Дозвіл на будівництво в Дніпрі: вартість, під ключ

Теми блогу
Дозвіл на будівництво в Дніпрі: вартість, під ключ
25.06.2021

Дозвіл на будівництво в Дніпрі

Змінити квартиру на затишний приватний будинок мріють багато сімей. Щоб уникнути адміністративних розглядів і втрат, необхідно дотримуватися певних формальностей. Підготовка ділянки та пошук підрядників для зведення будинку на власній ділянці - це важливі моменти, але будівельний етап повинен починатися з отримання дозволу на проведення робіт. Згідно з чинним законодавством цей документ має юридичну силу. Після його отримання забудовник може на цілком законних підставах приступати до підготовчих та будівельних робіт. Оформити дозвіл на будівництво в Дніпрі можна самостійно або скористатися допомогою професіоналів.

Навіщо оформляти дозвіл на будівництво?

Будівельні роботи, пов'язані зі зведенням будинку, можуть виконуватися після отримання відповідного дозволу. Процес отримання дозвільної документації тривалий, при цьому не виключається ризик відмови. Скориставшись послугами будівельної компанії «ПРОФІ СТРОЙ», ви заощадите свої сили і отримаєте дозвіл на будівництво будинку в Дніпрі в найкоротші час. Ми виконуємо роботу будь-якої складності та обсягу.

Документи на будівництво в Дніпрі дають право на законних підставах побудувати власний будинок, підвести комунікації, привласнити йому поштову адресу. Без офіційного дозволу на своїй ділянці можна споруджувати тільки некапітальні споруди, які зводяться без закладки глибокого фундаменту.

Якщо з якихось причин будівництво будинку велося без отримання дозвільних документів, або ви отримали самобуд в спадок, його необхідно ввести в експлуатацію. Це тривала процедура, яка не обходиться без накладення штрафу. Фахівці нашої фірми допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з введенням будинку в експлуатацію і отриманням документів на будівництво в Дніпрі.

Дозвіл на будівництво в Дніпрі: під ключ

Процедура оформлення дозволу

Видачею дозволів на будівництво приватного будинку в Дніпрі займається Державна архітектурно-будівельна інспекція. Залежно від категорії і обсягу конструкції, документи можуть оформлятися за спрощеною або загальною процедурою.

Для будинків із загальною площею до 500 квадратних метрів і не перевищують два поверхи, дозвільні документи оформляються за спрощеною схемою. Якщо параметри запланованої споруди не перевищують ці показники, потрібно підготувати:

  • паспорт та ідентифікаційний номер (оригінал і копія) власника ділянки;
  • документи, що підтверджують право на використання земельної ділянки;
  • технічний паспорт.

Якщо ділянкою володіють кілька осіб, особисті документи повинні надати всі співвласники. Готові документи передаються в управління містобудування та архітектури, де їх розглядає комісія.

Але новим законодавством для зведення невеликого приватного будинку не передбачено окремо дозвіл на будівництво. Житловий будинок не може існувати без комунікацій. Перед початком будівництва необхідно визначити їх розташування. Це можна зробити самостійно або замовити розробку проекту у фахівців, але для оформлення дозволу на будівництво в Дніпрі цей документ не знадобиться.

Обов'язковим пунктом при оформленні розріджується документів за спрощеною схемою є розробка техпаспорта. На завершальному етапі замовник отримує повідомлення, яке перед початком будівельних робіт необхідно направити до територіального управління містобудування та архітектури.

Будівництво в Дніпрі з «ПРОФІ СТРОЙ»

Зайнятися оформленням документів на будівництво будинку в Дніпрі можна самостійно, але як показує практика, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Команда фахівців нашої компанії готова прийняти замовлення і гарантує стовідсотковий результат. Вартість залежить від складності та обсягу роботи.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ
error
error
Встановіть більш свіжу версію браузера!