Будівельна амністія в Миколаєві

Теми блогу
Будівельна амністія в Миколаєві
25.08.2021

Будівельна амністія в Миколаєві і як узаконити самобуд

Узаконити самобуд в Миколаєві в 2021 р можна, дотримуючись будівельної амністії. Йдеться про будинки і дачах, зведених з 1992 по 2015 р Узаконена процедура дозволяє ввести нерухомість в експлуатацію без звернення до суду.

Але в деяких випадках уникнути судових дебатів не вдасться. Та й збір документів для реєстрації майнового об'єкта може зайняти багато часу. Деякі папери доведеться отримувати вперше, а для цього потрібно знати, як їх заповнити. Також кожне держустанова надає послуги населенню в порядку черговості.

Щоб легалізація будинку або прибудови до нього не перетворилася в болісно довгий процес, краще звернутися за допомогою до висококласним фахівцям «Профі Строй». У компанії працюють кращі юристи, які знають, як узаконити самобуд в Миколаєві максимально швидко.

Що буде якщо нерухомість не ввести в експлуатацію

Якщо майно без наявного дозволу на будівництво не вводять в експлуатацію, згідно із законом до власника можуть застосувати такі заходи:

  • нарахування та сплата великого штрафу до певної дати;
  • ви не зможете розпоряджатися власністю - заборонені використання, продаж, передача в якості спадщини;
  • не можна підключити комунікації, що забезпечують в будинку комфортне проживання;
  • співробітники ДАБК можуть прийняти рішення знести будівлю;
  • якщо на будівлю претендуватиме третя особа, довести, що ви вклалися в будівництво нерухомості, практично неможливо.

Будівельна амністія в Миколаєві. Узаконити самобуд в Миколаєві

Процедура введення об'єкта в експлуатацію: як працює амністія

Щоб ввести будинок в експлуатацію, важливо дотримати наступні умови:

  • ділянку цільового призначення, а обсяг відповідає будівельним нормативам;
  • в нормі технічні параметри.

Вивчити технічні характеристики і скласти компетентну думку, а також вірно викласти його на папері, може тільки досвідчений інженер, зайнятий у сфері технічної інвентаризації. Серед таких фахівців часто зустрічаються шахраї.

Співробітники фірми «Профі Строй» знають, кому можна довірити процедуру. Ми співпрацюємо з професіоналами, що пройшли сертифікацію.

Узаконити самовільне будівництво в Миколаєві неможливо без звітів, складених експертом. Вони є підставою для розгляду питання про легалізацію об'єкта. Також додають документи, без яких неможливо обійтися.

Залежно від особливостей справи, список паперів може змінюватися. Як саме, знають експерти «Профі Строй».

У підсумку в реєстрі на сайті ДАБК з'явиться інформація про реєстрацію декларації, яка підтверджує готовність нерухомості до експлуатації. За умови, що будівництво будинків в Миколаєві виконано з урахуванням всіх технічних норм і вірно складені документи.

Як ввести в експлуатацію самовільне будівництво

Будівельна амністія в Миколаєві на увазі не тільки реєстрацію Декларації, але і введення нерухомості в експлуатацію в ДАБК. Щоб вирішити це питання, слід записатися на прийом в Центр надання адмінпослуг населенню або до нотаріуса і надати на розгляд певний пакет документів.

Для легалізації об'єкта, побудованого без дозволів держустанов, потрібно знати найдрібніші нюанси і тонкощі. Будівельна амністія в Миколаєві - реальна можливість встановити права забудовника як власника майна і зареєструвати нерухомість без звернення до суду.

Чому звертаються в «Профі Строй»

У компанії «Профі Строй» працюють досвідчені фахівці з профільною освітою, які знають «підводні камені» законодавства України. Тому реально допомагають узаконити самовільну прибудову в Миколаєві.

Так, якщо навіть ви добудували приватний будинок на своїй ділянці, його реєстрація також необхідна. Процес, як узаконити прибудову в Миколаєві, починається зі складання нового проекту і завершується внесенням змін до реєстру.

В послуги будівельної компанії «Профі Строй» входять збір та підготовка необхідних документів, своєчасна подача паперів в держінстанції. Фахівці співпрацюють з провідними дизайнерами, архітекторами, нотаріусами та органами місцевої влади, які оперативно реєструють документи.

Щоб уникнути тяганини, витрати нервів і фінансів, пов'язаної з тим, як оформити самобуд в Миколаєві, при подальшому будівництві нерухомості не завадить спочатку отримати дозвільні документи.

Для деяких витрати на будівництво та отримання паперів можуть здатися непідйомними. Але вихід є. Наші проектувальники пропонують замовити готові проекти будинків за помірною вартістю. Ви отримуєте докладні креслення і схему планування приміщень в приватному будинку, а також інструкцію, як підключити комунікації та інженерні мережі.

Розробкою проектів займаються кращі проектувальники і архітектори України. Прайс висилається на електронну пошту клієнта за запитом. Вигідні ціни на проекти і зрозумілі інструкції від «Профі Строй» дозволяють звести будинок своєї мрії кожному!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!