Замовити бетонні роботи від компанії Профі Строй в Херсоні і Миколаєві

Теми блогу
Замовити бетонні роботи від компанії Профі Строй в Херсоні і Миколаєві
25.04.2018

Бетонні роботи є процес заливки бетону на первинному етапі будівництва. Цей тип робіт є основоположним, адже саме від якості суміші і дотримання технології укладання залежить надійність і довговічність будівельних робіт.
Бетон - це будівельний матеріал, що отримується в результаті формування суміші з цементу, піску і води. В окремих випадках додається щебінь, гравій або галька. Наповнювачі дозволяють істотно підвищити щільність і міцність суміші, запобігти виникненню тріщин, підвищують водонепроникність, зменшують усадку і повзучість.

Бетонные работы в Херсоне Николаеве Профи Строй

Правильно залитий бетон в будівництві має ряд переваг:
· Міцність;
· Водостійким;
· Довговічність;
· В подальшому може бути виконана будь-яка обробка.
Компанія Профі Строй виконає бетонні роботи при реконструкції і зведенні нової будівлі в Херсоні і Миколаєві за вигідними цінами.

Профессиональное строительство фундамента в Херсоне Николаеве Профи Строй

Види бетонних робіт

Бетонування поділяються на такі види і етапи:
· В'язка арматури - металевої основи залізобетонних конструкцій;
· Монтаж опалубки (при необхідності) - дерев'яний або металевий каркас створює кордону бетонної конструкції;
· Заливка і зміцнення фундаменту - бетонної основи для стін будівлі. Існують наступні види фундаменту - стрічковий, стовпчастий, монолітний і фундамент;
· Стяжка підлоги;
· Спорудження колон для жорсткості і міцності конструкції;
· Спорудження стін, що виробляється 2 способами - з використанням полегшеного розчину або монолітного бетону;
· Монтаж вимощення - водонепроникного покриття навколо будівлі, покликаного захистити фундамент від дощових вод і затоплень.
У нас ви можете замовити заливку фундаменту під ключ в Херсоні, Миколаєві, Одесі та розрахувати вартість робіт.

Профессиональная стяжка полов в Херсоне Николаеве под ключ Профи Строй

У процесі бетонування потрібно чітко витримувати норми і правила, щоб уникнути виникнення тріщин. Бетонна суміш повинна мати однорідну консистенцію. Для цього проводиться попередній розподіл і трамбування (компоновка всередині розчину і видалення зайвих бульбашок повітря). Якісно і швидко досягти бажаного результату можна з використанням віброустановки. Укладання здійснюється за допомогою віброшлангов, які занурюють в розчин. Таким чином він рівно лягає і не залишає повітряних ям. При заливці підлоги використовується поверхневі установки з довгою рейкою, які переміщують по поверхні.
Після заливки важливо правильно доглядати за сумішшю - накривати бетон поліетиленом, своєчасно поливати водою для уникнення занадто швидкого висихання, ретельно утрамбовувати і розподіляти.

Заказать бетонные работы в Херсоне Николаеве под ключ

Розцінки на бетонні роботи

На бетонні роботи розцінки різняться в першу чергу від складності та обсягу робіт. В кінцевому рахунку на ціну впливають такі чинники:
· Вид проведених робіт;
· Вид і якість використовуваних матеріалів;
· Період бетонування - в теплі сезони бетон вимагає менше догляду, відповідно це може знизити вартість, але тут вступає в силу фактор сезонності -, як правило, більшість замовників замовляють бетонні роботи саме в теплий період року, в результаті великий попит породжує різке зростання цін на проведення бетонних робіт в Херсоні. Висновок: в холодну пору року бетонні роботи будуть коштувати дешевше. Хоча вимагають більш професійного підходу і спеціальної підготовки!
На бетонні роботи ціна може досягати від п'ятої частини до половини вартості всього будівництва. Це не дивно, адже процес заливки є фундаментальним - від нього залежить довговічність і надійність побудовоної конструкції.


Нанять строителей для заливки фундамента в Херсоне Николаеве на заказ

Компанія Профі Строй проводить повний комплекс бетонних робіт по СНИП (будівельним нормам та правилам) в городе Херсоне та Николаеве. Як ми Працюємо:
1. Попереднє обговорення проекту;
2. Проведення прорахунків и планування - Ви отримуєте на бетонні роботи прайс ще до започаткування співробітніцтва;
3. Висновок офіційного договору;
4. Підготовка та проведення робіт;
5. Утвердження та здача проекту.
Прагнемо задовольнити потреби кожного клієнта - ціна, якість і витримка термінів для нас - фундамент побудови довгострокових відносин із замовником.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!