Дозвіл на будівництво в Києві: технічний паспорт

Теми блогу
Дозвіл на будівництво в Києві: технічний паспорт
20.07.2021

Дозвіл на будівництво в Києві

Будь-яке будівництво в Україні вимагає попереднього узгодження початку робіт з містобудівними установами. На першому етапі забудовник подає документи на будівельний паспорт в Києві. Процедура займає чимало часу. Адже потрібно записатися до фахівця, вистояти чергу, зібрати потрібні папери. Якщо при подачі документів хоча б один відсутній або при перевірці з'ясується, що зазначені відомості неточні, паперу повертаються для виправлення і усунення недоліків.

Щоб паперова тяганина і спілкування з державними інстанціями не вбило весь ентузіазм побудувати приватний будинок, свої послуги пропонують співробітники «Профі Строй». З нашою допомогою дозвіл на будівництво будинку в Києві буде отримано в найкоротші терміни.

У нас налагоджена співпраця з державними інстанціями. Ми знаємо, як уникнути затягування процесу, в якому вигляді і які подавати документи.

Навіщо отримувати дозвіл на будівництво

Якщо будівля побудована без врегулювання питань з містобудівним відомством, при подальшому бажанні власника продати або подарувати будинок зробити це буде складно. Також не радує ситуація, коли раптом зведеним котеджем зацікавиться архітектурно-будівельний контроль. Великих штрафів уникнути не вдасться.

Судовій практиці відомі випадки, коли було винесено рішення знести самобуд. Ось чому немає сенсу починати будівництво нелегально. Оформлення об'єктів нерухомості здійснюється в обов'язковому порядку.

Дозвіл на будівництво в Києві. Технічний паспорт

Необхідні документи

Отримати дозвіл на будівництво в Києві можна, надавши необхідні документи. Компанія «Профі Строй» підготує список паперів перед подачею:

 • ксерокопії паспорта та ІПН, що належать власнику майбутнього котеджу;
 • ксерокопії документів, що підтверджують право власності на землю, що посвідчує нотаріус;
 • згода власників на будівництво (якщо в цьому є необхідність);
 • схема ділянки, на якому планується звести будівлю, проект будинку;
 • технічні можливості для підключення інженерних мереж і комунікацій.

Не упускайте з виду підготовку ретельно складеного проекту будинку. Тільки продумавши найдрібніші нюанси будівництва, власник може бути впевнений у безпеці будівлі.

Готові проекти будинків за помірними цінами пропонує наша компанія. Замовити схеми можна для будівництва теплого, комфортного котеджу для всієї родини. Якщо потрібно, досвідчені фахівці «Профі Строй» внесуть невеликі зміни в креслення і кошторис, враховуючи побажання клієнта. Багато проектів вже реалізовані і ви зможете своїми очима оцінити архітектурну привабливість зведених будинків.

Вартість дозволу на будівництво

Скільки коштує оформити дозвіл на будівництво в Києві, визначає багато факторів:

 • є на руках у власника ділянки всі документи або частина з них ще потрібно отримати (наприклад, при втраті);
 • число власників;
 • квадратура майбутньої будівлі;
 • де розташована земельна ділянка.

Етапи оформлення дозвільних паперів з «Профі Строй»

Законодавством України встановлені відмінні один від одного процедури оформлення дозволу, в залежності від площі планованого будівлі (до 500 або понад 500 кв. М). В результаті успішної перевірки клієнт отримує повідомлення про можливість почати будівництво.

Дозвіл на будівництво приватного будинку в Києві з «Профі Строй» складається з таких етапів.

 1. Клієнт записується на консультацію до висококваліфікованої експерту.
 2. Обговоривши нюанси процедури, укладається договір. У документі зазначено відомості про послугу і зобов'язання виконавця замовлення.
 3. Фахівці звертаються до відповідних інстанцій, оформляють технічний паспорт на будинок в Києві і інші папери. Весь цей час співробітник знаходиться на зв'язку з клієнтом. Замовник знає, як просувається справа.
 4. Клієнту передають документи, обумовлені в договорі про співпрацю.

Переваги співпраці з нами

Звернення за допомогою до фахівців фірми «Профі Строй» - найкраще рішення, коли потрібно отримати дозвіл на будівництво в Києві. Причин тому кілька:

 • великий досвід вирішення подібних питань нашими експертами;
 • вам нічого не потрібно робити, тільки вказати свої побажання, інше наша робота;
 • надається послуга вказується в договорі;
 • клієнт може поцікавитися ходом процедури на будь-якому етапі оформлення документів на будівництво в Києві;
 • отримання результату - ось на що націлені наші фахівці.

Також у нас працюють досвідчені будівельники. Будівництво будинків в Києві бригадою висококласних майстрів проходить без витрати нервів клієнта. Кожен етап курирує виконроб. У будівництві використовуються сучасні надійні матеріали.

Послугами будівельної компанії «Профі Строй» користуються ті, хто хоче швидше закінчити будівництво і жити в будинку, в якому комфортно в будь-яку погоду за вікном.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!