Геологія ділянки під будівництво будинку

Теми блогу
Геологія ділянки під будівництво будинку
25.06.2021

Геологія ділянки

Будівництво будь-якого об'єкта починається з підготовчих робіт. Один з важливих етапів - це геологія ділянки. Процедуру повинні проводити досвідчені фахівці. Комплекс робіт і досліджень дозволяє визначити доцільність використання досліджуваної території під будівництво. Геологія - це одна з найбільш затребуваних послуг, яку надає компанія «ПРОФІ СТРОЙ» в Херсоні і області. Фірма має великий досвід, а співробітники мають високу кваліфікацію.

Що таке геологія місцевості?

Геологія вивчає, що знаходиться під поверхнею грунту. Замовивши послугу в будівельній компанії «ПРОФІ СТРОЙ», замовник отримає звіт про проведену геології в Херсоні. Дослідження необхідні для отримання достовірних даних про специфіку ділянки. Проба грунту і підземних вод беруться для лабораторного вивчення. На підставі проведеного аналізу фахівці роблять прогноз про розвиток можливих природних процесів, які можуть призвести до пошкодження або руйнування споруди. За підсумками проведеної роботи формуються результати досліджень, на підставі яких розробляється проектна документація. Проводиться геологія з метою прийняти правильне рішення, яке гарантуватиме якість і надійну експлуатацію споруджуваного споруди.

Геологія ділянки перед будівництвом будинку

Що дає дослідження ділянки для забудови?

Геологія ділянки - це можливість отримати актуальні відомості в таких питаннях:

  • тип і склад грунту;
  • рівень підземних вод;
  • властивості грунту.

Основним елементом будується конструкції є фундамент. При розрахунку і виборі типу підстави враховується поведінка грунту і підземних вод на стан грунту під навантаженням. Ці дані необхідні при зведенні фундаменту і облаштуванні систем дренажу та каналізації. Неправильні розрахунки або відсутність інформації може призвести до промерзання, що спричинить за собою прорив труб. При затопленому фундаменті складно облаштувати підвал або льох, а надмірна вогкість руйнує будівлю.

Без геології в Миколаєві складно передбачити поведінку грунту. Якщо при будівництві будинку не враховувати особливості грунту, будівля може дати усадку, що призводить до перекосу конструкції, утворення тріщин.

Застосування інноваційних технологій і сучасного обладнання дозволяє фахівцям нашої компанії оперативно і якісно виконати комплекс робіт. Можна з упевненістю сказати, що вивчення геології місцевості - важливий етап при підготовці ділянки під будівництво. Зібрана інформація стане гарантією довговічності і безпечної експлуатації споруди.

Не всі знають, що геологія це не тільки дослідження грунту і рівня грунтових вод, але діагностика якості рідини. На деяких ділянках вона може виявитися непридатною для пиття і навіть для поливу рослин. Результати лабораторних досліджень відображені в звіті.

Що входить в послугу?

Ретельне дослідження ділянки під забудову необхідно для дотримання загальноприйнятих норм.

Процес геології включає в себе кілька етапів:

  • вивчення матеріалів місцевості;
  • виїзд бригади фахівців на ділянку з метою проведення дослідження, включаючи буріння свердловин для збору зразка грунту і підводних вод;
  • проведення аналізу зібраного матеріалу в лабораторних умовах;
  • залишення звіту з рекомендаціями щодо зведення споруди.

Вартість послуги розраховується індивідуально для кожної ділянки і залежить від розміру і особливостей досліджуваної території. Завдяки професіоналізму та величезному досвіду, наші співробітники готові прийняти замовлення на дослідження ділянки будь-якої складності.

При замовленні геології земельної ділянки необхідно знати габарити і поверховість майбутньої споруди, а також точно місце розташування для визначення точок буріння свердловин. Якщо відсутня поїзд до місця роботу, можуть використовуватися малогабаритні переносні установки.

Без геологічного дослідження неможливо ввести будинок в експлуатацію, оскільки документ буде потрібно при розробці проекту на будівництво будинку. Фірма «ПРОФІ СТРОЙ» представить офіційний висновок, що на законних підставах може використовуватися при складанні документації на будівництво будинку.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!