Будівельна амністія в Херсоні

Теми блогу
Будівельна амністія в Херсоні
25.08.2021

Будівельна амністія в Херсоні і як узаконити самобуд

До самобудовою відносять будівництво, розпочате на земельній ділянці з іншим цільовим призначенням. Також порушує закон є будівництво без отримання дозволу на проведення робіт.

Узаконити самобуд в Херсоні можна без звернення до суду, якщо будівництво затіяно без отримання дозвільної документації, але об'єкт розташований на ділянці цільового призначення. Якщо власник нової власності не врахував і останній момент, без суду не обійтися.

Розібратися в юридичних питаннях і узаконити будівництво без раніше отриманого дозволу допоможуть фахівці компанії «Профі Строй». Юристи готові взятися за справу будь-якої складності.

Щоб узаконити самовільне будівництво в Херсоні, важливо досконально знати чинне законодавство України. Нерозуміння, куди звертатися і як захистити свої права, може обернутися для власника нерухомості великими штрафами. Несплата їх до певної дати загрожує знесенням будинку.

Що таке будівельна амністія?

Будівельної амністією в Херсоні можуть скористатися ті, хто побудував будинок площею менше 300 кв. м в період 1992-2015 р.р. Щоб пройти процедуру реєстрації майна, необхідно зібрати такі документи:

 • технічний паспорт - замовити його можна в БТІ;
 • звіти з технічними характеристиками споруди - папір, котосоставленіе якої можна довірити тільки грамотному експерту;
 • процедура реєстрації декларації, що підтверджує можливість введення нерухомості в експлуатацію;
 • проходження реєстрації права власності.

Якщо власник нового приміщення успішно пройшов всі ці процедури, будівельна амністія в Херсоні звільняє його від штрафу.

Але зробити це самостійно з першої подачі документів в інстанції, не знаючи юридичних нюансів, навряд чи вдасться. Можна довго переробляти папери і виправляти помарки, а можна відразу довірити цю роботу професіоналам фірми «Профі Строй» за помірною вартістю.

Узаконити самобуд в Херсоні. Будівельна амністія в Херсоні

Узаконити самобуд в Херсоні в судовому порядку

Якщо будівля зведена після 2015 року, власнику доведеться звертатися до суду або спробувати легалізувати нерухомість в органах державної влади.

Для розгляду справи в залі суду важливо подати заяву у відповідній формі. Але рішення може бути не в сторону заявника позову.

Збільшити шанси на позитивний результат справи для власника житла можна, надавши довідки з відділу архітектури, пожежної служби та санітарно-епідеміологічної станції району. Вони підтвердять, що об'єкт відповідає будівельним та санітарним нормативам.

Як правильно скласти кожен документ, а головне оперативно отримати його, знають юристи «Профі Строй». У фахівців налагоджено співпрацю з усіма державними структурами. Чи не доведеться стояти в чергах і заповнювати незрозумілі вам папери.

Також компанія займається будівництвом будинків в Херсоні. Замовивши послугу в «Профі Строй», вам вдасться уникнути судової тяганини. Адже будівництво починається тільки після отримання дозволів.

Як легалізувати самобуд через установи держвлади

Узаконити самобуд в Херсоні на ділянці цільового призначення іноді можна в обхід суду. Власник майна звертається до районної адміністрації з заявою та необхідними документами.

 1. Технічний паспорт. Вартість визначається площею нерухомості. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте його всього за пару днів.
 2. Звіт про будівельних конструкціях і інженерних мережах.
 3. Декларацію готовності об'єкта і технічний паспорт відносять в ДАБК, де буде вирішено, легалізувати самобуд чи ні.
 4. Якщо попередні етапи пройдено успішно, щоб узаконити самобуд в Херсоні, також важливо написати відповідні повідомлення на адреси МНС і органів місцевого самоврядування.
 5. Реєстрацію об'єкт проходить в департаменті реєстрації прав на нерухомість.

Як узаконити прибудову в Херсоні

Багато власників приватних будинків вважають, що така зміна в плануванні житла, як прибудова, не вимагає дозволу на будівництво. Але якщо це сталося після 1992 року, потрібно якомога швидше зібрати такий пакет документів:

 • держакт на земельну ділянку;
 • Угода про оренду або документ. подтрвеждающій право власності;
 • паспорт заявника та ІПН;
 • правовстановлюючий документ;
 • оновлений проект будівлі;
 • повідомлення про завершення будівництва;
 • будівельний паспорт;
 • Заява.

Підсумком проходження процедури стане отримання будівельного і технічного паспортів.

Якщо ви не хочете або вам ніколи розбиратися в тонкощах, як узаконити самовільну прибудову в Херсоні, ви можете скористатися послугами будівельної компанії «Профі Строй».

Також фірма пропонує готові проекти будинків - з докладними кресленнями, схемами, калькуляцією та керівництвом, як вести будівництво. Прайс на проекти можна знайти у вільному доступі на сайті компанії.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!