Дозвіл на будівництво будинку в Запоріжжі

Теми блогу
Дозвіл на будівництво будинку в Запоріжжі
25.06.2021

Дозвіл на будівництво в Запоріжжі

Багато сімей мріють побудувати власний будинок. Це тривалий процес, який повинен починатися з отримання дозвільних документів на будівництво. Деякі власники земельних ділянок пропускають перший етап з надією узаконити будівництво після завершення робіт. Це тривала і не дешева процедура, оскільки викличе проблеми з державними інстанціями. Зробити все в рамках закону і в найкоротші терміни оформити дозвіл на будівництво в Запоріжжі допоможе «ПРОФІ СТРОЙ».

Навіщо оформляти дозвіл на будівництво?

Скориставшись послугами будівельної компанії «ПРОФІ СТРОЙ», вам не потрібно витрачати сили і час, щоб обійти всі інстанції. Наші фахівці все обов'язки беруть на себе, і ви отримаєте готове дозвіл на будівництво будинку в Запоріжжі. Це офіційний документ, який має юридичну силу. Ви отримуєте право на своїй ділянці побудувати будинок, офіційно присвоїти йому поштову адресу та прописатися. Без офіційних дозвільних документів можна зводити тільки тимчасові споруди. До них відносяться споруди, які не потребують формування фундаменту.

Узаконити самобуд набагато складніше, за незаконне будівництво належить сплатити штраф. Крім цього при різних обставинах суд може визнати право власності на самовільну споруду за іншою людиною або прийняти рішення про знесення будівлі.

Дозвіл на будівництво будинку в Запоріжжі: вартість під ключ

Дозвільні документи на будівництво

За отриманням дозволу на будівництво необхідно звернутися в територіальний підрозділ архітектурно-будівельної інспекції. Зміни, внесені в законодавство, значно полегшили процес. Залежно від категорії складності споруди, тепер дозвіл оформляється за двома схемами: спрощеною або загальною.

Для будинків, що не перевищують 2 поверху і загальною площею до 500 квадратних метрів, отримати в Запоріжжі документи на будівництво можна за спрощеною процедурою. Якщо запланована споруда не перевищує встановлені параметри, необхідно підготувати наступні документи:

  • паспорт та ідентифікаційний номер (оригінал і копія) власника ділянки, якщо співвласників декілька, будуть потрібні особисті документи кожного з них;
  • папери, що підтверджують законне використання земельної ділянки;
  • технічний паспорт.

Для зведення невеликого приватного будинку окремий дозвіл на будівництво не передбачено. Однак, обов'язковою процедурою є оформлення будівельного паспорта і повідомлення про початок будівництва.

Перед початком будівництва необхідно визначити, як будуть проходити комунікації. Це можна зробити самостійно або замовити розробку проекту на будівництво будинку, але щоб отримати дозвільні документи на будівництво в Запоріжжі за спрощеною схемою він не буде потрібно.

Повідомлення про початок будівельних робіт подається до територіального управління містобудування та архітектури на підставі технічного паспорта.

Будівництво з «ПРОФІ СТРОЙ»

Щоб оформити дозвіл на будівництво в Запоріжжі, замовнику доведеться витратити багато часу і сил, щоб підготувати і здати документи. Якщо документи були подані відповідно до норм ДБН, то вам їх стверджують і можна починати будівництво. Не завжди вдається все зробити з першого разу, і папери можуть повернути на доопрацювання.

Причиною відмови у видачі дозвільних документів на будівництво може послужити порушення будівельних норм - невідповідність відстаней між будівлями, суміжними ділянками, комунікаційними магістралями і т.д. Щоб не переробляти папери по кілька разів, краще роботу довірити професіоналам.

Звернувшись за допомогою до експертів фірми «ПРОФІ СТРОЙ», ви можете бути впевнені в стовідсотковому результаті. При оформленні замовлення ми складаємо договір, ціна на послуги, що надаються залежить від складності та обсягу замовлення.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!