Замовити утеплення бетонного фундаменту, армопоясу в Херсоні Миколаєві Одесі

Теми блогу
Замовити утеплення бетонного фундаменту, армопоясу в Херсоні Миколаєві Одесі
12.06.2018

Утеплення бетонного фундаменту, армопоясу ... промерзання бетону
Утеплення фундаменту - необхідний захід для підвищення терміну експлуатації будівлі, адже залізобетонна основа будівлі, перебуваючи під землею, піддається негативному впливу навколишнього середовища - промерзає і часто підмивається грунтовими водами. Утеплення фундаменту приватного будинку дозволить скоротити тепловтрати більш ніж на 10% і, відповідно, заощадити на обігріві житла в холодну пору. У нашій компанії ви зможете замовити бетонні роботи, фундамент та утеплення фундаменту в Херсоні, Миколаєві, Одесі.

Який спосіб утеплення фундаменту вибрати?
Предметом частих суперечок стає питання - що краще, утеплення фундаменту зовні або зсередини. Обидва методи мають свої позитивні сторони, однак більшість професійних будівельних компаній і фахівців віддають перевагу зовнішньому утепленню. Це цілком обгрунтовано:

  • Утеплення фундаменту будинку зовні, незалежно від використовуваного матеріалу, запобігає промерзання бетону і втрату тепла приміщення;
  • Зовнішній шар утеплювача захищає фундамент від грунтових вод і запобігає підмивання;
  • Зовнішній шар дозволяє уникнути різких перепадів температури в зонах з мінливим кліматом і істотно продовжує термін служби бетонної основи.

Заказать утепление фундамента в Херсоне профи строй

Але, в деяких випадках, зовнішнє утеплення представляється малоймовірно, на увазі обмеженого бюджету на будівництво. У таких випадках проводиться утеплення фундаменту зсередини, але метод можна застосовувати тільки в разі, якщо грунтові води розташовуються глибоко і не загрожують підтопленням. Цей спосіб також має свої переваги:

  • Запобігає скупченню конденсату в підвальному приміщенні;
  • Позитивно позначається на мікрокліматі будинку.

Однак, утеплення фундаменту зсередини будинку не захищає його від промерзання, а в слідстві різких перепадів температур, бетонна плита може почати руйнуватися.
Заказать утепление фундамента в Херсоне профи строй

Який матеріал підходить для утеплення фундаменту, вимощення, армопоясу?
Утеплення фундаменту, вимощення і армопоясу може проводиться з використанням екструдованого пінополістиролу, пінополіуретану і пінопласту. Кожен з матеріалів має свої якісні властивості, відрізняються за вартістю, але в більшій чи меншій мірі підходять для вирішення поставленого завдання.

  • Утеплення фундаменту пінополістиролом - найнадійніший спосіб. Цей матеріал відрізняється високою морозо- і вологостійкість, має абсолютно нешкідливий для організму склад;
  • Утеплення фундаменту пінополіуретаном - один з найпопулярніших матеріалів, що утеплюють відрізняється наступними якісними характеристиками: стійкість до хімічних впливів лугів і кислот, гідроізолюючі властивості, здатність зберігати свої властивості навіть в сільнонасищенном вологою грунті. Крім того, пінополіуретан не має швів і щільно прилягає до стінок;
  • Утеплення фундаменту пінопластом - найдешевший в реалізації метод. Пінопласт однорідний, не вбирає вологу, служить досить довго;
  • Утеплення фундаменту керамзитом - метод, який використовується все рідше, з причини своєї низької ефективності. Але, все ж керамзит ще використовується для утеплення зовні.

При утепленні фундаменту нового будинку, роботи проводяться ще на етапі будівництва. Утеплення фундаменту старого будинку має свої особливості, а процес більш трудомісткий. Спочатку оголюється фундамент (викопується траншея, глибиною не менше 1 метра), по периметру стінок приклеюється утеплюючий шар, на дно траншеї викладається піщана подушка з гравієм, після чого слід заливка бетоном або грунтовій породою.
Заказать утепление фундамента в Херсоне профи строй

Замовити послуги утеплення фундаменту, армопоясу, вимощення в Херсоні від компанії Профі Строй
Утеплення фундаменту і армопоясу в приватному будинку - складний, але необхідний процес. Вірним рішенням раціонального власника нерухомості буде довірити це професіоналам з успішним досвідом проведення подібних заходів. На утеплення фундаменту вартість робіт у будівельній фірмі не настільки висока, наскільки високі ризики припуститися помилки при самостійному проведенні робіт.
Утеплення фундаменту будинку, армопоясу або вимощення - одна з основних спеціалізацій будівельної компанії Профі Строй. Проведемо повний спектр робіт з утеплення з урахуванням будівельних норм і вимог.

мітки: замовити утеплення фундаменту в приватному будинку, замовити утеплення фундаменту вимощення, замовити утеплення фундаменту зсередини керамзитом, замовити утеплення фундаменту зсередини будинку, замовити утеплення фундаменту вартість робіт, замовити утеплення фундаменту, розрахувати вартість утеплення фундаменту, утеплення фундаменту ціна, найняти бетонників для утеплення фундаменту , найняти будівельників для утеплення фундаменту, вартість утеплення фундаменту в Херсоні Миколаєві Одесі порівняти ціни, утеплити фундамент будинку в Херсоні Ніколаеве Одесі

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!