Будівництво дахів

Теми блогу
Будівництво дахів
09.07.2021

Будівництво даху

Навіть якщо стіни вашого будинку виконані з високоякісного матеріалу, без грамотно покладеної даху жити в ньому буде незатишно. Будівництво даху професіоналами «Профі Строй» здійснюється, слідуючи покрокової технології. Покриття виходить ідеальним, з тепло- і гідроізоляцією.

Якщо ви не знаєте, який будматеріал краще використовувати і в якому відтінку, досвідчені майстри дадуть свої рекомендації, враховуючи колірну гамму і конструкцію фасаду. Помірна ціна на послуги будівельної компанії дозволяє замовити монтаж покрівлі кожному власникові будинку.

Покрівля під ключ

Будівництво даху будинку залежить від особливостей її будови. Замовник може вибрати плоску і скатну покрівлю. Скатний відрізняється незвичайним дизайном. Така покрівля стане прикрасою будь-якої будівлі.

Але не тільки вид конструкції визначає привабливість будинку. Важливо, з яких матеріалів виконана дах. Адже кожен будматеріал має свої технічними характеристиками.

Також має значення досвід роботи фахівця, який здійснює розрахунки. Майстри «Профі Строй» володіють сучасними методиками пристрою покрівлі і зможуть монтувати навіть багатошарову систему.

Будівництво даху під ключ від фахівців нашої компанії включає наступні складові:

 • розробка проекту з кошторисною документацією і покупкою матеріалів;
 • демонтаж старого даху;
 • облаштування кроквяної системи та захисних елементів;
 • укладка ізоляційного шару від вологи і низьких температур;
 • монтаж безпосередньо покрівлі - із застосуванням металочерепиці, композитної черепиці або керамічного матеріалу.

Покрівельні роботи виконуються бригадою будівельників «Профі Строй» швидко і без втрати якості. Будинок з оновленою дахом замовник отримує в заздалегідь обумовлені терміни.

Також у нас можна замовити будівництво будинків з нуля. За плечима у дружної команди майстрів 8 років роботи на ринку в Україні. Ми знаємо про будівництво все, в тому числі, як обійти підводні камені, які можуть з'явитися в процесі зведення котеджів.

Будівництво дахів під ключ в Україні, Херсоні

Особливості укладання даху фахівцями «Профі Строй»

Кожен етап будівництва, від проектування до реалізації побажань клієнта, обговорюється з замовником. На основі складених креслень створюється кошторис, яку також стверджує власник житла. Не має значення, йдеться про новий дім або про те, де вже жили. Ми монтуємо дах, яка не буде протікати в сильний дощ, і затримає негоду морозною зимою.

Покрівельні роботи здійснюються в наступному порядку.

 1. Ви домовляєтеся з менеджером фірми «Профі Строй» про зручний час для виїзду на об'єкт кваліфікованого майстра. Його завдання - зняти заміри і визначитися з обсягом робіт.
 2. Аналіз побаченого та побажання клієнта дозволяють фахівцеві скласти кошторис. У документі описують необхідні будматеріали і їх вартість. Ознайомившись з калькуляцією, замовник розуміє, в яку суму обійдеться будівництво даху на будинок.
 3. Після схвалення кошторису будівельники приступають до облаштування каркаса. Використовуються тільки якісні пиломатеріали від надійних постачальників.
 4. Встановлюються залишилися елементи системи. Конструкція проходить перевірку на міцність. Майстри укладають сподобався клієнту тип покрівлі.

Фахівцям доведеться викласти багатошаровий пиріг покрівлі, орієнтуючись на особливості розробленого проекту. Команда професіоналів завжди пропонує будівництво даху в приватному будинку з утепленням і гідроізоляцією. Якщо знехтувати цим етапом, дерево може загнити і конструкцію доведеться ремонтувати.

Що впливає на вартість покрівельних робіт

У скільки обійдеться будівництво даху будинку, залежить від таких факторів:

 • рівень складності системи, конфігурація, площа покриття;
 • застосовувані будматеріали;
 • скільки в будівлі є поверхів;
 • тип покрівельної поверхні;
 • в яких умовах працюють будівельники, віддаленість від інфраструктури;
 • скільки часу є у майстрів, щоб завершити роботу.

Обговорити будівництво дахів приватних будинків будівельною бригадою «Профі Строй» можна, зателефонувавши на номер менеджера, вказаний на сайті. Головний офіс знаходиться в Херсоні, ми працюємо по всій Україні.

Також вас можуть зацікавити готові проекти будинків, які коштують недорого. Багато з них реалізовані в житті. При необхідності ви можете подивитися вже побудовані котеджі.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!