відповідно до умов, прописаних у договорі, що дозволяє контролювати процес;
  • власник об'єкта може не вникати в процес організації бізнесу;
  • професійний керуючий має великий досвід і компетентний у питаннях, на які у власника не завжди буде правильну відповідь;
  • керуючий повинен представити звіт про виконану роботу на першу вимогу власника;
  • власник об'єкта має право покласти на керуючого додаткові послуги.

Замовити будівництво будинків в Одесі можна різного спрямування, в тому числі нерухомості для комерційних цілей. Подальше документальний супровід по веденню бізнесу можуть взяти на себе співробітники компанії «ПРОФІ СТРОЙ»

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!