Яку вибрати автономну систему каналізації в Херсоні. Підключення каналізації в Херсоні Профі Строй

Теми блогу
Яку вибрати автономну систему каналізації в Херсоні. Підключення каналізації в Херсоні Профі Строй
14.06.2018

Яку вибрати автономну систему каналізації в Херсоні.
Цивілізованості життя не можливо уявити без комунікацій, в тому числі без грамотно спроектовані і підключеної автономної системи каналізації (АСК). Про систему утилізації води ми і поговоримо в цій статті: де застосовується, які є види каналізації, чим відрізняються і хто може підключити дану систему в Херсоні. Так само у нас можна
 замовити проект комунікацій для будинку: опалення, водопроводу, електрики, каналізації і інших

При відсутності можливості підключитися до централізованої каналізації, головним завданням, ще до будівництва, буде вибір АСК. Зазвичай такий вид дренажної системи використовується у власників приватних будинків, дач, котеджів, для бань або саун, для споруд комерційного призначення та інших. На даний момент найпопулярнішими зливними системами є септики, біологічні станції очистки води і зливні ями.
Заказать монтаж канализации в Херсоне Профи Строй

Яку систему каналізації замовити.

Зливна яма - найекономічніший і простий варіант для невеликої сім'ї, призначений для тимчасового зберігання відходів. Для того щоб побудувати вигрібну яму потрібно вирити під неї котлован, потім заливається бетонна основа і будується оболонка. Стіни зливної ями можуть бути з готових ЖБ кілець, цегли або з бетону з гідро ізоляцією. Перевагою є простота і доступність практично для будь-якого рівня населення. При великому бажанні можна облаштувати вигрібну яму своїми руками. З недоліків можна виділити той факт що рано чи пізно стічні води потрібно утилізувати за допомогою спеціальних служб асенізаторів.
Строительство сливной ямы в Херсоне Профи Строй

Септик - варіант, який користується великою популярністю у херсонців, призначений для часткової очищення води. Виглядає система септики як єдиний резервуар або ряд закритих гермитичность резервуарів наповнених щебенем, піском і іншим. Стічна вода проходить кожен з резервуарів де осідають частинки різної величини. На виході після природної фільтрації маємо майже чисту воду (до 65% від рівня первинного забруднення) яка потім проходить грунтову доочищення. З плюсів можна відзначити що це повністю автономна система. Очищати септик достатньо раз в 3-4 року. Може бути виготовлений своїми руками або куплений в спеціалізованій точці збуту. З мінусів варто відзначити що септик повинен знаходитися як мінімум за 20м від колодязя (якщо піщаний грунт - від 50м), так само термін експлуатації всього 20-30 років.
Монтаж септика в Херсоне профи строй
Монтаж септика в Херсоне профи строй

Біологічна очисна станція - просунутий варіант очищення відпрацьованих вод (до 98% від первинного рівня забруднення). Виглядає БОС як резервуар або мережу резервуарів куди поселяються мікроорганізми для подальшої переробки ними нечистот. Там так само є система фільтрів для відсіювання частинок різної величини (пластик, поліетилен та інше). Система повністю атономних, але вимагає постійного підключення до електромережі для підтримки життя мікроорганізмів.
Монтаж биологической очистной станции в Херсоне Профи Строй

Замовити проектування і підключення каналізації в Херсоні можна у нас в компанії Профі Строй.

Як ми працюємо:

  • Етап прийому заявки і первинних переговорів.
  • Розробка проекту та складання кошторису.
  • Підготовка об'єкта до будівництва і доставка матеріалів.
  • Етап підключення каналізації.
  • Здача об'єкта в експлуатацію.
  • Всі задоволені.

Замовляючи послуги кваліфікованих фахівців нашої компанії Профі Строй, Ви отримуєте конструкцію, виконану за всіма будівельними нормами і правилами (БНІП), довговічну і надійну! Телефонуйте вже зараз для отримання додаткової інформації. Ми завжди зуміємо домовитися!

Мітки: підключити каналізацію в Херсоні ціна, замовити проект каналізації в Херсоні ціна, купити проект каналізації ціна, найняти будівельників для підключення каналізації в Херсоні, підключити септик в Херсоні, підключити зливну яму в Херсоні, підключити вигрібну яму в Херсоні ціна, підключити біологічну очисну станцію в Херсоні, замовити підключення системи септики в Херсоні ціна, замовити підключення біологічної очисної станції в Херсоні,

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!